PDA

View Full Version : قیمت نزم افزار کنترل مستندات

hamed_gibago
سه شنبه 02 مهر 1387, 11:38 صبح
سلام . از دوستان عزیز می خواهیم روی نزم افزاری که برای یک شرکت نوشتم قیمت گذاری کنند.
عکسهای آنرا نیز براتون گذاشتم . این نرم افزار امکان ایجاد اسناد یک شرکت را دارد که توسط هر سند ( همانطور که در عکسها دیده می شود یک کد منحصر به فرد دارد ) این کد به صورت اتوماتیک از دیتابیس خوانده می شود و یکی به آن اضافه می شود . امکان گزارش گیری سفارشی و جستجو در میان اسناد را نیز داراست .

hamed_gibago
سه شنبه 02 مهر 1387, 11:41 صبح
اینم بقیه عکسهای نرم افزار من .

Elham_gh
سه شنبه 02 مهر 1387, 13:30 عصر
اگر براي مشتري ننوشتيد و تازه مي خواهيد بازاريابي كنيد بين 150 تا 200 هزار تومن نظر من براي نرم افزار شما

hamed_gibago
سه شنبه 02 مهر 1387, 22:44 عصر
من خودم این برنامه رو 300 گرفتم و نوشتم .
میشه بگید با چه معیاری قیمت دادید؟

Elham_gh
چهارشنبه 03 مهر 1387, 08:36 صبح
يعني كسي گفته برنامه رو بنويسيد ا قيمت 300 تومن؟

مهران موسوی
چهارشنبه 03 مهر 1387, 12:15 عصر
اگه به سفارش مشتري اين نرم افزار رو نوشتي و 300 تومن گرفتي بايد بگم براتون متاسفم .... اميدوارم اخرين ضرر زندگيت باشه ... !!!!!

اخه مرد مومن اين همه وقت روش كار كردي اونقت 300 تومن گرفتي .... !!!!

اگه خودت نوشتي و ميخواي بازاريابي كني كه بحث اون فرق ميكنه ....

Felony
چهارشنبه 03 مهر 1387, 12:53 عصر
اگه به سفارش مشتري اين نرم افزار رو نوشتي و 300 تومن گرفتي بايد بگم براتون متاسفم .... اميدوارم اخرين ضرر زندگيت باشه ... !!!!!

دقیقا با حرف مهران جان موافقم ...

hamed_gibago
چهارشنبه 03 مهر 1387, 15:00 عصر
از نظر همتون ممنونم
من این برنامه رو سفارش گرفتم و تنهایی نوشتم
حدود 3 ماه وقت گذاشتم ولی جدی کار نمی کردم
برای همین طول کشید ,
حالا به نظر شما چه قدر می ارزه , تازه عکسهای گزارشهارو نذاشتم
ولی ساده بودن اما همشون از داخل برنامه شفارشی شده بودن
حالا میشه یه قیمت بدین و اینکه آیا شما در شرکتی کار می کنید
می خوام بدون تجربه شما چه قدره
البته جسارت نباشه , فقط برای بالا بردن تجربه و معلومات خودم و اینکه بدونم در چه حدی هستم

مهران موسوی
چهارشنبه 03 مهر 1387, 20:38 عصر
hamed_gibago عزيز بايد انعطاف برنامتون رو ديد . ولي در كل اگه اين جور كارا رو سفارش بگيريد و پشتيباني هم بكنيد و رابط كاربري خوب و انعطاف بالا هم داشته باشه حداقل برنامتون حدود 700 يا 800 بايد به فروش بره ... البته بايد به مشتري هم نگاه كنيد كه دست به جيب هست يا نه و .....

در كل اگر برنامتون شرايط مذكور رو داشته باشه خيلي مفت دادينش در غير اين صورت همين قيمتي كه دادين خوبه ... ( هر چند بر اساس تصاوير ضميمه شده رابط كاربري برنامتون زياد جالب به نظر نمياد و جا داره بيشتر روش كار بشه )

hamed_gibago
پنج شنبه 04 مهر 1387, 11:17 صبح
hamed_gibago عزيز بايد انعطاف برنامتون رو ديد . ولي در كل اگه اين جور كارا رو سفارش بگيريد و پشتيباني هم بكنيد و رابط كاربري خوب و انعطاف بالا هم داشته باشه حداقل برنامتون حدود 700 يا 800 بايد به فروش بره ... البته بايد به مشتري هم نگاه كنيد كه دست به جيب هست يا نه و .....

در كل اگر برنامتون شرايط مذكور رو داشته باشه خيلي مفت دادينش در غير اين صورت همين قيمتي كه دادين خوبه ... ( هر چند بر اساس تصاوير ضميمه شده رابط كاربري برنامتون زياد جالب به نظر نمياد و جا داره بيشتر روش كار بشه )

خیلی ممنون , راستش رو بخواین من برنامه رو اینطوری تحویل گرفتم که فقط چند فرم داشت که طراحی شده بود و یک مقدار خیلی کمی مستندات راجع به برنامه که راجع به چه چیزی هست . و به من گفتن که می خوایم این برنامه رو واسمون بنویسی . البته می دونم چون تجربه اولم بود ممکنه که خیلی از چیزها رو در نظر نگرفته باشم ولی برنامه به طور کلی خوب کار می کنه فقط جزئیات و ریزه کاری های برنامه رو در نظر نگرفتم
راستی سوال منو جواب ندادین آیا شما در شرکتی کار می کنید ؟ می شه شرایط کارتون رو بفرمایید و اینکه حقوقتون چه قدره . چون من دنبال کار ثابت هستم و می خوام قیمت دستم بیاد
برای برنامه نویس دات نت حالا یا تحت وب یا ویندوز و تفاوت برنامه نویس با پشتیبان از نظر حقوق و دستمزد

erfan84
پنج شنبه 04 مهر 1387, 12:58 عصر
با سلام
من در یک شرکت صنعتی در واحد طراحی سیستمهای دستی و مکانیزه درحال کار کردن می باشم

وهمین چند وقت پیش این نرم افزار را از شرکتی استعلام کردم که 5 کاربر را حدود 1.5میلیون با پشتیبانی
یک سال و خدمات سه ساله ارائه می گرد
اگر شما می توانید برایم proto type نرم افزار را برایم بفرس تا قابلیتهای برنامه شما را ببینم
با تشکر

hamed_gibago
پنج شنبه 04 مهر 1387, 17:51 عصر
با سلام
من در یک شرکت صنعتی در واحد طراحی سیستمهای دستی و مکانیزه درحال کار کردن می باشم

وهمین چند وقت پیش این نرم افزار را از شرکتی استعلام کردم که 5 کاربر را حدود 1.5میلیون با پشتیبانی
یک سال و خدمات سه ساله ارائه می گرد
اگر شما می توانید برایم proto type نرم افزار را برایم بفرس تا قابلیتهای برنامه شما را ببینم
با تشکر

شما گفتید من این نرم افزار را از شرکتی استعلام کردم منظورتون همین نرم افزار منه یا نرم افزاری شبیه این با همین مشخصات ؟ و اینکه اسم اون شرکتو میشه بگید , دوم اینکه منظورتون از proto type چیه و دموی برنامه یا مستندات مربوط به نرم افزار هست ؟

Felony
پنج شنبه 04 مهر 1387, 19:37 عصر
راستی سوال منو جواب ندادین آیا شما در شرکتی کار می کنید ؟ می شه شرایط کارتون رو بفرمایید و اینکه حقوقتون چه قدره . چون من دنبال کار ثابت هستم و می خوام قیمت دستم بیاد .

با اجازه ی مهران جان ...
تا اونجا که من میدونم مهران هم مثل خیلی از ماها محصل هست و برای خودش کار میکنه نه شرکت ، البته تا چند وقت پیش الان اطلاع دقیقی از این دوست خوبم ندارم ، امیدوارم همیشه موفق باشه ...

Nima NT
جمعه 05 مهر 1387, 00:02 صبح
با اجازه تمامی اساتید ، به نظر بنده نرم افزار اول از همه باید ظاهر خوبی داشته باشه ، شما که از دات نت استفاده میکنی ، چرا این همه برنامه رو بی ریخت درست کردی ، کامپوننت زیبا سازی که کم نیست.
دچار سوء تفاهم نیشی ، من خودم یه برنامه ضایع به تمام معنا نوشتم ولی چون ظاهر خیلی خوبی داشت ، مشتری با التماس ازم خرید.

hamed_gibago
جمعه 05 مهر 1387, 10:47 صبح
یعنی تمام کسانی که در این تاپیک نظر داده اند محصل و دانشجو هستند.
جالبه:متعجب:
چون من دنبال یه کار ثابت هستم می خواستم ببینم که جایی که برای مصاحبه می رم حقوق درخواستی چه قدر بزنم که متعادل باشه , نه کم نه زیاد . البته برای مصاحبه شرکتهای مختلفی رفتم و یه مدت کمی هم در یک شرکت به صورت آزمایشی کار می کردم .
خوشحال می شم جواب این سوال منو بدید .
از همتون خیلی ممنونم .

مهران موسوی
جمعه 05 مهر 1387, 20:11 عصر
با اجازه ی مهران جان ...
تا اونجا که من میدونم مهران هم مثل خیلی از ماها محصل هست و برای خودش کار میکنه نه شرکت ، البته تا چند وقت پیش الان اطلاع دقیقی از این دوست خوبم ندارم ، امیدوارم همیشه موفق باشه ...

من خودم گروه نرم افزاري دارم و سفارشات رو از شركتها و كارخانجات و ... قبول كرده و انجام ميديم ....

یعنی تمام کسانی که در این تاپیک نظر داده اند محصل و دانشجو هستند.
جالبه:متعجب:
چون من دنبال یه کار ثابت هستم می خواستم ببینم که جایی که برای مصاحبه می رم حقوق درخواستی چه قدر بزنم که متعادل باشه , نه کم نه زیاد . البته برای مصاحبه شرکتهای مختلفی رفتم و یه مدت کمی هم در یک شرکت به صورت آزمایشی کار می کردم .
خوشحال می شم جواب این سوال منو بدید .
از همتون خیلی ممنونم .

من كارم ثابته ولي حقوق بگير نيستم .. ولي به پرسنل گروهم به صورت درصدي حقوق ميدم ...

بستگي داره شما سطح كاريتون چطوري هست ... با اون كاري كه ارائه كردين اگه حداكثر توانتون توي مديريت و ساخت نرم افزار اون باشه چيزي حدود هر ساعت كار مفيدي كه روي پرژه انجام ميديد براي بانك اطلاعاتي حدود 6 - 7 تومن و مثلا براي بنامه هاي كاربردي 4 - 5 و ..... كارهاي ديگه اي هم هست .. تحلل پرژه ... طراحي بانك .... كد نويسي ... و .....

بستگي به سياست كاري شركت داره

يا حق .....

nabeel
شنبه 30 آذر 1387, 22:30 عصر
hamed_gibago عزیر
سلام
دوست من به نظر میاد برنامتو با قیمت مناسبی فروختی , شاید موردی که دوستان دیگه رو به شک انداخته و باعث شده در رابطه با تخمین قیمت نرم افزار دچار انحاراف بشن عنوانی هست که به کاربردید
" کنترل مستندات "
سستمهای کنترل مستندات در واقع خیلی کاملتر از اون چیزی باید باشند که شما در معرفی نرم افزارتون به اون اشاره کردید .

شما در جایی عنوان کردید که برنامتون قادر به ایجاد سنده .
عملاً سیستمهایی که قادر به ایجاد سند هستند , محیطی رو جهت تهیه سند در اختیار کاربر قرار میدن ( یه چیزی شبیه به Word )
من تصور میکردم که استفاده از واژه معرفی سند مناسبتر باشه .
به ظاهر سیستم طراحی شده شما یک سیستم اندیکاتور با رویکردی به سیستمهای کیفی باشه .
با توجه به اینک به نظر میاد نرم افزار شما فاصله زیادی با استانداردهای مورد نیاز داره , در مجموع قیمت رو مناسب اعلام کردید
ارزش افزوده نرم افزارتون رو با اضافه کردن امکاناتی در جهت Paperless شدن سیستم , اضافه کنید .
البه اگه نرم افزارتون قابل کپی کردن بوده باشه و دون قفل , اونوقت میشه گفت قیمت رو خیلی پایین در نظر گرفتید .
هر چند به نظر میاد سیستم طراحی شده به گونه ای نیست که از الگوهای استاندارد تبعیت کرده باشه و بیشتر به یک سفارش خاص از طرف مشتری شبیه .

با تشکر از شما دوست گرامی
و با آرزوی موفقیت