PDA

View Full Version : برنامه مشاور املاک در دلفی

sahel-mohamadi
سه شنبه 26 شهریور 1387, 14:29 عصر
سلام
من می خواستم برنامه مشاور املاک در دلفی را بنویسم اما آشنای با اینکه در هر صفحه آن چه چیز های قرا ر بدم و یا اینکه این پروزه به چه چیز های احتیاج دارد را ندارم .اگر شما لطف کنید ومنو راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم و در هر صفحه آن چه چیز های قرار بدهم ممنون می شم .با تشکر

Hsimple11
سه شنبه 26 شهریور 1387, 14:56 عصر
این سایت نمیتونه برای شما این برنامه رو کامل توضیح بده. باید با یک کتاب، یک سایت یه مرجع شروع کنید و هرجا به مشکلی برخوردید در این سایت مطرح کنید.

Hsimple11
سه شنبه 26 شهریور 1387, 15:17 عصر
در مورد برنامه های بانک اطلاعاتی جستجو کنید.

delphiprog3000
سه شنبه 26 شهریور 1387, 18:48 عصر
سلام
من می خواستم برنامه مشاور املاک در دلفی را بنویسم اما آشنای با اینکه در هر صفحه آن چه چیز های قرا ر بدم و یا اینکه این پروزه به چه چیز های احتیاج دارد را ندارم .اگر شما لطف کنید ومنو راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم و در هر صفحه آن چه چیز های قرار بدهم ممنون می شم .با تشکر

با سلام .
دوست عزیز اگر شما نمونه کد میخواین به این لینک مراجعه نمایید.

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=121533

ولی این طور که شما میفرمایید کار شما نیاز به تجزیه و تحلیل داره. و باید ابتدا دیتابیس برنامه را طراحی کنید و سپس کد نویسی آن را انجام دهید.

اصلا باید یک دمو از برنامه بسازید تا عیب و نقص آن مشخص شود.

ابتدا در این رابطه تحقیق و جستجو کنید. به مشکل برخوردید با شما همکاری میشود.

موفق باشید................

saleh_fartash
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 04:29 صبح
ساحل خانم از نظر من هنر یک برنامه نویس بانک اطلاعاتی به قدرت آنالیز اونه شما باید با کارهایی که یه بنگاه انجام می ده تحقیق کنی وسعی کنی به شکلی شبیه به آن و با کاربردی آسان اون رو طراحی کنی.
برای قدم اول تمام کارهایی که یک بنگاه انجام می ده رو لیست کن-با تحقیق نه فقط اطلاعات خودت- سپس اطلاعاتی که ذخیره می کنه رو لیست کن مثل متراژ، نوع و..
سپس نمونه برنامه ها رو پیدا کن و هر چی نسبت به اونا کم داشتی اضافه کن و سعی کن چیزی داشته باشی که دلیل بر برتریت نسبت به اونا باشه.