PDA

View Full Version : سوال: Visual FoxPro in Windows CE

arashkhaan2002
پنج شنبه 04 مهر 1387, 02:52 صبح
سلام
من تحت ویژوال فاکس پرو برنامه مینویسم . آیا راهی هست تحت Windows CE رو Pocket PC اجراش کنم ؟ ممنون.

Mehdi Asgari
سه شنبه 16 مهر 1387, 15:38 عصر
فکر نمی کنم.
این لینک رو ببین : (می دونم اونی که میخوای نیست ، ولی گفتم شاید به دردت بخوره)
http://www.microsoft.com/casestudies/casestudy.aspx?casestudyid=200109

reza6384
چهارشنبه 17 مهر 1387, 10:30 صبح
من هم می خواستم بگم احتمال زیاد نه. چون هر چی دیدیم با NET CF. برای Pocket PC برنامه می نویسن. قبلا ها هم با Visual Embedded می نوشتند. اما چون مطمئن نبودم نگفتم.
دوست عزیز ، بدونید که Pocket PC Programming یک فیلد کاملا تخصصیه و خیلی با برنامه نویسی معمولی فرق می کنه. کار باهاش سخت تره، امکاناتش و Library ها کمترن، همچنین Reference و کارهایی که می خواهید از قبل انجام شده باشه. اگر می خواهید توی این فیلد فعالیت داشته باشین باید مرجع شما کل اینترنت باشه نه فقط این سایت. بعدش هم به فکر باشید که چیزایی که نیست رو بسازید.
به نظر من اگر می خواهید به جواب همه سوال هاتون در اینجا برسید کاملا در اشتباهید ، توی این تاپیک دوستان زیادی بودن که فعالیت کردن، Farshadsh دوست من، یه سوال راجه به Sync کردن Database از طریق Wireless داشت، چند روزی کسی بهش جواب نداد و خودش جوابش رو پیدا کرد.
antievill خودش یک Pack فارسی ساز برای Windows Mobile درست کرد.
من به دنبال یک Datagrid خوب در NTECT بودم، ولی یه جورایی با همون DG خود NETCF کارم رو راه انداختم ، ولی rahmatr که نیاز زیادی بهش داشت نشست و دو ماه شبانه روز کار کرد و یه DataGrid نوشت.
و در پایان خود من ، که جزء کوچیکی از این سایت هستم بعد از اینکه دیدم فارسی سازی که می خوام برای دستگاهی که دارم نیست نشستم و یه برنامه برای فارسی کردن رشته های به هم ریخته نوشتم که خیلی هم طول کشید خیلی روش زحمت کشیدم. حتی جایی نبود که بگه Sql رو چجوری روی Pocket PC نصب کنم ، ولی بعد از اینکه فهمیدم اونو برای همه قرار دادم تا استفاده کنن.
من هیچ ادعایی ندارم. اما میگم که شما اگر منتظرین اینجا یک مسئول وجود داشته باشه که مستلزم جوابگویی به سوالهاتون باشه بهتره برنامه نویسی برای Pocket PC رو فراموش کنید.
منظور بدی ندارم ، فقط می خوام بگم باید روی پای خودتون وایسین و از امکانات موجود سایت استفاده کنین که برای راهنمایی های اولیه بسیار بسیار خوبه و بقیه راه با شماست.
موفق باشید.