PDA

View Full Version : چه کسی میتواند مرا دراستفاده ازDbisam کمک نماید

sadeqazar
شنبه 30 شهریور 1387, 12:59 عصر
با مطاعات جسته و گریخته متوجه شدم که dbisamمیتواند مرا در تحت شبکه درآوردن package یاری نماید . متاسفانه منبع اطلاعاتی برای نحوه بکارگیری سریع دراین موردندارم. درهرحال اگردوستان بذل عنایت فرموده مرا دراین زمینه یاری کنندمراشرمنده دریای بیکران معرفت وعلم خویش خواهندنمود . تلفن همراه 09122053563 e-mail:sadeqazar@hotmail.com
sadeqazar@gmail.com

Touska
شنبه 30 شهریور 1387, 13:08 عصر
مشکل شما چی هست ، مشکلتون رو بیان نمایید : توقع نداشته باشید کسی به شما زنگ بزنه یا Email بزنه که DbIsam چیه و چطوری Package رو میشه با آن درآورد.

شما درست در همین جا توضیح دهید چه فعالیتی می خواهید انجام دهید و منظور شما از Package های

شبکه ، که Packet Sniff نیست. Dbisam یک کامپوننت خوب برای برنامه نویسی Database تحت شبکه و

محلی هست ، راستی یک مقاله آموزشی کامل در سایت برای DbIsam هم وجود داره.

موفق باشید :)

sadeqazar
شنبه 30 شهریور 1387, 13:22 عصر
دوست عزیز
باسلام
ابتداء خدمتتان عرض نمایم که قصدبنده درگذاردن تلفن و ... به منظور جسارت و بی ادبی نسبت اساتید و دوستان محترم نبوده و نخواهد بود. اگرچنین استنباط شده پوزش بنده را بپذیرید.
مشکل اساسی بنده این است که تعدادی برنامه نوشتم و بجهت رها شدن از دست Sql Servere و مشکلات آن ضمن تحقیقات بعمل آمده متوجه شدم که Dbisam میتواند بجای SqlServer انجام وظیفه نماید و مشکلات آن راهم نخواهدداشت. البته تصدیق خواهید کردکه این برنامه ها هرکدام درفاصله حداقل 800 ت 1000 کیلومتری از تهران کار خواهند کرد. با توجه به این موضوع بدیهی است که اگر SqlServer استفاده شده باشد درصورت برخی خرابیهای احتمالی مشکلات زیادی برای کاربر و برنامه نویس ایجاد خواهد کرد. لذا از دوستان استدعای عاجزانه دارم که مرا دراین مهم یاری دهند

Touska
شنبه 30 شهریور 1387, 18:19 عصر
بجهت رها شدن از دست Sql Servere و مشکلات آن ضمن تحقیقات بعمل آمده

چه جور مشکلات ؟

هرکدام درفاصله حداقل 800 ت 1000 کیلومتری از تهران کار خواهند کرد.

Connection بین آنها به چه طریق می باشد؟

درصورت برخی خرابیهای احتمالی مشکلات زیادی برای کاربر و برنامه نویس ایجاد خواهد کرد

چه جور مشکلاتی ، بیان نمایید تا بشه راه حلی برای آن ارائه نمود تا مشکل شما حل شود.

موفق باشید :)

javad_rajabloo
یک شنبه 31 شهریور 1387, 12:36 عصر
در مورد اینتربیس آشنایی دارین؟
پیشنهاد من اینه که از اینتربیس استفاده کنین