PDA

View Full Version : سوال: هر چی کدمو تغییر میدم تو اجرا فرقی نمیکنه

gigil_Question
یک شنبه 31 شهریور 1387, 16:23 عصر
یه برنامه دارم مینویسم تا دیروز مشگلی نداشت
ولی امروز که اومدم روش کار کنم متوجه شدم هر چی تغییرش میدم اجراش فرقی نمیکنه
حتی همه کدشم که پاک کنم بازم اجرا میشه !!!:متعجب::متعجب:

طبیب دل
یک شنبه 31 شهریور 1387, 16:47 عصر
یه جایی از برنامت یه کد یا تنظیماتی رو وارد کردی که برنامه نمی تونه کامپایلش کنه به همین دلیل برنامه به آخرین شکلی که سالم بود ذخیره می شه و هر بار که اجرا میکنی از اون حالت ذخیره شده استفاده می کنه.
بهتره از آخرین کاری که کردی به عقب برگردی بیشتر تو تنضیمات دنبال بگرد.

SMRAH1
یک شنبه 31 شهریور 1387, 16:47 عصر
مطمئنی که VS همان برنامه ای رو اجرا می کنه که کامپایل می کنه.توی Properties پروژه (توی پنجره Solution Explore روی پروژه راست کلیک کن و Properties بگیر ،روی Solution راست کلیک نکنی!!! ;) ) توی قسمت Debug ببین در بخش Start action مقدار Start Project انتخاب شده است؟ همین طور در قسمت Build در بخش Output مقدار Output path رو هم نگاه کن (باید شبیه bin\Debug باشه)

ali_kashani
یک شنبه 31 شهریور 1387, 17:09 عصر
سلام

exe برنامه را از شاخه debug پاك كن و دوباره در برنامه debug كن احتمالا درست مي شه.

gigil_Question
دوشنبه 01 مهر 1387, 10:46 صبح
فکر کنم فهمیدم مشگل چیه
برنامه خطا داشت.یه پیغام داد که می خای از آخرین بار که خطا نداشته اجرا کنم ؟
من Yes زدم !!!
حالا خطاشم درست کردم ولی از همون آخریه اجرا میشه

Zaparo
دوشنبه 01 مهر 1387, 10:52 صبح
Tools->Option->Projects And Solutions->Build And Run

گزینه "On Run,When Build And Deployment Errors Occured" رو بزار روی "Prompt To Launch"

علیرضا مداح
دوشنبه 01 مهر 1387, 11:01 صبح
سلام دوست عزیز،
بر روی پروژه در Solution Explorer راست کلیک کرده و سپس گزینه ی Clean را انتخاب کنید ، پس از آن گزینه ی Rebuild را کلیک نمایید ،/

Himalaya
دوشنبه 01 مهر 1387, 11:45 صبح
یا اینکه از پوشه bin فایلها رو پاک کن و پروژه خودتو دوباره اجرا کن (با اجرا کردن دوباره، فایلهایی که پاک کردی ساخته میشن و برنامه ات مثل روز اول درست کار میکنه)