PDA

View Full Version : سوال ؟ از كار انداختن برنامه بعد از مدتي

kaka64
یک شنبه 31 شهریور 1387, 12:53 عصر
با عرض سلام وخسته نباشيد به تمام سروران گرامي راستش يه سوال ديگه داشتم كه خيلي برام مهم هستش
مي خواهم بدونم راهي وجود داره كه يك برنامه كه ساختيم تا يه مدت معيني كار كنه وبعد از كار بيفته و ديگه اجرا نشه يا كار نكنه
اگه راحي وجود داره ممنون ميشم كمكم كنيد ...
با تشكر

shervin farzin
یک شنبه 31 شهریور 1387, 13:41 عصر
سلام
نگفتين اين مدت معين چقدره ؟
اگه در حد چند دقيقه يا ساعته ميتونين از يك Timer استفاده كنين .
اگه در حد چندين روزه بايد از تاريخ سيستم كاربر استفاده كنين .

Cave_Man
یک شنبه 31 شهریور 1387, 13:48 عصر
ساده ترین و کم زمان ترین راهی که من یشنهاد میکنم استفاده از Protector ها هست که این کار رو برای شما خیلی سریع انجام میدن
اما اگه مایل باشید با کد نویسی خودتون این کار رو بکنید راهش این هست که زمانی که برنامه باز میشه شما یک تایمر رو ایجاد کنید که زمان رو تا موقعی که برنامه بسته میشه ذخیره کنه
اگر برنامه شما باید تا یک تاریخ معین کار کنه باید نسبت به تغییر تاریخ ویندوز حساس باشه در غیر این صورت راحت میشه دورش زد و برنامه رو هیمشه استفاده کرد.
اگر برنامه شما به تعداد اجرا محدود بشه هم مشخص هست با هر بار اجرا بایدCounter رو اضافه کنید تا به اون حداکثر برسه

Hsimple11
یک شنبه 31 شهریور 1387, 14:27 عصر
اگه با نرم افزارهای ساخت Setup مانند InstallShield کار کنید خودشان بخشی برای تعریف نسخه Trial دارند. البته یک کامپوننت هم در این زمینه در سایت معرفی شده. فکر کنم اگر کلمه Trial را جستجو کنید پیدایش کنید.

kaka64
یک شنبه 31 شهریور 1387, 14:39 عصر
با تشكر از تمامي دوستان كه جوابهاي خيلي خوبي رو براي من گفتن دستتون در نكنه مدت در نظر من 10 روز هستش...حالا
راستش اگه بخوام از تاريخ در تايمر استفاده كنم به قول استاد عزيز راحت ميشه دورش زد و با برنامه InstallShield هم كار كردم و ممنون از توضيح استاد عزيز ولي با Protector و اگه كسي توضيح بده ممنون ميشم
با تشكر

Hsimple11
یک شنبه 31 شهریور 1387, 14:52 عصر
دوست گرامی شما اصلا جستجو کردید؟
کلمه Trial و یا حتی Protector را جستجو کنید ببینید چند بار بحث شده.

این هم کامپوننتی که گفتم :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=88223&highlight=trial&page=2

kaka64
دوشنبه 01 مهر 1387, 17:59 عصر
دوستان اگه ميگفتين كه اين برنامه رو چگونه استفاده كنم يا يه توضيح كو چكي ميدادين ممنون ميشم بعد از نصب بايد چكار كنم و وقتي نصب شد چطوري مي شه استفاده كرد

Hsimple11
دوشنبه 01 مهر 1387, 20:16 عصر
خودش که Demo داشت. نداشت؟!

delphiprog3000
دوشنبه 01 مهر 1387, 21:49 عصر
اگه با نرم افزارهای ساخت Setup مانند InstallShield کار کنید خودشان بخشی برای تعریف نسخه Trial دارند. البته یک کامپوننت هم در این زمینه در سایت معرفی شده. فکر کنم اگر کلمه Trial را جستجو کنید پیدایش کنید.

در این مورد هم نرم افزاری هست که میتونه برنامه رو از حالت تریال به صورت دائم در بیاره.

Hsimple11
دوشنبه 01 مهر 1387, 22:39 عصر
در این مورد هم نرم افزاری هست که میتونه برنامه رو از حالت تریال به صورت دائم در بیاره.

بله. تقریبا میشه گفت اکثر این روش ها قابل نفوذ هستند.

kaka64
سه شنبه 02 مهر 1387, 03:54 صبح
دوست عزيزhsimple11
اول كه دست گلت درد نكنه انشالله هميشه موفق با شي اين بر نامه براي من خيلي با ارزش است با اينكه قابل نفوزه از راهنمايي خوبت ممنون
دوم هم اينكه برنامه رو نسب كردم و تمام مواردي رو كه من مي خواستم داشت ولي متا سفانه تو دلفي 2005 نتونستم با هاش كار كنم هي ايراد فايل bcuميگرفت در حالي كه فايل نسب شده بود به هر حال با دلفي 7 راحت كار ميكنه و ممنون
سوم اگه تاريخ كامپيوتر طرف بياد عوض كنه باز هم از كار مي افته يا نه ؟؟؟

SYNDROME
سه شنبه 02 مهر 1387, 07:24 صبح
تو دلفي 2005 نتونستم با هاش كار كنم هي ايراد فايل bcuميگرفت در حالي كه فايل نسب شده بود

مسیر فایل را در Toole->Option->Library-win32->Library Path اضافه کنید.
موفق باشید