PDA

View Full Version : Help for j2me

benyamin_pc
جمعه 29 شهریور 1387, 23:27 عصر
سلام
java و کد نویسی برای j2me هلپی مانند msdn نداره؟
این هلپ netbeans که از برنامه نویسی هیچی نگفته فقط از ide گفته

dante0747
شنبه 30 شهریور 1387, 16:00 عصر
سلام.
چیزی که مد نظر شماست javadoc است....:چشمک:

benyamin_pc
شنبه 30 شهریور 1387, 22:30 عصر
اینی که شما گفتین رو سرچیدم :: یک سایت اومد که مثل هلپ بود اما من یه چیزی مثل هلپ chm می خوام که بشه به راحتی دانلودش کرد
اگر هلپ برنامه mdm را دیده باشین میبینین که چقدر عالی است هیچ هلپی به خوبی اون نیست تو دنیا انقدر که این هلپ مثل یک کتاب خوب و منسجم و منظم عالی آموزش داده و از تو برنامه هم قابل سرچ هست و خوب توضیح داده و برای هر چیزی مثال داده:: یا یه چیزی مثل هلپ بی نظیر Flash :: یک همچین چیزی اگر سراغ دارین حجمشم هرچی بود لینک دانلودش رو بذارین خیلی ممنون میشم

dante0747
یک شنبه 31 شهریور 1387, 13:09 عصر
تا اونجایی که من می دونم فقط از طریق اینترنت می تونید از این help استفاده کنید و تا حالا من نسخه قابل دانلود آن را که مثل msdn بشه نصب و استفاده کرد , ندیدم.....البته اگه دقت کرده باشید همراه NetBeans یه قسمتهایی از javadoc هم وجود داره که موقع استفاده از توابع می شه اونو دید اما خیلی ناقصه و تعداد کمی از توابع و کلاسها را پوشش میده.....

benyamin_pc
یک شنبه 31 شهریور 1387, 17:25 عصر
همون منم از اون هلپی که موقع استفاده از متدها میاد خوشم میاد اما نمیشه جور دیگه ای به اون دسترسی داشت؟نمیشه که اینجوری فقط متد و کلاس مربوطه را بنویسیم تا ظاهر شه !!

handinux
چهارشنبه 03 مهر 1387, 15:13 عصر
قبل دانلود هم در سایت سان هست و هم روی دی وی دی

benyamin_pc
چهارشنبه 03 مهر 1387, 23:21 عصر
DVD رو از کجا میشه خرید؟
اصلا" ابزار کامل جاوا و این dvd و کل sdk ها برای uiq3 و sis و.... خیلی نیاز دارم از کجا میشه گیر آورد؟

handinux
پنج شنبه 04 مهر 1387, 00:02 صبح
نگاه کن
http://www.j2meworld.blogfa.com/

benyamin_pc
یک شنبه 07 مهر 1387, 05:23 صبح
لینک دانلود جاوا داک خود سایت سان جاوا را میشه بذارین؟

handinux
یک شنبه 07 مهر 1387, 15:01 عصر
ندارم ولی با سرچ پیدا می شه