PDA

View Full Version : نصب iis

sara razi
پنج شنبه 04 مهر 1387, 23:52 عصر
windowscomponent کامپیوتر من گزینه iis نداره که بتونم فعالش کنم. باید چکار کنم؟ مرسی:افسرده:

merlin_vista
پنج شنبه 04 مهر 1387, 23:53 عصر
شما از چه ويندوزي استفاده ميكنيد .؟

در ويندوز كامپونت به دنبال Internet Information Services (IIS باشيد

sara razi
جمعه 05 مهر 1387, 00:01 صبح
من از win xp sp2 استفاده می کنم

merlin_vista
جمعه 05 مهر 1387, 00:09 صبح
اگر شما از نسخه pro استفاده ميكنيد كه غير ممكن هست در ويندوز كامپونت (http://www.petri.co.il/images/inst_iis_xp.gif) نباشه ؟ (به احتمال زياد مشكل از ويندوز است . CD ويندوز را عوض كنيد و با CD جديد ويندوز را نصب كنيد . )

sina26
جمعه 05 مهر 1387, 09:05 صبح
دوست عزیز اگه از winxp professional استفاده میکنید در قسمت windows component wizard حتما IIS رو میبینی و میتونی نصب کنی
موفق باشی

sara razi
جمعه 05 مهر 1387, 12:00 عصر
ممنون از جواباتون. مجبورم دوباره win نصب کنم.

kezack
جمعه 05 مهر 1387, 12:35 عصر
البته با یک Cd ویندوز دیگه

isfahandvb
جمعه 05 مهر 1387, 12:53 عصر
windowscomponent کامپیوتر من گزینه iis نداره که بتونم فعالش کنم. باید چکار کنم؟ مرسی:افسرده:
دوست عزیز شما در کنترل پنل به قسمت Add or remove windows component بروید و سی دی ویندوز را در درایور بگذارید و گزینه چک باکس Internet Information Service (IIS را بزنید و آن را نصب کنید. چون ویندوز XP فاقد این سرویس نمی شناسم.

این را هم فراموش نکنم که همون طور که دوستان گفتند میتونه مشکل از نصب ویندوز باشه. حالا سی دی - یا هر مشکلی که مانع نصب این سرویس میشه. این مشکل را هم من داشته ام. ولی IIS من نصب میشد ولی بقیه سرویس ها مثلDisk defragmenter و سیستم تولز نصب نمی شد. حله رفیق ؟

sara razi
جمعه 05 مهر 1387, 23:44 عصر
حله.....
از همه دوستان ممنون