PDA

View Full Version : لود صفحه خیلی طول می کشه؟؟

my_blithe
سه شنبه 16 مهر 1387, 10:42 صبح
سلام
من یک سایت درست کردم که نمیدونم چرا حجمه صفحاتش زیاد شده.
از روش آقای راد خواستم استفاده کنم کدهای جاوام غیرفعال میشدن.

حالا به نظر شما چکار کنم؟؟؟

این آدرس سایست : www.yjchmd.ir (http://www.yjchmd.ir)

mojtaba-saleh
سه شنبه 16 مهر 1387, 13:30 عصر
یکی از دلایلش عکس بزرگ بالای صفحه است.
با این کد می تونی فضاهای خالی توی html رو حذف کنی , بنابراین حجم صفحاتت کم میشن.
اگه از MasterPage استفاده میکنی اینو توی اون بذار

Private Shared ReadOnly REGEX_BETWEEN_TAGS As New Regex(">\s+<", RegexOptions.Compiled)
Private Shared ReadOnly REGEX_LINE_BREAKS As New Regex("\n\s+", RegexOptions.Compiled)
Protected Overloads Overrides Sub Render(ByVal writer As HtmlTextWriter)
Using htmlwriter As New HtmlTextWriter(New System.IO.StringWriter())
MyBase.Render(htmlwriter)
Dim html As String = htmlwriter.InnerWriter.ToString()
html = REGEX_BETWEEN_TAGS.Replace(html, "> <")
html = REGEX_LINE_BREAKS.Replace(html, String.Empty)
writer.Write(html.Trim())
End Using
End Sub

milade
سه شنبه 16 مهر 1387, 13:44 عصر
سلام
اگه به ویواستات نیاز نداری غیر فعالش کن
موفق باشی

m.hamidreza
سه شنبه 16 مهر 1387, 20:39 عصر
سه تا مشکل داره:

نزدیک به 150 کیلو بایت فقط عکس داری! که اینو با فتوشاپ باید سایز عکس ها رو Optimize کنی.
نزدیک به 150 کیلو بایت هم جاوااسکریپت داری! که دیگه اونو بسته به اهمیتش میتونی کم و زیاد کنی.
برای نمایش اخبار از چه کنترلی استفاده کردی؟ بهتره فقط ده خبر اول رو در صفحه ی اصلی نمایش بدی و پیجینگ کل اخبار رو ببری تو یه صفحه ی دیگه!

فقط در لود اول این مشکل هست و در باقی صفحات چون js ها کش میشن سرعت خوبه ولی نمایش اخبارت رو هم باید بهینه تر کنی.

my_blithe
سه شنبه 16 مهر 1387, 23:34 عصر
برای نمایش اخبار از چه کنترلی استفاده کردی؟ بهتره فقط ده خبر اول رو در صفحه ی اصلی نمایش بدی و پیجینگ کل اخبار رو ببری تو یه صفحه ی دیگه!

از گرید استفاده می کنم.
چطور پیجینگ رو ببرم صفحه دیگه؟؟؟
من می خوام عناوین اخباری که اونها می خوان تو صفحه اول باشه ، تا آخر تو صفحه اول باشه دیگه.

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 17 مهر 1387, 09:22 صبح
از گرید استفاده می کنم.
چطور پیجینگ رو ببرم صفحه دیگه؟؟؟
من می خوام عناوین اخباری که اونها می خوان تو صفحه اول باشه ، تا آخر تو صفحه اول باشه دیگه.

سلام
ببین دوست من بهترهاز طریق دستور Select Top 10 * from newstbl order by date تنها ده خبر اول نشون بدی وبقیه اخبار توی صفحه دیگه ای باشه در غیر این صورت نمی شه شما یه جوری میخواین ماهی بگیرین اما خیس نشین به هر حال باید از یه چیزی زد برای چیزای دیگه

m.hamidreza
چهارشنبه 17 مهر 1387, 09:43 صبح
بجای گریدویو از دیتالیست استفاده کن و پیجینگ رو دستی کنترل کن یه مقاله هم هفته ی پیش در این مورد مطرح شد و ضعفش هم توسط دوستان برطرف شد.
کار شما کلا غیر معمول هست شاید یه روزی شما 10000 تا رکورد خبر داشته باشی دلیلی نداره هر 10000 تا تو صفحه ی اول قابل دسترسی باشه! مخصوصا با این روش...
موفق باشید.

milade
چهارشنبه 17 مهر 1387, 16:13 عصر
و یکی اینکه توی marquee هات خیلی لینک گذاشتی فکر کنم داره می ترکه.marquee توش که تگ زیاد باشه دیر تر لود می کنه.

چون html هست عیبی نداره(البته اگه کاری خاصی نکرده باشه)

اینم نظر من بود