PDA

View Full Version : سوال: کمک فوری در باره ی SQL و Editor

ehsanvbnet
پنج شنبه 11 مهر 1387, 10:07 صبح
سلام به همه ی دوستان من دیشب با پشتیبان هاستم بحثم شد و دیگه جواب منو نمی دن چند تا درخواست دارم .
1-ببخشید من می خواستم بدونم که اگر من فایل Sql را Attach کنم در هاستم و بعد می تونم ازش کپی بگیرم و بیارم توی کامپیوترم خودم و یک سری اطلاعات را اضافه و یا حذف کنم
چون من وقتی با Sql یک دیتابیس رو ایجاد می کنم و می خوام کپی بگیرم اجازه نمی ده مگه که برنامه ای داره ازش استفاده می کنه.
2- اینکه من یک Editor برای نوشتن متن برای ارسال Email در سایتم می خواستم که کاربر بتونه باهاش فایل یا متن و یا عکس و یا هر چی مثل Editor همین سایت می خواستم.

kezack
پنج شنبه 11 مهر 1387, 10:27 صبح
ميشه سولاتو واضحتر بكي؟

milade
پنج شنبه 11 مهر 1387, 10:31 صبح
سلام
این که با پشتیبان بحثتون شده خیلی بده(هر چند هیچی حالیشون نیست)
در مورد گزینه 1 باشد بگم چه کاریه که بانک رو هی جابه جا کنید
معایب:
پهن باد از دست می ره
حال شما برای هر جابه جایی گرفته می شه

راه حل من:
یه فرم بسازید که بتونه محتویات بانک رو نشون بده و بتونید اضافه/ویرایش/حذف کنید
در مورد این هم که گفتید اجازه کپی نمی ده به کنترل پنل مراجعه کنید و در انجا پوزیشن مورد نیاز رو به فولدر بدید

در مورد ادیتور توی سایت سرچ کن.
از کامپوننت گرفته تا خود open source بچه ها(از جمله خودم)قرار دادیم که می تونی بگیریشون

موفق و پیروز باشی

ehsanvbnet
پنج شنبه 11 مهر 1387, 10:35 صبح
دوست عزیر از جوابتون ممنونم
اخه اگه من بخوام بعدا یک Table اضافه کنم دوست ندارم با برنامه نویسی ایجاد کنم چون اصلا حالو حوصله کد نویسی و این دردسرای زیادو ندارم

milade
پنج شنبه 11 مهر 1387, 10:39 صبح
واقعا حرفتون رو جدی زدید؟
بابا اخه وقتی شما می تونید با حداکثر 40 تا خط کد کار خودتون رو تا اخر عمر راحت کنید چه نیازی هست که هر بار بیاید و 2تا 20 مگ بانک رو جابه جا کنید مخصوصا یا این سرعت اینترنت که سریع قطع و وصل می شه!!!!!!
اگه بازم نمی خواید صراط مستقیم نرید بفرمایید به این سخنم:

در مورد این هم که گفتید اجازه کپی نمی ده به کنترل پنل مراجعه کنید و در انجا پوزیشن مورد نیاز رو به فولدر بدید

لطفا نوع کنترل پنلتون رو ذکر کنید تا دوستان help کنن
موفق باشی

ehsanvbnet
پنج شنبه 11 مهر 1387, 10:50 صبح
من از نوع کنترل پنل رو چطور می تونم بفهمم

milade
پنج شنبه 11 مهر 1387, 10:53 صبح
کنترل پتل یا cpanel هست که تحریم شده
یا پلسک هست ویا هلم
لطفا یه ادرس www.yoursite.com:8443 (http://www.yoursite.com:8443) برید و ببینید پنلتون چیه
بای

ehsanvbnet
پنج شنبه 11 مهر 1387, 11:01 صبح
برای من کنترل پنل است ولی اینکه تحریم شده یا هلم شده و... رو نمی دونم

m.hamidreza
پنج شنبه 11 مهر 1387, 11:04 صبح
در انجا پوزیشن مورد نیاز رو به فولدر بدید

U mean "Permission"

می خوام کپی بگیرم اجازه نمی ده مگه که برنامه ای داره ازش استفاده می کنه.

شما فایل mdf رو مستقیما میخوای کپی کنی؟! تو این حالت اون Error رو میده باید از دیتابیست BackUp بگیری بعد اون فایل BackUp رو دانلود کنی تو لوکال و بعد Restore کنی.

ehsanvbnet
پنج شنبه 11 مهر 1387, 11:13 صبح
ببخشید آیا اینی که من میگم درست است فایل Backup گرفته شده پسوندی نداره یا اینکه ؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه من یک بار توی کنترل پنل ام یک نسخه پشتیبان گرفتم که قبله نامش یک تاریخ داره و پسوندی نداشت

m.hamidreza
پنج شنبه 11 مهر 1387, 11:33 صبح
فایل بدون پسوند که نداریم عزیز برادر! حالا شاید اون پسوند رو نشون نداده...
پسوندش bak. هست. شما خود mdf. رو کپی میکردی؟

milade
پنج شنبه 11 مهر 1387, 11:44 صبح
بله منظورم پرمیشن بود(در اون لحظه داشتم به یه تایپیک دیگه پاسخ می دادم که داخل کردم)
ممنون که رفع اشکال کردی
خوب دوست عزیز شما لطفا ادرس سایتت رو بده ما هم ببینیم تا ببینیم این کنترل پنلت چیه

ehsanvbnet
پنج شنبه 11 مهر 1387, 12:08 عصر
1- اینکه میگم پسوند نداره واقعا راست میگم من به بقیه فایلام نگاه می کنم پسوند داره ولی اون فایل که درست می کنه را نمیدونم چرا پسونده نداره بعدش هم من وقتی می خواهم فایل.mdf را کپی کنم نمیزاره
2- www.alansarir.com/admin (http://www.alansarir.com/admin)
3- www.alansarir.com/8077 (http://www.alansarir.com/8077)

milade
پنج شنبه 11 مهر 1387, 12:45 عصر
هیچکدوم از ادرس ها رو باز نمی کنه
فعلا تا دو سه ساعت دیگه بای

ehsanvbnet
پنج شنبه 11 مهر 1387, 17:44 عصر
ببخشید که زیاد سوال مکنم پشتیبان هاستم توی یک ایمیل به من گفت که باید از پورت 1444 در connection string استفاده کنی میخواستم ببینم که آیا با این تعریف درست است

<add name="SiteConnectionString" connectionString="Data Source=localhost,1444;Initial Catalog=***;User ID=*****;Password=*******" providerName="System.Data.SqlClient"/>

milade
پنج شنبه 11 مهر 1387, 18:11 عصر
چه بد شد با پشتیبان اشتی کردید(شوخی می کنم)
من واقعیت تا حالا پورت لازمم نشده ولی فکر کنم درسته(خوب تست کنید ببینید چی می شه)
موفق باشید

tanha921
جمعه 06 دی 1387, 16:52 عصر
تا اونجا که من میدونم پسوند فایل backup اس کیو ال bak . هستش
ولی فکر کنم موقع backup گیری خودتون باید پسوند رو وارد کنید مثلا backup001.bak

نمی دونم به سوالتون تونستم جواب بدم یا نه ؟