PDA

View Full Version : سوال: سرعت اجرای برنامه های .NET

meSaad
جمعه 29 شهریور 1387, 12:30 عصر
با سلام.
از دوستان متخصص سوالی داشتم. میخوام بدونم dotNET Framework که برای اجرای یک برنامه exe چند مرحله پشت سر هم کدها را کامپایل میکنه سرعت اجرای اون کاسته نمیشه؟ یعنی اینکه در مقایسه با برنامه های C++ و VB و Delphi معمولی برنامه هاش کندتر اجرا نمیشن؟ RAM بیشتری اشغال نمیکنه؟

برنامه CCleaner اگه باهاش آشنا باشین خیلی سریع اجرا میشه و خیلی تند و سریع کاراشو انجام میده. این برنامه نمیدونید با چه زبونی نوشته شده؟

meSaad
جمعه 29 شهریور 1387, 15:49 عصر
در مورد برنامه CCleaner از خودشون پرسیدم و جوابمو دادند:
It is now all written using Visual C++

Netsky
یک شنبه 31 شهریور 1387, 09:14 صبح
سلام . آقا ما هم یه مشکل در محیط کد نویسی داریم . اینه که وقتی روی یه شی کلیک میکنیم تا محیط کد نویسیش باز بشه یه خورده طول میکشه . راهکاری برای این موضوع هستش . اگه بلدید لطفا راهنمایی کنید .
با تشکر

meSaad
چهارشنبه 03 مهر 1387, 09:20 صبح
ظاهرآ کسی اطلاعی نداره. یه سوال دیگه هم دارم: تو یه سایت ایرانی خوندم VC++.NET از C# قویتره. رفتم تو گوگل جستجو کردم و در وبلاگ یک برنامه نویس حرفه ای از مایکروسافت خوندم که هر دوی این زبانها قدرتمند هستند. اما مزیت بزرگی که VC++.NET داره اینه که سریعتره. "Better runtime performance and better interop with native code are the two big reasons"
از این آدرس میتونید مقایسه دو زبان C++ و C# رو بخونید:
http://blogs.msdn.com/texblog/archive/2005/06/02/424588.aspx
بخش نظراتش رو هم حتمآ مطالعه کنید.

با این وجود پس چرا مایکروسافت داره ویندوزهای جدیدش رو با C# مینویسه؟

AJL110ALI
پنج شنبه 11 مهر 1387, 10:39 صبح
توي دات نت سرعت ويبي و #C تقريبا يكيه. دركل سرعتشون از VB6 خيلي بيشتره.(خودم مقايسه كردم) ولي دلفي رو اطلاعي ندارم.
++C كه قابل مقايسه نيست. مطمئنا زبون ديگه اي نميتونه به پاي سرعت و قدرت سي ++ برسه.
دليل استفاده ار سي# اينه كه راحتتره.