PDA

View Full Version : Replication

dorna1985
جمعه 29 شهریور 1387, 11:19 صبح
سلام
من یک Replicationاز نوع transactionalو push دارم.اگر در dbطرف مقصد این ارتباطreplication به صورت دستی هم ایجاد رکورد کنم برای این Replicationمشکلی ایجاد می شه؟

AminSobati
جمعه 29 شهریور 1387, 14:13 عصر
سلام،
منظورتون رو واضحتر بیان کنید. در Replication هر دو طرف قادر هستند ورود اطلاعات انجام بدن

dorna1985
جمعه 29 شهریور 1387, 15:09 عصر
یک Dbاصلی دارم که قراره 20dbبه صورت مرتب داده های خودشونو به این Dbمنتقل کنند، برای شروع این کار برای هر کدوم اول اطلاعاتشو به dbاصلی Exportکرده و بعد replicationبدون snapshotتعریف می کنم. بعد از تعریف هر Replication اضافه شدن رکوردهایی به dbاصلی خارج از مسیر Replicationهای قبلی باعث خراب شدن Replicationهای قبلی نمی شه؟ چون من شنیدم وقتی یک Dbبه عنوان یک subscriptionتعریف می شه ، دیگه نباید اطلاعاتی به صورت دستی و خارج از مسیر Replication به Dbوارد و یا تغییراتی ایجاد بشه!
این تصور اشتباهه؟

AminSobati
شنبه 30 شهریور 1387, 12:41 عصر
یک Subscriber میتونه خودش User های Local داشته باشه که Data Entry میکنند. اگر Updatable Subscription داشته باشید، این اطلاعات حتی به Publisher باید برگرده. همچنین Publisher میتونه Userهای Local داشته باشه و Data Entry انجام بدن. چرا مشکل ایجاد کنه؟ اگر مشکل ایجاد کنه پس کاربرد Replication در کجاست؟!