PDA

View Full Version : سوال: بارگزاري سايت در داخل شبكه محلي(اجراي سايت در شبكه اي شامل چند كامپيوتر)

baran_mehr
پنج شنبه 04 مهر 1387, 15:11 عصر
سلام خدمت همه دوستان گلم:قلب:.
من يه سايت طراحي كردم كه ميخوام تو يك شبكه كوچيك كه چند تا دستگاه به هم وصل هستن اون رو استفاده كنم و اجرا كنم. چطور بايد اين امكان رو فراهم كنم كه اين سايت اجرا بشه؟؟؟:متفکر:
يعني بايد چكار كنم كه اونها بتونن به صفحات سايت من دسترسي داشته باشن ،با دادن آدرس يا هر طور ديگه؟؟؟:اشتباه:
ميدونيد كه براي اجراي سايت بايد برنامه رو اجرا كنيم اما من ميخوام كه با استفاده با يك Ip به برنامم اتصال پيدا كنن يا به صورت هاي ديگه
ممنون ميشم كمكم كنيد.:تشویق::بوس:

salehbagheri
پنج شنبه 04 مهر 1387, 15:15 عصر
:قهقهه:

این که خیلی راحته! کافیه ویندوز سرور 2008 داشته باشی و بقیه سیستمها به کامپیوتر شما وصل باشه!!
بقیه اش هم که ...

:قهقهه:

afsharm
پنج شنبه 04 مهر 1387, 18:50 عصر
استفاده از Virtual Machine ها هم در ویندوزهایی مثل ایکس پی، ویستا و بقیه هم می‌تونه کارتان را راه بیندازد

kezack
پنج شنبه 04 مهر 1387, 19:23 عصر
دوست عزيز برنامه تون رو در داخل يك سيستم قرار بدين بعد از سيستم هاي ديكه او ip اين سيستم صفحات را بالا بيار

sina26
پنج شنبه 04 مهر 1387, 22:43 عصر
دوست عزیز میتونی روی کامپیوتر که وب طراحی کردی IIS رو نصب کنی حتی اگه ویندوز xp هم داشته باشی کلاینت ها دیگر میتونن با دادن IP صفحات وب شما رو باز کنند
موفق باشی

baran_mehr
پنج شنبه 04 مهر 1387, 23:00 عصر
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
فکر کنم سوال من رو اشتباه متوجه شدید.
منظورم این بود که چطور باید ادرس صفحه ASP.Netسایتم رو برای بقیه بزارم که بتونن واردش بشن؟؟
فرض کنید من تو یه شبکه محلی کوچیک ، روی یک دستگاه یک پوشه رو به اشتراک گذاشتم که توی اون پوشه فولدر سایتم هست. خوب چه طور باید کاربرا با وارد کردن IP یا هر چیز دیگه صفحه اول سایتم رو اجرا کنن؟؟

kezack
پنج شنبه 04 مهر 1387, 23:06 عصر
در قسمت url ادرس یا ip سیستم شمارو توش بنویسند مثلا
http://192.168.2.1/default.aspx

baran_mehr
جمعه 05 مهر 1387, 10:41 صبح
در قسمت url ادرس یا ip سیستم شمارو توش بنویسند مثلا
http://192.168.2.1/default.aspx
اخه فکر کنم اینجوری فراخونی کنم با برنامه دات نت باز شه البته مطمئن نیستم.
خوب اینطوری صفحه باز میشه ؟؟؟

kezack
جمعه 05 مهر 1387, 10:49 صبح
من با 2 تا کامپیوتر امتحان کردم جواب داد ببین اول برنامه تو توی iss سیستم خود امتحان کن اگه جواب داد مطمئن باش جواب میده سیستم های دیگه کافی ip سیستم تو را وارد کنند

nemidonam
جمعه 05 مهر 1387, 18:17 عصر
من با 2 تا کامپیوتر امتحان کردم جواب داد ببین اول برنامه تو توی iss سیستم خود امتحان کن اگه جواب داد مطمئن باش جواب میده سیستم های دیگه کافی ip سیستم تو را وارد کنند
سوال :
1- تنظیمات خاصی برای این کار لازمه؟
2- آیا پروژه را جای خاصی از سیستم خود باید قرار دهیم؟

kezack
جمعه 05 مهر 1387, 18:31 عصر
نه فکر نکنم FireWall رو off بگذار و گفتم اگه روی iss سیستمت جواب بده رو بقیه سیستم هم جواب میده عزیز

sina26
شنبه 06 مهر 1387, 11:57 صبح
دوست عزیز وقتی IIS رو نصب کردی بر روی درایو C فولدری با نام Inetpub ساخته شده و در داخل آن چند تا فولدر دیگه هم هستش که سایت طراحی شده رو توی فولدر wwwroot قرار بده و خودت با ip خودت تست کن حتما صفحات مورد نظر باز میشه و جواب میده
موفق باشی:تشویق:

baran_mehr
یک شنبه 07 مهر 1387, 12:33 عصر
ممنون از لطف همه دوستان عزیز.

odiseh
یک شنبه 07 مهر 1387, 13:18 عصر
سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم::
چرا وقتی که سایت upload میشه روی یه هاست در شبکه اینترانت، وقتی کاربر روی یه لینک کلیک می کنه پیغام خطا میده که the page cannot be displayes.....
ولی در حالت debug روی سیستم Developer هیچ مشکلی نداره

raravaice
یک شنبه 07 مهر 1387, 13:33 عصر
چرا وقتی که سایت upload میشه روی یه هاست در شبکه اینترانت،...

اینترانت کشور یا شبکه خودتون؟

موفق باشید

odiseh
دوشنبه 08 مهر 1387, 08:41 صبح
اینترانت کشور یا شبکه خودتون؟

موفق باشید

شبکه خودمون (LAN)...

raravaice
دوشنبه 08 مهر 1387, 09:36 صبح
مشکل از URL های شماست.

موفق باشید

nemidonam
دوشنبه 08 مهر 1387, 10:33 صبح
دوست عزیز وقتی IIS رو نصب کردی بر روی درایو C فولدری با نام Inetpub ساخته شده و در داخل آن چند تا فولدر دیگه هم هستش که سایت طراحی شده رو توی فولدر wwwroot قرار بده و خودت با ip خودت تست کن حتما صفحات مورد نظر باز میشه و جواب میده
موفق باشی:تشویق:
سلام من اين كاري كه شما فرموديد را انجام دادم ولي نشد متاسفانه

kezack
دوشنبه 08 مهر 1387, 10:45 صبح
فكر كنم حتما لازم نباشه كه برنامه رو داخل wwwroot قرار بده خارج از اونم اكه با iss برنامتو بالا بياري بايد جواب بده

nemidonam
دوشنبه 08 مهر 1387, 11:01 صبح
فكر كنم حتما لازم نباشه كه برنامه رو داخل wwwroot قرار بده خارج از اونم اكه با iss برنامتو بالا بياري بايد جواب بده
ميشه بيشتر توضيح بدين لطفا

kezack
دوشنبه 08 مهر 1387, 11:21 صبح
خوب وقتي كه iss رو سيستمت نصب باشه برنامه تو توي iss قرار بده و صفحشو بالا بيار اكه رو سيستمت جواب داد اونوقت رو شبكه هم جواب مي ده
دوست خوبم nemidonam شما مشكلتون كجا هست ؟
بالا اوردن برنامه با iss؟ يا..

nemidonam
دوشنبه 08 مهر 1387, 11:37 صبح
خوب وقتي كه iss رو سيستمت نصب باشه برنامه تو توي iss قرار بده و صفحشو بالا بيار اكه رو سيستمت جواب داد اونوقت رو شبكه هم جواب مي ده
دوست خوبم nemidonam شما مشكلتون كجا هست ؟
بالا اوردن برنامه با iss؟ يا..
ISS رو سيستم نصب هست برنامه رو هم در ISS قرار دادم در قسمت wwwroot ولي وقتي كه همانطوري كه فرموديد IP رو در قسمت url وارد ميكنم هيچ صفحه اي باز نيمشه .
حالا اگر لطف كنيد طرز بالا اوردن با iss رو هم بگيد ممنون ميشم

kezack
دوشنبه 08 مهر 1387, 12:14 عصر
در iss در قسمت default Web Site درون Web SIte راست كليك كن و بعد قسمت new و بعد Vitural Directory رو انتخاب كن در قسمت Alias نامي براي برنامت بزار بعد در قسمت Brows مسير برنامتو تععين كن و فايل را توش بزار بعدش برنامت توي iss مي اد اونوقت صفحاتت هم قابل رويت هست از اونجا مي توني روي صفحات راست كليك كني و بعد Brows رو بزني و برنامتو اجرا كني

nemidonam
دوشنبه 08 مهر 1387, 15:07 عصر
در iss در قسمت default Web Site درون Web SIte راست كليك كن و بعد قسمت new و بعد Vitural Directory رو انتخاب كن در قسمت Alias نامي براي برنامت بزار بعد در قسمت Brows مسير برنامتو تععين كن و فايل را توش بزار بعدش برنامت توي iss مي اد اونوقت صفحاتت هم قابل رويت هست از اونجا مي توني روي صفحات راست كليك كني و بعد Brows رو بزني و برنامتو اجرا كني
سلام
من اين كاري كه گفتيد رو انجام دادم دو تا صفحه گذاشتم يكي html و يكي ديگه aspx .
html رو نشون ميده ولي براي aspx اين پيغام رو ميده :
Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.
Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.

nemidonam
شنبه 14 دی 1387, 13:19 عصر
کسی نیست این مشکل ما رو حل کنه ؟ من خیلی گشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم متاسفانه

afsharm
یک شنبه 15 دی 1387, 06:51 صبح
این طور مشکلات را باید از طریق کمی مطالعه حل کنید. پرسش و پاسخ و این طور چیزها کمکی نمی‌کنند.