PDA

View Full Version : سوال: استفاده از Character Map

HjSoft
یک شنبه 31 شهریور 1387, 07:08 صبح
لطفا در Run ویندوز Charmap رو تایپ کنید حالا یک عالمه کاراکتر میبینید من چه طور می تونم از اون ها استفاده کنم

HjSoft
چهارشنبه 03 مهر 1387, 06:54 صبح
کسی نیست کمک کنه ؟

noorsoft
چهارشنبه 03 مهر 1387, 06:59 صبح
اینها یونیکد هستند شما به راحتی میتونید از اونها استفاده کنید
مثلا شما با Chr فقط توانایی نمایش 255 کارکتر رو دارین ولی با chrw میتونین کارکتر های یونیکد رو هم ببینید

HjSoft
چهارشنبه 03 مهر 1387, 07:10 صبح
خوب من از کجا باید کد کاراکتر مخصوص اون رو بیارم

noorsoft
چهارشنبه 03 مهر 1387, 11:20 صبح
کد کارکتر ها در فونتهای مختلف با هم فرق دارن بهترین گزینه هموم charecter map هست

HjSoft
پنج شنبه 04 مهر 1387, 05:36 صبح
من این چند تا کاراکتر رو می خوام ، کدشو نمی دونم و می خوام بیارمش داخل VB ... از ?Copy استفاده می کنم ولی داخل Vb علامت سوال میاره ... در ضمن این مشکل بعد از نصب ویندوز به وجود آمد ، در ضمن قسمت Character Set رو یه نگاه بندازید داخل وی بی فقط چند تا از اون ها رو داره و این کاراکتر ها فقط در زبان های چینی و ژاپنی هستند آیا امکان دارد از نصب نبودن این دو زبان از قسمت Regional باشد ، ببخشید سرتون رو درد آوردم .

noorsoft
پنج شنبه 04 مهر 1387, 07:37 صبح
شما وقتی یک فونت را انتخای میکنید یک گزینه Script دارین که نوع یونیکد را مشخص میکنه شما اگه کارکتر تو وی بی بصورت علامت سوال میشه کد کارتر رو ارسال کنید من خودهم با این مشکل روبه رو بودم .

HjSoft
یک شنبه 07 مهر 1387, 14:01 عصر
شما وقتی یک فونت را انتخای میکنید یک گزینه Script دارین که نوع یونیکد را مشخص میکنه شما اگه کارکتر تو وی بی بصورت علامت سوال میشه کد کارتر رو ارسال کنید من خودهم با این مشکل روبه رو بودم .
میشه بیشتر توضیح بدین

alirezalahij
دوشنبه 22 مهر 1387, 12:54 عصر
سلام

چه طور می شه یه متنی رو که از TEXTBOX
می گیریم رو تبدیل به پیکسل کنم (عکس کنم )

برای تابلو روان

ممنون