PDA

View Full Version : گفتگو: استقبال از يك پيشنهاد

aminkk
دوشنبه 01 مهر 1387, 23:09 عصر
كسي مي تونه اينجا آموزش سوكت نويسي رو بده؟؟ چه اشكالي داره هر كس تو بخش آموزش هاي vb يا نكات برنامه نويسي vb بياد آموزش بده. خيلي به نفع همه هست هم خودش هم ما كه بلد نيستيم. من احساس مي كنم تالار يكم شل شده ديگه هيچ كس نيست كه درست و حسابي جواب بده مثل اينكه همه رفتن.
بيايم خودمون تايپيك هاي بي پاسخ رو جون بديم.
خودمون تايپيك بزنيم و مثل تايپيك نكات برنامه نويسي vb تميز و مرتب آموزش بديم.
نظرتون چيه دوستان؟

r0ot$harp
دوشنبه 01 مهر 1387, 23:32 عصر
كسي مي تونه اينجا آموزش سوكت نويسي رو بده؟؟ چه اشكالي داره هر كس تو بخش آموزش هاي vb يا نكات برنامه نويسي vb بياد آموزش بده. خيلي به نفع همه هست هم خودش هم ما كه بلد نيستيم. من احساس مي كنم تالار يكم شل شده ديگه هيچ كس نيست كه درست و حسابي جواب بده مثل اينكه همه رفتن.
بيايم خودمون تايپيك هاي بي پاسخ رو جون بديم.
خودمون تايپيك بزنيم و مثل تايپيك نكات برنامه نويسي vb تميز و مرتب آموزش بديم.
نظرتون چيه دوستان؟

دوست عزیز من فردا آموزش کامل سوکت رو قرار می دم . البته فعلا مباحث نت و مباحث دیگرش برای بعدا .

باتشکر احسان

mpmsoft
سه شنبه 02 مهر 1387, 08:54 صبح
این تو مقاله یکی درباره سوکت نویسی و دیگری درباره اصول برنامه نویسی تحت شبکه

VB.SOS
چهارشنبه 03 مهر 1387, 08:58 صبح
این تو مقاله یکی درباره سوکت نویسی و دیگری درباره اصول برنامه نویسی تحت شبکه

از مقاله هاي خوبت ممنوم. مقاله اي كه درباره اصول برنامه نويسي تحت شبكه بود براي نوشتن برنامه تحت اينترنت هستش. چنين مقاله اي درباره شبكه هاي داخلي دارين؟:بوس:

Netsky
پنج شنبه 04 مهر 1387, 08:54 صبح
سلام . یه مقاله هم در مورد کار با بانک اطلاعاتی در ویبی قرار بدید . خیلی ممنون . راستی این نکته رو هم اضافه کنم . من هیچی از بانک اطلاعاتی بلد نیستم . اگه میشه لطفا از صفر شروع کنید .

Netsky
پنج شنبه 04 مهر 1387, 09:00 صبح
راستی در مورد نظر سنجی یه چیزی میخاستم بگم . البته به دوستداران ویبی برنخوره . ولی به نظر من باید دیگه به دات نت مهاجرت کنیم . درسته ویبی زبان خوب و قوی هستش ولی امکانات دات نت خیلی بهتر از ویبی هستش . کمی در مورد حرف من فکر کنید .

VB.SOS
پنج شنبه 04 مهر 1387, 12:05 عصر
راستی در مورد نظر سنجی یه چیزی میخاستم بگم . البته به دوستداران ویبی برنخوره . ولی به نظر من باید دیگه به دات نت مهاجرت کنیم . درسته ویبی زبان خوب و قوی هستش ولی امکانات دات نت خیلی بهتر از ویبی هستش . کمی در مورد حرف من فکر کنید .

با نظر شما موفقم ولي فعلا تو ايران لازم نيست VB6 رو كلا فراموش كنيم. در ضمن موضوع تاپيك چيز ديگري است.:متفکر:
براي آموزش پايگاه داده تو تاپيك كتابها چند تا كتاب خيلي خوب وجود داره.:لبخند:

Netsky
جمعه 05 مهر 1387, 08:06 صبح
آره منم موافقم که نباید ویبی رو تو ایران یه دفعه کنار بزاریم . من میگم که کم کم دیگه باید به سمت دات نت مهاجرت کنیم .
یه بزرگی میگه : عجله در هر کاری باعث شکست در آن کار میشود .

mpmsoft
جمعه 05 مهر 1387, 08:10 صبح
دوستان VB هیچ وقت از بین نمی ره

جالبه ماکروسافت تا سال 2010 زبان برنامه نویسی جدید به نام #F عرضه می کنه که ترکیبی از VB و #C می باشد.

Netsky
جمعه 05 مهر 1387, 08:13 صبح
ایول خبر خیلی خوبی دادی . میگم دوست عزیز نمیتونی در مورد این زبون جدید توضیحات بیشتری بدی .
دستت درد نکنه .

mehdad.koulab
جمعه 05 مهر 1387, 09:54 صبح
ایول خبر خیلی خوبی دادی . میگم دوست عزیز نمیتونی در مورد این زبون جدید توضیحات بیشتری بدی .
دستت درد نکنه .
سلام
به انجمن خبرها يه نگاهي بكن