PDA

View Full Version : سوال: مشکل select بعد از sort کردن Gridview با یک ستون

مصطفی مختاری
چهارشنبه 03 مهر 1387, 11:12 صبح
سلام خدمت دوستان:
بنده یک GridView دارم که Sort و Select رو در اون فعال کرده ام.
و در رویداد GridView1_SelectedIndexChanged سطری که در GridView انتخاب شده رو برای نمایش
به یک DetailsView می فرستم.
به این صورت:

protected void GridView1_SelectedIndexChanged(object sender, EventArgs e)
{
DetailsView1.PageIndex = GridView1.SelectedIndex;
}حالا مشکل من اینه که وقتی GridView رو با یکی از ستون هاش Sort می کنم و Select مربوط به
یک سطر خاص رو انتخاب می نمایم. اطلاعات غلط در DetailsView به نمایش در می آید !
انگار هیچ Sort صورت نگرفته و رکوردی که من انتخاب می کنم با اون چیزی که نمایش میده متفاوته.

کسی می دونه مشکل چیه ؟

اینجا و وب رو هم جستجو کردم
تنها این مطلب (http://forums.asp.net/t/1210254.aspx) به سوال من ربط داشت که با اون نتونستم مشکل رو حل کنم.

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 03 مهر 1387, 13:31 عصر
خوب شما برای راحتی کار میتونین به صورت مستقیم DetailsView خودتونو به گرید ویو بایند کنین
البته منظورم datasource شماست که بیاد و کد ورودی اشو از گرید ویو بخونه مشکلت اینجوری حل می شه من امتحان کردم اگه مشکلی بود بگو کد بذارم

مصطفی مختاری
چهارشنبه 03 مهر 1387, 13:33 عصر
مشکل من سوال سوم در این تاپیک (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=288580) هم بوده که بی جواب مونده.

مصطفی مختاری
چهارشنبه 03 مهر 1387, 13:39 عصر
خوب شما برای راحتی کار میتونین به صورت مستقیم DetailsView خودتونو به گرید ویو بایند کنین
البته منظورم datasource شماست که بیاد و کد ورودی اشو از گرید ویو بخونه مشکلت اینجوری حل می شه من امتحان کردم اگه مشکلی بود بگو کد بذارم
ممنون از توجه شما.

میتونی نمونه کد برام بزاری :خجالت:

مصطفی مختاری
پنج شنبه 04 مهر 1387, 09:06 صبح
مشکل من اتصال Grid View به DetailsView نیست.

مشکل اینه که بعد از مرتب کردن گرید توسط مرتب سازی که در خودش وجود داره با یکی از ستون ها ،
select که انجام میدم روی سطر ها گزینه اشتباه برگردانده می شه.

مصطفی مختاری
پنج شنبه 04 مهر 1387, 23:36 عصر
ببینید من همانطور که در بالا گفتم گزینه انتخاب شده از گرید رو در دیتیل ویو نمایش میدهم.
در حالت اول که صفحه لود میشه هیچ مشکلی نیست و همون سطری که انتخاب میشه در دیتیل ویو به نمایش در می آید.
اما بعد از اینکه گرید رو با فشار دادن یکی از فیلد های ستونهاش مرتب می کنم و رکوردها جابجا می شوند.
گزینه Select در هر سطر ، اون سطری که الان نشون میده رو انتخاب نمی کنه.
بلکه همون سطری برگردانده می شه که قبل از مرتب سازی انتخاب می شد.

این هم متن انگلیسی مشکلم.

I just found a problem with my gridview. It includes the line command 'Select', which
when clicked sends the user to another screen using the record id from the gridview;
However, when I use the builtin sorts for each column heading in the gridview
after I sort, if I use the 'Select' command it uses the Record Id of the record that
was in the spot prior to the sort. It's like the select column does not sort along with
the rest of the gridview.