PDA

View Full Version : کمک در مورد اجرا کردن برنامه

nezhadam_pershia
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 12:21 عصر
با سلام به دوستان و اهالیه انجمن.
من یه خورده تازه کارم.من برنامه هایی رو که می نویسم و روی Start Debuging می زنم این اررور رو میده.عکسشو ضمیمه می کنم.لطفا بگید باید چه کار کنم.

nezhadam_pershia
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 12:29 عصر
نمیدونم این عکسه چرا آپلود نمیشه.آها حالا شد.
Mer29+1

Amir Oveisi
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 13:41 عصر
اگر مکنه پروژتون رو بذارین اینجا.

nezhadam_pershia
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 14:42 عصر
دوباره سلام.الان متوجه شدم که دیگه اون اررور رو نمیده و یه اررور تازه تر میده.بازم عکسشو ضمیمه می کنم.لطفا کمکم کنید.در ضمن من هر برنامه ای که می نویسم همین مشکل رو داره.یه برنامه نوشتم که یه MessageBox رو نمایش بده اونو میزارم.

Amir Oveisi
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 20:09 عصر
دوست عزیز برنامه شما ویروس داشت و ظاهرا هم به همین دلیل هست که اون error‌رو میده.
حتما یک anti virus به روز نصب کنید و یه scan‌انجام بدین!

موفق باشید
jooje

nezhadam_pershia
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 20:31 عصر
با سلام دوباره.
درسته رویه سیستم من هیچ آنتی ویروسی نصب نیست.حتما یه آنتی ویروس نصب می کنم و اسکن می کنم ولی آیا شما مطمئنید که مشکل من حل میشه؟آیا روی سیستم شما برنامه ی من اجرا شد؟اگه واقعا مشکل از ویروسه چرا .NET نمی تونه برنامه رو اجرا کنه؟
خیلی ممنون.

esmartiz_red
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 20:53 عصر
دوست عزیز لطفا اول کامپیوترتو ویروس یابی کن بعد فایلتو قرار بده چون من یکی که دانلود نمی کنم جدیدا از دست یه ویروس راحت شدم

Amir Oveisi
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 22:51 عصر
؟آیا روی سیستم شما برنامه ی من اجرا شد؟اگه واقعا مشکل از ویروسه چرا .NET نمی تونه برنامه رو اجرا کنه؟

به احتمال زیاد ویروس فایل Exe‌برنامه رو آلوده میکنه و مانع از اجرای اون میشه.
به هر حال تا ویروس از بین نره نمیشه چیزی گفت چون آنتی ویروس من اجازه نمیده برنامه شما اجرا بشه.

موفق باشید
jooje

nezhadam_pershia
یک شنبه 31 شهریور 1387, 00:40 صبح
سلام به دوستان.
من تمام سیستمم رو از لوس وجود ویروس و هر چی رو هاردم بود پاک کردم.یعنی کل هاردم رو فرمت کردم.ولی بازم که .NET رو نصب کردم همون مشکل رو داشت.به نظر خودم که مشکل از .NET نیست شاید یه مشکل سیستمی داشته باشم به هر حال حالا دوباره یه برنامه ی خالی نوشتم و گذاشتم.
لطفا کمکم کنید.
Mer29+1