PDA

View Full Version : یکی نیست به این تاپیکها سروسامان بده

morteza_dehghan
دوشنبه 30 تیر 1382, 02:14 صبح
اه اه اه اه :x :x :x :x
بابا ول کنید تور خدا نمیدونم چرا تو هر تاپیکی که ایجاد میشه خلاصه هر کسی باید به یک چیزی یا یک کسی گیر بده ول کنید تورا به خدا ول کنید اعصاب همه را دیگر خورد کردید مگر شما ها فضولید کار وزندگی ندارید که به گفته ها یا اعمال دیگران گیر میدهید هر کسی هر چی میگه به خودش مربوطه به شما ها چه،واقعا که خیلی بی ظرفیت هستید برید دنبال کارتان هرجایی دوتا سه تا ادم فضول دارد بابا اگر مشکل برنامه ای دارید بیان کنید جوابتان را بگیرید بروید دنبال کارتان اگر هم بیکارید و دنبال پرکردن وقتتون هستید برید یک جایی دیگر اگر هم دنبال مشهور کردن خودتان هستید که انشاا.. خوا شفا تون بده به خدا زشته کراهت دارد من نمیدونم چرا اینجا همه فکر میکنن بزرگترن وخیلی بیشتر از دیگران حالیشونه نه به خدا این از حماقتتونه اگر این چنین فکر میکنید
بابا یکی را بگذارید اینجاها و یک بسته قرص اعصاب هم بهش بدین تا بتونه این بچه بازی ها را سر وسامان بده و این آدمهای فضول بیکار را جمع کنه به خدا اینجا من فکر میکنم جای تبادل اطلاعات است نه جای تبادل عقیده و اظهار .... :shock: به خدا خسته شدیم از بس تو هر تاپیکی رفتیم دیدیم یکی گیر داده به یک موضوعی وپیچیده به اعمال و اعصاب دیگران بسه دیگه اه اه :(

shaniaki
دوشنبه 30 تیر 1382, 09:09 صبح
با عرض ادب:
ای بابا آقا جون چرا سخت می گیری؟ ایرانیا هستن و این کرکری خوندناشون. فکر کنم اگر فقط یه کم فرهنگ زیاده روی مون اصلاح بشه این کل کل ها اشکالی نداشته باشه. اصلا آدم خسته می شه می بینه همه جا شبیه هم باشه. کل دنیا یه سری آدم اتو کشیده می آن به قول شما مشکلشون حل می شه می رن پی کارشون خوب که چی ما هم مثل اون ها بشیم؟ پس یکی که می آد از کجا بفهمه ما ایرانی هستیم. البته سوء تفاهم نشود منظور من از ایرانی آنارشیست و آشوبگر نیست ولی جدا عرض می کنم اگر این حرکاتی که شما می فرمایید یه کم تعدیل شود به عقیده حقیر موردی ندارد

یه عشق برنامه نویسی خفن

sunboy
دوشنبه 30 تیر 1382, 11:46 صبح
با عرض ادب:
ای بابا آقا جون چرا سخت می گیری؟ ایرانیا هستن و این کرکری خوندناشون. فکر کنم اگر فقط یه کم فرهنگ زیاده روی مون اصلاح بشه این کل کل ها اشکالی نداشته باشه. اصلا آدم خسته می شه می بینه همه جا شبیه هم باشه. کل دنیا یه سری آدم اتو کشیده می آن به قول شما مشکلشون حل می شه می رن پی کارشون خوب که چی ما هم مثل اون ها بشیم؟ پس یکی که می آد از کجا بفهمه ما ایرانی هستیم. البته سوء تفاهم نشود منظور من از ایرانی آنارشیست و آشوبگر نیست ولی جدا عرض می کنم اگر این حرکاتی که شما می فرمایید یه کم تعدیل شود به عقیده حقیر موردی ندارد

یه عشق برنامه نویسی خفن

بابا خارجی با فرهنگ
مگه ایرونی بودن چه شه

Mohammad_Mnt
دوشنبه 30 تیر 1382, 17:00 عصر
دوباره بحث " ایرانی متمدن " و ... راه ندازید که شاکی می شم ها :twisted: می شه بگین من ایرانی به چیم باید افتخار کنم ؟

shaniaki
سه شنبه 31 تیر 1382, 16:29 عصر
با عرض ادب:
به چی باید افتخار کنی؟
به اینکه مثل خودت تو کل دنیا فقط یه جا پیدا می شه اونم ایرانه
به اینکه کلی آدم می شینن تو سر خودشون می زنن قوانین وضع می کنن آخرشم هیچ کی گوشش بدهکار نیست هر کی هر جور دلش می خواد رانندگی می کنه عمل می کنه فکر می کنه و حرف می زنه اما هیچ وقت 24 ساعت در آشوب گرفتار نیستیم.
به اینکه بیشتر از تعداد پیغمبرانی که در طول تاریخ آمده اند حکومت عوض کردیم و بلا استثناء به همشون اول درود فرستادیم و آخرش با لعن و نفرین انداختیمشون کنار.
به اینکه تمام کشور ها تلاش می کنند آدم هایی در سیستم آموزشی شون پرورش بدهند که برای کشورشون نیمه مخ بشوند اما ما آدم هایی تربیت می کنیم که برای کشور های دیگه تمام مخ می شوند.
به اینکه اصولا ثبات قدم ما در امور مختلف مثال زدنی است همون حرف هایی که تو خیابون و چت xxx می زنیم تو فروم برنامه نویسی می زنیم ولی با این حال مشکلات برنامه نویسیمونم یه جوری سر و تهش هم می آد.
یک کم به مطالب بالا فکر کنید آیا این کارها و نتایج ها از یک ذهن زیبا و منحصر به فرد و پیشرفته ایرانی از نژاد و مردم کشور دیگری بر می آد؟ من نمی دانم چرا بعضی ها تمام تلاششان را می کنند که ما را مثل دیگر کشور ها عقب ببرند.
یک کلام: اگر قرار است ما پیشرفتی بکنیم بدون شک مثل پیشرفت بقیه دنیا نخواهد بود و اگر کسی بخواهد ساختار های موجود در دیگرکشورها را برای ما پیاده کند به فکر کار عبثی افتاده است. شک نکنید

یه عشق برنامه نویسی خفن