PDA

View Full Version : 3 بعدي در #C

mehdad.koulab
جمعه 12 مهر 1387, 18:39 عصر
سلام دوستان
كار 3 بعدي مثل Game ميشه تو #C چنين كاري كرد. اگه ميشه لطفا راهنماييم كنين اگه نميشه تو كدوم زبان برنامه نويسي ميتونم اين كارو بكنم البته اينو ميدونم كه ميشه تو هر زباني اين كارو كرد اما تو كدوم راحتر ميشه اين كارو كرد و براي اين كار طراحي شده.

jaza_sa
جمعه 12 مهر 1387, 21:19 عصر
تا چه بازی بخواید بسازید ... !

معمولا بازی ها رو با DirectX مینویسند.
که اول با نرم افزار های سه بعدی ساز مثل 3Ds Max ، اشیاء رو میسازند و برای برنامه نویسی از این زبان استفاده میکنند

البته با استفاده از WPF میشه تاحدودی بازی های سه بعدی ساخت ولی برای کار ها حرفه ای ساخته نشده

Mojtaba shabani
شنبه 13 مهر 1387, 03:35 صبح
من Maya رو پیشنهاد میکنم محیطی برای طراحی گیم هستش که اکثر حرفه ای ها باحاش بازی می سارند

majid325
شنبه 13 مهر 1387, 08:37 صبح
سلام دوستان
كار 3 بعدي مثل Game ميشه تو #C چنين كاري كرد. اگه ميشه لطفا راهنماييم كنين اگه نميشه تو كدوم زبان برنامه نويسي ميتونم اين كارو بكنم البته اينو ميدونم كه ميشه تو هر زباني اين كارو كرد اما تو كدوم راحتر ميشه اين كارو كرد و براي اين كار طراحي شده.

از نظر سختي كار فرقي نداره ، شما با هر زبوني(هر زبوني هم نه) ميتوني اين كار رو بكني ، فقط بايد به كتابخونه DirectX يا openGL تسلط داشته باشي. ولي دور .Net رو براي Game خط بكش.

mehdad.koulab
شنبه 13 مهر 1387, 14:59 عصر
سلام وتشكر از دوستان

تا چه بازی بخواید بسازید ... !

در حدود يه ماشين بازي البته براي شروع بعد افراد وچيزهايي زيادي در نظر دارم بهش اضافه كنم البته اينم بگم كه اين برنامه اي كه من ميخوام روش كار كنم Game نيست

jaza_sa
شنبه 13 مهر 1387, 18:29 عصر
سلام وتشكر از دوستان

در حدود يه ماشين بازي البته براي شروع بعد افراد وچيزهايي زيادي در نظر دارم بهش اضافه كنم البته اينم بگم كه اين برنامه اي كه من ميخوام روش كار كنم Game نيست

میشه بیشتر توضیح بدید ؟
میخواید دقیقا چیکار کنید ؟

ممنون

mehdad.koulab
شنبه 13 مهر 1387, 21:30 عصر
میشه بیشتر توضیح بدید ؟
میخواید دقیقا چیکار کنید ؟

ممنون
سلام
در مرحله اول كار ميخوام يه خيابون طراحي كنم و يه فرد يا ماشين كه تو اون خيابون حركت كنه.

__H2__
دوشنبه 15 مهر 1387, 01:59 صبح
سلام
به نظر بهترین انتخاب در دات نت برای سه بعدی XNA است.
کافی است در همین سایت هم یک سرچ کوچک روی XNA انجام دهید ...
محصول نهایی شما هم میتواند به راحتی روی رایانه های Windows و کنسولهای XBox کار کند.