PDA

View Full Version : چطور در GridView فلان آبجکت کجا قرار بگیره

hamparvaz
پنج شنبه 04 مهر 1387, 14:50 عصر
سلام
آقا من یک دکمه به گریدویو اضافه کردم(از طریق TemplateDesign مربوط به گرید). ولی اولین عنصر گریدویو قرار گرفته.
چطور میتونم کاری کنم که مثلا عنصر دوم یا آخر قرار بگیره؟

ممنون از راهنمایتون:قلب:

salehbagheri
پنج شنبه 04 مهر 1387, 15:27 عصر
حتما تو کدنویسی اشتباه کردید!

ارائه کد = زودتر رسیدن به جواب

hamparvaz
پنج شنبه 04 مهر 1387, 16:51 عصر
سلام
متاسفانه من دکمه رو از طریق کد نویسی نگذاشتم که بخوام کدشو بزارم. از طریق Design template یک دکمه گذاشتم که هدفم این بود که دکمه گزینه سوم گرید نمایش داده بشه
ولی الان به صورت پیشفرض گزینه اول هست

Amir Taghavi
پنج شنبه 04 مهر 1387, 17:21 عصر
سلام
متاسفانه من دکمه رو از طریق کد نویسی نگذاشتم که بخوام کدشو بزارم. از طریق Design template یک دکمه گذاشتم که هدفم این بود که دکمه گزینه سوم گرید نمایش داده بشه

اگه درست متوجه شده باشم. طبق تصویر زیر و توسط دکمه هایی که با کادر قرمز مشخص شدند کار کن!

salehbagheri
پنج شنبه 04 مهر 1387, 17:24 عصر
سلام

به هر حال هر کاری که انجام بدهید در قسمت کدهای Html صفحه تغییراتی ایجاد میشه! منظور من هم این کدها بود!
فعلا که معلوم نیست شما چکار کردید!

hamparvaz
پنج شنبه 04 مهر 1387, 19:33 عصر
اگه درست متوجه شده باشم. طبق تصویر زیر و توسط دکمه هایی که با کادر قرمز مشخص شدند کار کن!ممنون از پاسخ هاتون
من GridView رو با کد به DataSource وصل کردم. به خاطر همین اون لیست که برا بالا پایین کردن عناصر هست خالی هست و الان هم میخوام بعضی از عناوین رو جابجا کنم (نمونش هم همین دکمه ای که میخواستم گزینه سوم قرار بگیره یعنی دکمه بیاد وسط عناصری که توسط دیتابیس نشون داده میشه)

راستی یک سوال هم الان برای من پیش اومد. من در GridView میخوام یک ستون رو نمایش ندم. این کد رو وقتی مینویسم:

GridView1.Columns[1].visible = False;این پیغام رو نمایش میده:

Index was out of range. Must be non-negative and less than the size of the collection.
parameter name: index