PDA

View Full Version : کمک در مورد web browser

aminbrlee
پنج شنبه 11 مهر 1387, 17:26 عصر
با سلام
من دارم یه برنامه می نویسم که در این برنامه از یه وب بروزر استفاده شده است این برنامه چیزی نیست بجز ای دی ساز که کارش اینه که کل فیلد های یاهو رو مقدار میده ولی تنها جایی که مشکل دارم اینجاست که من می خوام یه طوری باشه که کد امنیتی که باید توسط کاربر نوشته بشه رو تو برنامم نمایش داده بشه ولی متاصفانه لینک عکس همیشه عوض میشه
یه فکری که زده بود به کلم این بود که طوری web browser رو تنظیم کنم که فقط اون عکس مشخص بشه ولی بلد نیستم
خیلی ممنون میشم که کمک کنید و اگه را ه حلی به نظرتون میزسه کمک کنید
با تشکر از احسان و مدیر بخش ویژوال بیسیک و سایر دوستان که همیشه به من کمک کرده اند

nathan
پنج شنبه 11 مهر 1387, 18:23 عصر
دوست عزيزچراتو C# كارنمي كني راحتتر نيستي؟
حالا كه داري وقت مي ذاري يه دفه توي #C وقت بذار منم مثل شما VB.Net نويس تودم اما حالا اومدم توي #C چون محشره.
همتونو دوست دارم . . .

aminbrlee
جمعه 12 مهر 1387, 10:04 صبح
من vb6 کارمی کنم و از این بابت ناراحتم چون یاد گرفتنش خیلی وقتمو گرفت
لطفا به سوالم جواب بدین

aminbrlee
پنج شنبه 18 مهر 1387, 16:59 عصر
آقا میشه کسی کمک کنه خیلی فوریه
با تشکر

aminbrlee
پنج شنبه 18 مهر 1387, 21:45 عصر
دوستان خواهش میکنم اگه ممکنه راه نمایی کنین

r0ot$harp
پنج شنبه 18 مهر 1387, 22:46 عصر
امین جان ممنون از لطفی که به من و مدیر این بخش داری .

هرکاری کردم برای رضای دل خودم و خودت بوده . امید وارم موفق باشی .

امین جان ببین بزار این رو واست روشن کنم . تاحالا دیدی که یه سری برنامه ها هستن که برای فرستادن پیغام به روم ها هستن من یه دونه از اونارو به صورت کامل نوشتم و این رو بهت بگم وقتی می خوام عکس رو لود کنم از سورس Html استفاده نمی کنم وقتی درخواست وارد شدن به روم رو میدم به صورت اتوماتیک لینک صفحه واسم میاد . و منم ازش استفاده می کنم وبعدش با Winsock اطلاعات رو به سرور POST می کنم که در این لحظه شما وارد روم می شوید .

برای این کار هم بارها گفتم باید از Https استفاده کنیم که تا اینجایی که من می دونم Winsock این قابلیت رو پشتیبانی نمی کنه . و الانم که میبینی هیچ آیدی سازی موجود نیست که حرفه ای کار کنه به خاطر همین مشکل هست و درضمن برای این کار باید از VB.Net استفاده کنیم چون از Https پشتیبانی می کند .

باتشکر احسان

mohsen57
جمعه 19 مهر 1387, 18:24 عصر
با سلام
من دارم یه برنامه می نویسم که در این برنامه از یه وب بروزر استفاده شده است این برنامه چیزی نیست بجز ای دی ساز که کارش اینه که کل فیلد های یاهو رو مقدار میده ولی تنها جایی که مشکل دارم اینجاست که من می خوام یه طوری باشه که کد امنیتی که باید توسط کاربر نوشته بشه رو تو برنامم نمایش داده بشه ولی متاصفانه لینک عکس همیشه عوض میشه
یه فکری که زده بود به کلم این بود که طوری web browser رو تنظیم کنم که فقط اون عکس مشخص بشه ولی بلد نیستم
خیلی ممنون میشم که کمک کنید و اگه را ه حلی به نظرتون میزسه کمک کنید
با تشکر از احسان و مدیر بخش ویژوال بیسیک و سایر دوستان که همیشه به من کمک کرده اند
خیلی خیلی راحته
شما بوسیله دستور split میتونید لینک عکس رو از توی سورس پیدا کنید
البته الان ای دی ساختن توی یاهو به این راحتی نیست من هزارتا ساختم در عرض یک هفته همش سوخت. یاهو بدجوری به اسپمرها گیر داده:عصبانی:
اگه خواستی سورست رو آپلود کن تا واست درستش کنم