PDA

View Full Version : وزارت اطلاعات میتونه منو ردگیری کنه؟

sepideh1363
شنبه 28 تیر 1382, 03:49 صبح
من با دایال آپ مودم وصل میشم. حالا مثلا اگه وزارت اطلاعات :evil: بخواد میتونه شماره تلفن منو گیر بیاره. نرم افزار آی اس پیی که ازش اشتراک دارم ISPUtil هست. با این نرم افزار میشه پیگیری کرد کاربرا و شماره تلفنهاشونو؟ :( یا کلا از هر راه دیگه‌یی :?:

قبلا یه وبلاگ بود تو پرشن بلاگ، یه چند وقته که میگن از طریق آی پیی که پرشن بلاگ داده نویسنده اونو پیدا کردن ! :shock: ممکنه همچین کاری ؟

Vahid_Nasiri
شنبه 28 تیر 1382, 12:49 عصر
معمولا کسانی که هکر حرفه ای هستند و از این راه درآمد دارند ( نه من و شما!! ) روی کانکشن خودشون پروکسی ست می کنند. برای مثال در ایران زندگی می کنند ولی از آدرس پروکسی لهستانی استفاده می نمایند. به این صورت این شخص ابدا قابل ردیابی نیست. البته این یکی از روش های ساده ی این موضوع است. اگر آدرس پروکسی برای مخفی ماندن در اینترنت خواستید در گوگل سرچ کنید free proxy list .

یک مثال:
من هکر نیستم! :oops: ولی بعضی از کشورهای اروپایی ما ایرانی ها را به عنوان تروریست می شناسند و اجازه ی استفاده از سایت های خودشان را نمی دهند. چگونه ما را شناسایی می کنند؟ از طریق آی پی ادرس ما. خوب برای رفع این مشکل همانطور که عرض کردم برای مثال یک آی پی پروکسی سرور لهستانی را روی کانکشن خودتان ست کنید . به راحتی از فیلتر اروپایی های متمدن !! رد خواهید شد.........

Emdadgar
شنبه 28 تیر 1382, 15:33 عصر
ولی با این تفاصیل اگر شبکه کاران حرفه ای تر از ما :lol: حضور داشته باشند، قابل ردگیری می باشد.
این روش کار بسیار سختی نخواهد بود.

If you need more help Mail me at EMDADGAR@HOTMAIL.COM
:P :P :twisted: :twisted: :twisted: :P

esf
شنبه 28 تیر 1382, 16:22 عصر
بله عزیزم اگه بخواهند گیر بدن میتونن پیدات کنن ! حتی اگه از پروکسی هم استفاده کنی
الان توی تهران لوکا دی ان اس نصب کردن !
بعضی وقتها میتونی آدرس ای پی سایت یاهو را ببینی که با 217 شروع میشه !!!!
این یعین هرچیزی اول میره روی سروهای مخابرات , اسنیف میشه ( ه نوع جاسوسی تحت شبکه ) بعد به سایت اصلی مثلا یاهو میره
حتی به ایمیل روی یاهو هم اطمینان نکنید !

قربون همه

Vahid_Nasiri
شنبه 28 تیر 1382, 18:04 عصر
نتیجه گیری منطقی:

اگر در ایران هستید بهتر است از این کارتهای اینترنتی در پیت تهیه کنید که نه نامی از شما باقی می ماند و نه نشانی و نه ..... :wink:
در جایی که پرکردن یک چاله در خیابان سه سال طول می کشد زیاد نگران ردیابی اینترنتی نباشید!! :lol:

sepideh1363
یک شنبه 29 تیر 1382, 08:39 صبح
سلام و ممنون از توجهتون.

معمولا کسانی که هکر حرفه ای هستند و از این راه درآمد دارند ( نه من و شما!! )
من هکر نیستم. اصلا برنامه نویس نیستم که اومدم اینجا. آدرس اینجا رو از یه نفر دیگه گرفتم. یه مدت فقط تو یه آی اس پی کارمیکردم یه چیزایی یادمه از اونجا.

ولی بعضی از کشورهای اروپایی ما ایرانی ها را به عنوان تروریست می شناسند
حق دارن بیچاره ها :wink: !!!!!!!!!!!!

روی کانکشن خودشون پروکسی ست می کنند...
خوب من با پراکسی خودمو مخفی میکنم ولی اون مثالتون فکر کنم ربطی نداشت یا من نفهمیدم. نگا کنید همین مثالی که زدید اون اروپاییه متمدن از روی آی پی میفهمه من از کدوم شهر و کشور آنلاین شدم به سایتش ، بعد تصمیم میگیره درخواستم رو فیلتر کنه یا نه. این درست و با او کار شما میشه فریبش داد. ولی میتونه شماره تفلن منو گیر بیاره؟ اینکار اگه شدنی باشه فقط مخابرات ایران میتونه فکر کنم. :?: :!:

این یعین هرچیزی اول میره روی سروهای مخابرات , اسنیف میشه ( ه نوع جاسوسی تحت شبکه ) بعد به سایت اصلی مثلا یاهو میره

پس پروتکل SSL این وسط چی میشه؟ :shock:
میل یاهو با پورت 443 است. تا اونجا که من میدونم SSL یعنی یه ارتباط امن بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده طوری که شخص دیگه ایی این وسط نتونه وارد بشه. یه تونل بین سرور و کلاینت. لطفا اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید. اینجوری که باید اسم SSL رو بذارن USL(Unsecure socket....) !! یا راهش رو بگید لطفا. :oops:

Afshinpour
یک شنبه 29 تیر 1382, 15:25 عصر
من تا الان نشنیدم که توی هیچ کدوم از کشورهای اروپایی ایرانی ها رو به عنوان تروریست بشناسن و به اونها اجازه وارد شدن به سایتی رو ندن.

وحید جان هر کی این رو بهت گفته خالی بسته .

کار رد گیری هم تنها در زمانی امکان پذیره که آی اس پی شما لیست آی پی هایی رو که به مشتریها میده رو پروتکل کنه. یعنی همیشه بدونه که کی در چه زمانی با چه آی پی آنلاین بوده. در صورتی که پروتکل نشه این کار به علت دینامیک بودن آی پی ها امکان پذیر نیست. اکثر پروایدر های آلمانی این کار رو میکنن ولی در اختیار کسی قرار نمیدن مگر اینکه دادستان رسما اون رو از اونها تقاضا کنه .

توی ایران هم میتونم به جرات بگم که آی اس پی ها این کار رو بنا به دلابلی ---- باید ----- بکنن.

در مورد اینکه :

یه چند وقته که میگن از طریق آی پیی که پرشن بلاگ داده نویسنده اونو پیدا کردن !

این پرشن بلاگ مگه ایران سرور ش؟ اگر ایران نیست و میتونین ثابت کنین که همچین کاری رو کرده به من یه میل بزنین تا ازش شکایت کنم. (اگر ایران نیست) اگر بتونین ثابت کنین که همچین کاری رو کرده من قول میدم 1 هفته ای اثری ازش توی اینترنت نباشه.

کسی که وب لاگ مینویسه رو میشه خیلی راحت پیدا کرد بدونه اینکه از پرشن بلاگ آی پی رو گرفت :

مثلا وقتی که اون برای کسی میل بزنه
یا توی دفتر مهمانان کسی چیزی بنویسه
یا ....

حتما لازم نیست که آی پی رو از جایی گرفت. شما خیلی راحت میتونین با استفاده از تولزهایی که به شما کمک میکنن تا ناشناس بمونین از اینترنت استفاده کنین. پروکسی های دانشگاههای معتبر خارجی رو هم من پیشنهاد میکنم.

Vahid_Nasiri
یک شنبه 29 تیر 1382, 15:57 عصر
برای مثال این یکی از سایت هایی است که با استفاده از پروتکل SSL‌ امکان رد شدن از فلیتر مخابراتی ها را در ایران فراهم می کند. ولی تا یک پروکسی خارجی نداشته باشید می گوید شما تروریست هستید!! :oops:

https://www.megaproxy.com/_secure/

Mohammad_Mnt
یک شنبه 29 تیر 1382, 23:02 عصر
حتما ما تروریستیم و خودمون خبر نداریم :wink:

Afshinpour
یک شنبه 29 تیر 1382, 23:31 عصر
وحید جان آدرسی که دادی کار نمیکنه :wink:

بعدش من بعید میدونم اون سرور توی اروپا باشه. توی امریکا شاید باشه چون وقتی ایران بد و بیراه به امریکا میگه اونا هم اینجوری حال گیری میکنن ولی من بعید میدونم یکی از سرور های اروپایی این کار رو بکنه .

HamidReza cool
سه شنبه 31 تیر 1382, 15:29 عصر
بهترین راه این مسایل :
برین تو google,searchکنینno proxy
ahh man akhar natoonestam farsi va english ro ba ham type konam :evil:
ham bare dashatan proxy va ham rad shodan az proxy

Mahdavi
سه شنبه 31 تیر 1382, 22:36 عصر
با سلام
دوست عزیز اگه isp شما در محدوده ای باشه که idcaller فعال هست خیلی راحت شماره تلفن شما رو تو logهاش داره .
( من خودم isp دارم و ... )

amir_king2_2
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 09:04 صبح
سلام
یه چیزی رو بذار بهت بگم. اگه بخوان پیدات کنن خیلی راحت میتونن اینکارو انجام بدن.
همیشه علم سیاسی 10 سال از علم Public جلوتره.

ولی شما میتونین با رعایت بعضی از مسائل دشواری این کار رو براشون صد چندان کنید : مثلا :

1- همیشه از کارتهای اینترنتی استفاده کنید.
2- برای اتصال به اینترنت سعی کنید از کافی نت های شلوغ شهر بهره ببرید نه از تلفن خونتون.
3-برای عضویت تو سایتها مخصوصا سایتهای ایرانی هرگز اطلاعات صحیحی از خویش را وارد نکنید. حتی user Id تون رو هم یه Id خارجی انتخاب کنید.

4-برای ورود به سایتهای مشکوک آدرس مستقیم اونو وارد نکنید..بیشتر سعی کنید از google وارد یک سایت شوید..

و ....

esf
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 10:35 صبح
بله پروتکل اس اس ال هم قابل باز شدن هست !
میتونی یه سر به سایت سکیوریتی فوکوس دات کام بزنی :))
( در هر صورت هم شما مجبوری پاکتهای اطلاعات خودتو از سرورهای مخابرات نازنین ایران عبور بدی ........

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 12:04 عصر
همه جای دنیا دعوا بر سر اینترنت گیگابایتی است و ما ........
واقعا شرم آور است. واقعا شرم آور است که در آمریکا اینترنت 60 کیلوبایت در ثانیه فقط برجی حدود 10 تا 15 دلار است و اینجا این اینترنت در پیت 3 یا حداکثر 5 کیلوبایتی و ..... این همه ناز و ادای اضافی.
به جای حس لو دادن و زدن زیر آب هموطنان بهتر است به فکر ارتقای مملکت بود.......

Gladiator
پنج شنبه 02 مرداد 1382, 22:41 عصر
با سلام

امروز بعد از مدتها دوری از وطن ....

امروز شنیدم که شرکت مخابرات ایران تصویب کرده که قیمت خطوط لیزد لاین رو ارزون کنه و پیرو این خبر شنیدم که قراره خطوط 64ک فعلی رو به منازل بده و برای ISP ها پهنای باندهای بیشتری در نظر بگیره . برای خودشون هم پهنای باند بیشتری خریداری کردن .

قیمت هر خط 64ک با این سرویس جدید برابر با 75 هزار تومان خواهد بود .
با آرزوی موفقیت برای همه شما .

گلادیاتور مهربان ...