PDA

View Full Version : یک مشکل اعصاب خوردکن در گزارشات Access

Azad2004
سه شنبه 07 مهر 1383, 12:04 عصر
با سلام و خسته نباشید.

بنده یک بانک Access دارم که حدود 4 سال است بدون هیچ مشکلی کار میکند.
تازگی ها تنظیمات گزارشات این بانک در هنگام Privew به هم می ریزد. یعنی مقادیر Marginهایی که در حالت Desing مقداردهی شده است به هم می ریزد و یا عمودی و افقی بودن کاغذ گزارش به هم می ریزد.
درضمن نسخه Office نصب شده 2000 می باشد.
بنده Office XP را نیز نصب نمودم ولی مشکلم حل نشد.

vadood
چهارشنبه 08 مهر 1383, 11:41 صبح
توی اکسس اگه Default Printer عوض بشه گزارش ها متاسفانه خراب میشه، مشکل شاید از اینه

Azad2004
یک شنبه 12 مهر 1383, 07:19 صبح
توی اکسس اگه Default Printer عوض بشه گزارش ها متاسفانه خراب میشه، مشکل شاید از اینه
نه بابا اینطور نیست.
من حتی پس از مشخص نمودن Default Printer و تنظیم مجدد Marginها و ذخیره آن دوباره با این مشکل مواجه می‌شم. :متفکر:

صبا9841
دوشنبه 09 مهر 1386, 19:34 عصر

اخیرا توی یکی از برنامه ها کاربر با این مشکل مواجه میشه و این اشکال زمانی بیشتر آزار میده که درایور پرینتر تعویضی در دسترس نیست.
نظر شما و پیشنهادتان چیه؟ متشکرم

mmha_85
دوشنبه 09 مهر 1386, 22:07 عصر
در قسمت پیش فرض برنامه اکسس، مقدار پیش فرض margin هاتون رو به مقداری که مورد نظرتون هست تغییر بدین. آیا مشکل حل نمیشه؟

صبا9841
جمعه 13 مهر 1386, 15:49 عصر
در قسمت پیش فرض برنامه اکسس، مقدار پیش فرض margin هاتون رو به مقداری که مورد نظرتون هست تغییر بدین. آیا مشکل حل نمیشه؟
با تشکر از توجهتان ولی این مقادیر margin printer از همان setup print میخونه با این حال همانطورکه توی پست 2 دیدی ظاهراً از این راه حل نمیشه.

نه بابا اینطور نیست.
من حتی پس از مشخص نمودن Default Printer و تنظیم مجدد Marginها و ذخیره آن دوباره با این مشکل مواجه می‌شم. :متفکر:

smderfan
جمعه 13 مهر 1386, 21:06 عصر
احتمالا ورودی و خروجی شما در تنظیمات چاپگر کاغذ Letter است نه A4