PDA

View Full Version : OSQL

TEIMOOR
سه شنبه 07 مهر 1383, 03:08 صبح
1می خواهم از راه داس وارد اس کیو ال شوم هنگام وارد کردن یوسیر نیم و بسوورد مسج می دهد INCORECT PASSWORD AND USERNAME
البته من ان یوسیر نیم و بسوورد را دارم ولی اشکال کار خود را نمی دانم

2 می خواهم INTERFACEرا در داخل داس درست کنم ایا کسی میتونه کمک کنه اینو بگم که هیج نوع اشنایی با طراحی در داس ندارم معمولا از VBاستفاده می کنم
اگه کسی اکسامبل بده خیلی ممنون میشم
:flower:

vadood
سه شنبه 07 مهر 1383, 08:14 صبح
احتمالا نباید هیچ راهی برای اینترفیس کردن با SQL Server توی داس باشه، هر چند من مطمئن نیستم. میشه دقیقا بگی چیکار می خواهی بکنی؟

AminSobati
سه شنبه 07 مهر 1383, 11:53 صبح
دوست عزیزم،
1) لطفا دستور کامل OSQL رو که وارد میکنید، اینجا post کنین.
2) شما میتونین بوسیله یک برنامه که در داخل DOS قابل اجرا هستش (مثلا FoxPro) برنامه (اینترفیس) خودتون رو بنویسید و تمام کارهایی که لازمه تا انجام بشه رو از طریق دستورات T-SQL به OSQL ارسال کنین تا براتون روی SQL Server اجرا کنه. حتی این امکان وجود داره که تمام دستورات T-SQL رو در یک فایل text ذخیره کنین و مسیر این فایل رو به OSQL بدین تا یکباره همشون رو اجرا کنه.
موفق باشین،
امین ثباتی MCSD

ehsan_882000
جمعه 21 دی 1386, 01:55 صبح
aghai amin sobati age dar mored osql etelate kafi nadarid lotfan bekasi link nadin shayad ham darid vali kam lotfi mikonid va in pasvand mcsd baraye shoma saghile by

حمیدرضاصادقیان
جمعه 21 دی 1386, 08:44 صبح
آقای EHSAN خان اولا شما لطف بفرمایید فارسی تایپ کنید زیرا جز قوانین سایت می باشد.دوما آقای ثباتی جز اساتید بزرگ سایت و تبحر کاملی در زمینه SQL Server دارند.میتوانید جوابهایی که ایشون در این سایت دادند رو بررسی کنید تا به بار علمی ایشون دست پیدا کنید.سوما ایشون فرمودند که آقای TEIMOR باید دستور OSQL رو پست کنه.