PDA

View Full Version : (دانلود کنید) آموزش ساخت Setup با VisuallStudio

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 01 مهر 1387, 21:19 عصر
اینم یه فایل آموزشی
ببینیدش هر جایی که مشکل داشت یا باید بهتر میشد رو بفرمایید تا کامل کنم و اگه می تونید مطالبی رو که فکر می کنید مهم و خوبه و می تونید رو برام ارسال کنید تا کامل و جامع بشه .
با تشکر قبلی و فراوان .
اینم لینک دانلود مقاله :
http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=23172&d=1221416406

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 02 مهر 1387, 19:41 عصر
کسی پیشنهادی برای بهتر شدن مقاله نداره !!!!
منتظرم....
امشب دعا یادتون نره ، التماس دعا

amin3271
سه شنبه 02 مهر 1387, 20:12 عصر
ضمن تشکر از شما دوست عزیز
فکر کنم باید تو پنجره prerequisiets برای گزینه اول و windows installer نیز تیک رو بزنیم؟
اگه نظری دارید بفرمایید؟

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 03 مهر 1387, 05:49 صبح
ضمن تشکر از شما دوست عزیز
فکر کنم باید تو پنجره prerequisiets برای گزینه اول و windows installer نیز تیک رو بزنیم؟
اگه نظری دارید بفرمایید؟
آره شما درست میگید ، اون بهتره . من اونجا گفتم که هرچیزی رو که نیاز دارید تیک بزنید تا نصب کنه بسته به نیاز برنامه تون ، حالا فرقی نمی کنه که چی باشه .
موفق باشید .

hanieh66
یک شنبه 19 آبان 1387, 01:08 صبح
چجوری می تونم کاری کنم که دات نت فریمورک رو هم نصب کنه؟
از قسمت prerequirements من گزینه دوم رو می زدم اما بعدش نمی دونم باید چیکار کنم!

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 19 آبان 1387, 07:07 صبح
من که عرض کردم دوست عزیز
شما تو پنجره prerequisiets می تونید اون چیزایی رو که لازم دارید رو انتخاب کنید تا نصب بشه . دات نت 2.0 ، 3.0 و 3.5 رو هم از همون جا می تونید انتخاب کنید . فقط نکته اینه که شما باید از گزینه های پااین این پنجره گزینه دوم رو انتخاب کنید .
موفق باشید .

hanieh66
یک شنبه 19 آبان 1387, 09:47 صبح
اینو می دونم
این prerequirement برای اینه که موقع نصب چک کنه ایا مثلا دات نت نصب هست یا نه و خودش که نصب نمی کنه دات نت رو . یا الان من نتونستم اینکارو کنم. حجم ستاپ من 4 مگابایت می شه.
یعنی در واقع خود ستاپ دات نت رو پک نمی کنه فقط موقع نصب گیر می ده که دات نت نصب نیست.
من ستاپ دات نت رو با چه نامی و کجا باید بذارم تا موقع نصب بشناسه و نصب کنه؟

Alen
یک شنبه 19 آبان 1387, 11:13 صبح
اینو می دونم
این prerequirement برای اینه که موقع نصب چک کنه ایا مثلا دات نت نصب هست یا نه و خودش که نصب نمی کنه دات نت رو . یا الان من نتونستم اینکارو کنم. حجم ستاپ من 4 مگابایت می شه.
یعنی در واقع خود ستاپ دات نت رو پک نمی کنه فقط موقع نصب گیر می ده که دات نت نصب نیست.
من ستاپ دات نت رو با چه نامی و کجا باید بذارم تا موقع نصب بشناسه و نصب کنه؟

iranmsb عزیز داره میگه که

شما تو پنجره prerequisiets می تونید اون چیزایی رو که لازم دارید رو انتخاب کنید تا نصب بشه . دات نت 2.0 ، 3.0 و 3.5 رو هم از همون جا می تونید انتخاب کنید . فقط نکته اینه که شما باید از گزینه های پااین این پنجره گزینه دوم رو انتخاب کنید .

prerequisiets نه prerequirement

rastinrastini
یک شنبه 31 خرداد 1388, 12:18 عصر
به نام خدا
سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
من با یک پایگاه داده ای که توی sql server developer 2005 ساختم و فقط از طریق کد و sql بهش دسترسی دارم.توی شاخه C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.4\MSSQL\Data ذخیره شده و برنامه ی من توی درایو G هست.چجوری می تونم این پایگاه داده رو هم توی نصب قرارش بدم و وقتی توی دستگاه طرف مقابل نصب شد برنامم درست کار کنه؟
با visual studio 2008 professional برنامه رو نوشتم.
موفق باشید.
خدانگهدار.

mustafa13
شنبه 23 بهمن 1389, 11:04 صبح
سلام
حال ما اگه بخواهیم موقع نصب بانک اطلاعاتی را نیز attch کنه چه کار باید کردبا تشکر

taha mahdi
یک شنبه 24 بهمن 1389, 08:22 صبح
با سلام

اگر در هنگام نصب بخواهيم برنامه‌هاي ديگري مثل adobe reader يا چيز‌هاي ديگري نصب شود چه بايد کرد؟

HAMRAHSOFT.IR
سه شنبه 10 خرداد 1390, 12:36 عصر
سلام .اگه دوستان توجه داشته باشند ممكن برنامه كه با دانت 3.5 درست شده باشهع روي سيستم هاي كه ويندوز انها سرويس پك 2 هست شايد به سختي نصب بشه و براي راحتي اگه پك 3 وندوز نصب كنيد مشكل حل ميشه حالا سوالم اينه چوري مي تونيم پك 3 بگيم نصب كن؟ ويا بهتر بگم چوطر ميشه يك برنامه دجانبي ديگه را هم نصب كرد؟