PDA

View Full Version : تغيير اندازه ايكون

فاطمه وطن دوست
شنبه 13 مهر 1387, 03:29 صبح
سلام
چطوري ميتونم ( با كدوم نرم افزار ) ابعاد اين ايكون ها رو بزرگتر كنم ؟

http://www.knavs.net/foood/downloads/icons/xp-icandy/xp-ic-3/XP%20iCandy%203.1%20win.zip

f.nabavi
شنبه 13 مهر 1387, 08:43 صبح
این آیکن ها رو میشه با نرم افزار های ساخت آیکن در تمام سایز های طراحی شده دید. مثل نرم افزار ArtIcon .این نرم افزار در سی دی های king هست.

فاطمه وطن دوست
شنبه 13 مهر 1387, 11:35 صبح
این آیکن ها رو میشه با نرم افزار های ساخت آیکن در تمام سایز های طراحی شده دید. مثل نرم افزار ArtIcon .این نرم افزار در سی دی های king هست.

سلام شما تست كرديد ؟
من انجام دادم ولي سايزش تغيير نكرد !!!!

f.nabavi
شنبه 13 مهر 1387, 12:21 عصر
آره. اینم نمونه

فاطمه وطن دوست
شنبه 13 مهر 1387, 14:09 عصر
سلام
ميشه بگيد دقيقا چي كار ميكنيد ؟

loads
شنبه 13 مهر 1387, 14:23 عصر
سلام
میتونم بپرسم تو چه برنامه ای میخواهید از این آیکون ها استفاده کنید ؟

f.nabavi
شنبه 13 مهر 1387, 14:36 عصر
آیکن رو با ArtIcon باز میکنم. تمام اندازه های طراحی شده extract میشه و در ستون سمت راست نمایش داده میشه. بعد از منوی file->export->icon to folder یه مسیر انتخاب میکنم و آیکن های extract شده رو ذخیره میکنم.

میتونم بپرسم تو چه برنامه ای میخواهید از این آیکون ها استفاده کنید ؟
خوب در هر نرم افزاری که نوشته میشه اگر یه گرافیست برنامه نویس رو برای طراحی اینترفیس همراهی نکنه، درست کردن یه ظاهر خوب به عهده برنامه نویسه. از این آیکن ها میشه تصویر ساخت یا مستقیما با ابزارهایی مثل aicAlpahImage که در تاپیک ابزارهای کاربردی(ص 11) معرفی شده ازشون استفاده کرد.

loads
شنبه 13 مهر 1387, 14:57 عصر
خوب در هر نرم افزاری که نوشته میشه اگر یه گرافیست برنامه نویس رو برای طراحی اینترفیس همراهی نکنه، درست کردن یه ظاهر خوب به عهده برنامه نویسه. از این آیکن ها میشه تصویر ساخت یا مستقیما با ابزارهایی مثل aicAlpahImage که در تاپیک ابزارهای کاربردی(ص 11) معرفی شده ازشون استفاده کرد.

دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون ، ولی من این سوال رو از خانم وطن دوست پرسیدم .اگر جسارت نباشه من خودم گرافیست هستم

فاطمه وطن دوست
شنبه 13 مهر 1387, 15:06 عصر
سلام
اولا تشكر ميكنم از شما به خاطر كارهاي قشنگتون . كه واقعا ادم از ديدن نمونه كارهاتون در بخش ابزارها ي اكتيوايكس لذت ميبره .
بهتونم تبريك ميگم. من خودم نقاشي و گرافيك و ..... خيلي دوست دارم .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
من اين نمونه ايكون ها رو
1- براي يه دوست
2- براي خودم (براي استفاده از ايكون در دكمه ها و ايكون برنامه و منو ها ) ميخوام .

loads
شنبه 13 مهر 1387, 15:53 عصر
خیلی ممنون
هر آیکون از چند لایه با اندازه های متفاوت تشکیل شده و تا اونجایی که من میدونم در VB نمیتونید از سایزهای بزرگ اون استفاده کنید ، دلیل سوالی که پرسیدم این بود . پیشنهاد میکنم از GIF استفاده کنید .

Mbt925
یک شنبه 14 مهر 1387, 11:01 صبح
هيچ محدوديتي براي استفاده از آيكون ها با حجم و اندازه هاي مختلف وجود نداره.
آموزشي كه در اين رابطه قرار دادم،‌براي رفع مشكلات اينچنين بوده.
اميدوارم كمكتون كنه.