PDA

View Full Version : سوال: فرم ثبت نام با پيتون

shahriyar3
پنج شنبه 04 مهر 1387, 18:45 عصر
سلام دوستان
من ميخواستم زبان پيتون و يذره حرفه اي تر ياد بگيرم
ميخواستم ببينم اديتور جنگو رو چه جوري نصب و بعدم اجرا كنم ؟
بعدشم ميخوام يه فرم ورود طراحي كنم مثل ثبت نام و لاگين تو php البته اگه بشه بصورت application باشه كه خيلي خوبه:لبخندساده:
خيلي ممنون از راهنمائي هاتون

shahriyar3
چهارشنبه 10 مهر 1387, 15:19 عصر
هيچكي پيدا نميشه يه كمكي بكنه؟؟؟:ناراحت:

Bayazee
پنج شنبه 11 مهر 1387, 16:34 عصر
سلام
جنگو فریم ورکی هست بر اساس پایتون . جدیدا نسخه ۱ اون رلیز شده . پیشنهاد می کنم از مستندات خودش استفاده کنید . بسیار روان و کامل هست . چون همچین سوالی رو نمی شه با چند خط جواب داد ! مستنداتش توی سایت رسمیش هست .

shahriyar3
جمعه 12 مهر 1387, 21:52 عصر
سلام
جنگو فریم ورکی هست بر اساس پایتون . جدیدا نسخه ۱ اون رلیز شده . پیشنهاد می کنم از مستندات خودش استفاده کنید . بسیار روان و کامل هست . چون همچین سوالی رو نمی شه با چند خط جواب داد ! مستنداتش توی سایت رسمیش هست .

سلام دوست عزيز آقاي بياضي
دوست عزيز من تو سايت شما ثبت نام كردم ولي مثل اينكه سيستم ثبت نام تو سايت شما بصورت دستي !!!!!! كه تكميل ثبت نام من 2 روز طول كشيد !!!
شايد من سوالمو بد گفتم
من تا حالا هرچي راجب پيتون ديدم برنامه نويسي سايت بوده
ميخوام ببينم چجوري ميشه باهاش application نويسي كرد.؟؟؟ اصلا ميشه؟
ممنون ميشم راهنمائي بفرمائيد:لبخندساده:

Bayazee
شنبه 13 مهر 1387, 19:29 عصر
سلام
سایت pylearn.com سایتی تخصصی هست و کاربران کمی رو پوشش می ده . برای همین و مواردی چون اسپم و نظارت بیشتر عضویت باید توسط یکی از مدیران سایت تایید بشه . من خودم موافق با این موضوع نیستم و سعی خواهم کرد در آینده ای نزدیک مثل تکنوتاکس حتی کاربران مهمان هم بتونن پست بزنن . عضویت شما فعال شده ؟
نه برنامه نویسی برای سیستم هم می شه باهاش کرد . بصورت متنی که چیزی نمی خواد برای برنامه هایی با رابط گرافیکی کاربر مواردی چون PyQt, PyGtk, WxPython, tkInter و ... هست . در ضمن می شه از روش های دیگه ای چون Jython و IronPython برای استفاده از بستر و ظاهر جاوا و دات نت هم استفاده کرد .
لیست کاملی از GUI هایی که می شه با پایتون ازشون استفاده کرد :
http://wiki.python.org/moin/GuiProgramming