PDA

View Full Version : نظر در مورد یک سایت

vahid4134
سه شنبه 16 مهر 1387, 17:43 عصر
سلام خدمت همه دوستان عزیز
مدتی بود روی یکی از سایتها کار می کردم که بالاخره به جایی رسید که می خوام نظر شما رو بدونم.
روی این سایت خیلی کار شده و الان نظر شما دوستان برای من خیلی مهمه و می خوام که نظرتون رو در مورد هر قسمت و در هر موردی بدونم
سایت در
http://360.hoodad.com (http://360.hoodad.com/) قرار داره که براش یک سرویس گفتگوی زنده هم راه اندازی کردم که می تونید اطلاعاتش رو در ویکی به آدرس
http://wiki.hoodad.com/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85_%DA%AF%D9%81%D8%AA% DA%AF%D9%88%DB%8C_%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87
می تونید مشاهده کنید
برای ثبت نام نیاز به دعوتنامه دارید که اگر خواستید ایمیلتون رو بدید تا براتون ارسال کنم
ممنون

yaqubian
سه شنبه 16 مهر 1387, 18:02 عصر
دوست عزیز آقا وحید
دو تا مورد پیشنهاد دارم:
1- با تغییر رزولوشن سایتتون scroll افقی پیدا می کنه!
2- حاشیه دو طرف خیلی خالیه! حالا یه سمت می شه تبیلغات ولی سمت دیگه!
از نظر design و نوع انتخاب رنگهای solid کارتون خیلی عالیه!
انشاءاله موفق باشید. منتظر کارهای بعدیتون هم هستیم.
اگه قابل می دونید می خوایم عضو سایتتون بشیم!
yaqubian@yahoo.com
موفق باشید

vahid4134
سه شنبه 16 مهر 1387, 18:09 عصر
دوست عزیز آقا وحید
دو تا مورد پیشنهاد دارم:
1- با تغییر رزولوشن سایتتون scroll افقی پیدا می کنه!
2- حاشیه دو طرف خیلی خالیه! حالا یه سمت می شه تبیلغات ولی سمت دیگه!
از نظر design و نوع انتخاب رنگهای solid کارتون خیلی عالیه!
انشاءاله موفق باشید. منتظر کارهای بعدیتون هم هستیم.
اگه قابل می دونید می خوایم عضو سایتتون بشیم!
yaqubian@yahoo.com
موفق باشید
ممنون از لطفتون براتون ارسال کردم اما به دلیل اینکه به هر حال آیپی ها تازه هست ممکنه برای ایمیل ها یک مقدار مشکل به هم بزنه و دیر برسه و وارد بالک بشه که من امروز درخواست رو به یاهو ارسال کردم
در مورد اندازه هم م ن استاندارد روی 990 گذاشتم.
در مورد اسکرول هم به نظر شما نباید پیدا کنه؟ (چون اطلاعات دقیقی در مورد دیزاین مناسب ندارم)
البته روی جزییات خیلی کار کردم. قسمت چت هم خدا می دونه چقدر کار کردم تا تونستم با این سیستم اینتگریت کنم. منتظر نظر بعدیتون بعد از ثبت نام هستم

yaqubian
سه شنبه 16 مهر 1387, 18:22 عصر
دوست عزیز آقا وحید
اگه بخواین سایت هیچوقت اسکرول پیدا نکنه باید یکی از دو راه حل زیر رو انتخاب کنید:
1- سیستم design رو براساس جداول یا div بصورت percent انجام بدین. این باعث می شه که عرض نسبی کار کنه. یعنی با تغییر رزولوشن محتوا رو جمع می کنه!
مزیت: با این روش همه فضای صفحه مونیتور رو محتوای سایت شما می گیره!

2- عرض صفحه رو ثابت برابر 755 پیکسل قرار بدین. ولی فضای کمی واسه طراحی در اختیار دارین.
دو مورد بالا حتما باید در رزولوشن 1024 طراحیشون انجام بشه.
کاری بود در خدمتیم.
موفق باشید

vahid4134
سه شنبه 16 مهر 1387, 18:32 عصر
دوست عزیز آقا وحید
اگه بخواین سایت هیچوقت اسکرول پیدا نکنه باید یکی از دو راه حل زیر رو انتخاب کنید:
1- سیستم design رو براساس جداول یا div بصورت percent انجام بدین. این باعث می شه که عرض نسبی کار کنه. یعنی با تغییر رزولوشن محتوا رو جمع می کنه!
مزیت: با این روش همه فضای صفحه مونیتور رو محتوای سایت شما می گیره!

2- عرض صفحه رو ثابت برابر 755 پیکسل قرار بدین. ولی فضای کمی واسه طراحی در اختیار دارین.
دو مورد بالا حتما باید در رزولوشن 1024 طراحیشون انجام بشه.
کاری بود در خدمتیم.
موفق باشید
ممنون از پاسختون
حقیقتش به هیچ عنوان امکان استفاده از درصد وجود نداره به دلیل اینکه من از extjs استفاده کردم و این فریم ورک به یک پکسل حساس هست و وقتی از درصد استفاده کنم راندمان استفاده از فضاهای داخلیم میاد پایین
(راستی ایمیل رسید)

yaqubian
سه شنبه 16 مهر 1387, 18:34 عصر
آقا وحید
من ثبت نام کردم ولی نمی ذاره وارد بشم!
لطفا یه نیگاه بندازید
ممنون

vahid4134
سه شنبه 16 مهر 1387, 19:10 عصر
آقای یعقوبیان لطفا دوباره از لینک عضویت استفاده کنید و عضو بشید

yaqubian
سه شنبه 16 مهر 1387, 19:18 عصر
شرمنده که لینک رو پاک کردم
لطفا دوباره ارسال کنید
مرسی

naser67
سه شنبه 16 مهر 1387, 20:17 عصر
سایت خوبی شده

موفق باشی

djscsi
چهارشنبه 17 مهر 1387, 10:26 صبح
عجب سایت باحالی
اگه ر مورد بعضی جاهاش سوالی داشتیم کدشو میدی؟

narsic
چهارشنبه 17 مهر 1387, 10:49 صبح
با سلام
سیستمه حوبی شده موفق باشید .

sedamorde
چهارشنبه 17 مهر 1387, 11:31 صبح
خیلی سایت خوبی شده. تبریک میگم
فقط به نظر من در طراحی تجدید نظر کن :خجالت:

vahid4134
چهارشنبه 17 مهر 1387, 20:11 عصر
عجب سایت باحالی
اگه ر مورد بعضی جاهاش سوالی داشتیم کدشو میدی؟
کدشو؟
اگر بشه آره اما پروژه ای به این بزرگی همه قسمتهاش به هم دیگه وابسته هست. اگر راهنمایی باشه در خدمتم

vahid4134
چهارشنبه 17 مهر 1387, 20:13 عصر
خیلی سایت خوبی شده. تبریک میگم
فقط به نظر من در طراحی تجدید نظر کن :خجالت:
از چه نظر عرض می کنید

از همه دوستان تقاضا دارم که نظرشون و انتقادادشون رو بگن. هدف من تنها دونستن نظر برنامه نویس ها هست که بتونه بیشتر به من کمک کنه
باز هم از همه ممنونم

farshad_persia
چهارشنبه 17 مهر 1387, 21:53 عصر
عجب اسکریپتی داره اون قسمت اعضای جدید وحید جون میدونم خواستهٔ زیادیه اما اگه سورسی داره بدک نیست ببینیم :لبخند:

sedamorde
پنج شنبه 18 مهر 1387, 00:23 صبح
دوستان شرمنده اگه من نظری میدم کسی ناراحت نشه فقط نظر شخصی ام رو میگم.
سایت همیشه از دو قسمت برنامه نویسی و طراحی درست شده. اما 99% سایت های فارسی قسمت دوم را زیاد وقت و هزینه روش نمیگذارن! به نظر من hoodad برنامه خیلی خوبی داره (البته من حرفه ای نیستم, من گرافیک خوندم فقط) اما از نظر ظاهر بیشتر شبیه به طرح های سال های 99-2000 و از طراحی وب در سال های اخیر خیلی فاصله داره (مثل خیلی از سایت های فارسی)!؟
hoodad به نظر من خیلی شبیه Yahoo 360 از لحاظ روند کارایی اما چرا همه صفحات یک شکل؟ چرا همه جا یه رنگ؟ بیاید سنت شکنی کنید. میتونید تو سایت archive.org روند پیشرفت طراحی یاهو راببینید با گوگل یا msn یا .... ,تو سایت smashingmagazine.com یا cssmania.com میتونید idea خوب طراحی رو ببینید. وقتی یک سایت با قدرت و کارایی hoodad ساخته میشه به نظر من حیف که طراحی سردی داشته باشه. میتونه فضای خالی کمتر باشه رنگ ها پرتر و گرم تر باشه ....
به نظر من کسانی که مثل وحید عزیز سایت های بزرگ و خوب میسازن کمک زیادی به فرهنگ وب در ایران میکنن و ابن افراد باید دقت بیشتری به خرج بدن! ما این نوع طراحی و رنگ پردازی را در سایت های دولتی و قدیمی زیاد میبینیم و این یک مشکل بزرگ....
کاربر برنامه نویس نیست به طور مثال به اسکریپت جستجو شما کاری نداره فقط نتیجه را میبینه و طراحی شما را پس سایتی با این محتوا را برای کاربر عامی طراحی کنید نه برنامه نویسان حرفه ای مثل کاربران این سایت (البته به جز من :لبخند:)
من یک نکته دیگه هم بگم این سبک طراحی بیشتر برای سایت هایی خوب که کاربر عام ندارن و تولید نرم افزار و کار خاص میکنن مثلphp.net یا w3c.org
چقدر حرف زدم! آقا اینا نظر شخی بود ناراحت نشید :لبخندساده:
(http://360.hoodad.com/)

sedamorde
پنج شنبه 18 مهر 1387, 00:25 صبح
در ضمن وحید جان اگه لطف بکنی یه راهنمایی به من بکن که این short url ها را چطوری باید ساخت. خیلی کار خوبی :)

saidshp
پنج شنبه 18 مهر 1387, 08:19 صبح
سیستم جالبی هست
موفق باشید

maysamscript
پنج شنبه 18 مهر 1387, 09:18 صبح
هوداد جامعه الکترونیک مجازی برای همه ایرانیان می باشد. در این جامعه می توانید کلیه دوستان خود را پیدا کرده و روابط دوستانه خود را تحکیم بخشید. همچنین هوداد در پیدا کردن دوستان جدید به شما کمک می کند با دو ماهی شما می توانید :

شبکه ای از دوستان با علاقه مندی های یکسان ایجاد کنید
از خدمات ارتباط صوتی و متنی رایگان استفاده نمایید
با ارسال آگهی از بیشترین بازدید برخوردار باشید
رویدادهای خاص خود را ایجاد و در وقایع دوستان خود شرکت کنید
با ایجاد کلوب های کاربری و دعوات دوستان خود به بحث و گفتگو بنشینید
از سیستم گفتگوی زنده مبتنی بر نرم افزار که نسبت به نسخه های نرم افزار مشابه از سرعت بسیار زیادی است

آیا هنوز عضو نشده اید؟ لطفاً اینجا را کلیک کنید (http://360.hoodad.com/page/join) تا به عضویت هوداد در آیید
این متن بالا در سایت باید همین جوری نشان داده شود ولی ظاهراً تگ ul کلاً خاصیت خود را از دست داده است

vahid4134
پنج شنبه 18 مهر 1387, 12:16 عصر
عجب اسکریپتی داره اون قسمت اعضای جدید وحید جون
میدونم خواستهٔ زیادیه اما اگه سورسی داره بدک نیست ببینیم :لبخند:

کدومش همونی که اسکرول میشه. سورسش رو نگاه کنی می فهمی. بیشتر از دو خط نیست. البته بیشتر سایت مبنی بر extjs iهست و به خاطر این کدش خیلی کم شده

دوستان شرمنده اگه من نظری میدم کسی ناراحت نشه فقط نظر شخصی ام رو میگم.
سایت همیشه از دو قسمت برنامه نویسی و طراحی درست شده. اما 99% سایت های فارسی قسمت دوم را زیاد وقت و هزینه روش نمیگذارن! به نظر من hoodad برنامه خیلی خوبی داره (البته من حرفه ای نیستم, من گرافیک خوندم فقط) اما از نظر ظاهر بیشتر شبیه به طرح های سال های 99-2000 و از طراحی وب در سال های اخیر خیلی فاصله داره (مثل خیلی از سایت های فارسی)!؟
hoodad به نظر من خیلی شبیه Yahoo 360 از لحاظ روند کارایی اما چرا همه صفحات یک شکل؟ چرا همه جا یه رنگ؟ بیاید سنت شکنی کنید. میتونید تو سایت archive.org روند پیشرفت طراحی یاهو راببینید با گوگل یا msn یا .... ,تو سایت smashingmagazine.com یا cssmania.com میتونید idea خوب طراحی رو ببینید. وقتی یک سایت با قدرت و کارایی hoodad ساخته میشه به نظر من حیف که طراحی سردی داشته باشه. میتونه فضای خالی کمتر باشه رنگ ها پرتر و گرم تر باشه ....
به نظر من کسانی که مثل وحید عزیز سایت های بزرگ و خوب میسازن کمک زیادی به فرهنگ وب در ایران میکنن و ابن افراد باید دقت بیشتری به خرج بدن! ما این نوع طراحی و رنگ پردازی را در سایت های دولتی و قدیمی زیاد میبینیم و این یک مشکل بزرگ....
کاربر برنامه نویس نیست به طور مثال به اسکریپت جستجو شما کاری نداره فقط نتیجه را میبینه و طراحی شما را پس سایتی با این محتوا را برای کاربر عامی طراحی کنید نه برنامه نویسان حرفه ای مثل کاربران این سایت (البته به جز من :لبخند:)
من یک نکته دیگه هم بگم این سبک طراحی بیشتر برای سایت هایی خوب که کاربر عام ندارن و تولید نرم افزار و کار خاص میکنن مثلphp.net یا w3c.org
چقدر حرف زدم! آقا اینا نظر شخی بود ناراحت نشی

منم دنبال همین نظر ها هستم. واقعا قبول دارم که طراحی رو نسبت به قدرت در کارایی (مثل کارگاه تصویر برای ویرایش تصویر) کم کاری شده. اما دقیقا از همون وقتی که شروع به کار کردم دنبال گرافیست بودم. اما دریغ از یک نفر که گیرم بیاد. چندین جا پیام دادم به چندین نفر سپردم اما متاسفانه کسی پیدا نشد. خوشبختانه سایت رو یه جوری طراحی کردم که بشه با تغییرات کوچیک کلیت رو تغییر داد و به راحتی بشه به استانداردها نزدیکش کرد. همونجوری که خودتون دیدید به راحتی میشه از منو با کلیک روی قالب جدید و تنها با لود کردن تنها یک فایل css کل قالبندی رو عوض کرد. از همون وقتی که با بچه ها کار کردم بهشون گفتم که من فقط برنامه نویس php و توسعه دهنده extjs هستم. البته باید بگم رنگ بندی ها ماله خود extjs هست
اگر کسی هم حاضر باشه که همکاری کنه که خیلی خوشحال میشم. سایت رو برای ایرانی ساختم و توی این مدت یک سال که روش زحمت کشیدم فقط و فقط می خواستم یک سایتی باشه که خیلی از نیازهای ما رو به سایتهای دیگه از بین ببره. مثل سیستم گفتگو جامعه مجازی قوی و قسمتهای دیگه که بازم دارم روش کار می کنم. به هر حال بازم منتظر هستم که نظرتون رو بگید و بگید که باید چیکار کنم (من اطلاعاتی در مورد گرافیک ندارم و همونطور که خودتون عرض کردید توی این قسمت سایت مشکل داره)
در مورد اینکه چرا همه جا یک رنگ. یه جا خودندم گفته بود که هر کاربری دوست داره با یک رنگ کار کنه پس این امکان رو به کاربر بدید رنگ سایتتون رو انتخاب کنه اما نذارید هر جا به کاربر یک رنگ رو نشون بدید تا زیاد محو رنگ شما نشه و از امکانات سایت لذا ببره (درست یا غلط بودنش رو نمی دونم دارم دنبال لینکش می گردم پیدا کردم بهتون میدم)

در ضمن وحید جان اگه لطف بکنی یه راهنمایی به من بکن که این short url ها را چطوری باید ساخت. خیلی کار خوب

mod_rewrite بازی با urlها. بحث زیاد پیچیده ای نداره یه مقدار مطالعه در موردشون کنی می تونی بر حسب نیاز خودتون با url ها بازی کنید. اطلاعات یشتر هم می خوایید در خدمتم

vahid4134
پنج شنبه 18 مهر 1387, 12:18 عصر
این متن بالا در سایت باید همین جوری نشان داده شود ولی ظاهراً تگ ul کلاً خاصیت خود را از دست داده است

راست میگید اصلا حواسم به این نبوده. یه مقدار css هام قاطی کردم.
ممنون

vahid4134
پنج شنبه 18 مهر 1387, 12:20 عصر
بازم هم از همه دوستان ممنونم. اما بازم ازتون نظر می خوام و نظرهای سازندتون رو حتما مورد استفاده قرار میدم. برای استفاده از همه امکانات باید عضو بشید. پس اگر واقعا میخواهید لطف کنید و نظر خودتون رو بدید یک مقدار توی سایت بگردید و قسمتهای مختلفش رو ببینید. بازم از لطفتون ممنونم

sedamorde
جمعه 19 مهر 1387, 01:18 صبح
وحید جان خوشحالم که به این مسایل اهمییت میدی. هر کمکی خواستی که از دست من بر بیاد بگو, خوشحال میشم. :)
در مورد رنگ این حرف کاملا درست بیننده باید امکان انتخاب داشته باشه و زیاد درگیر نشه اما فکر میکنیم منظور از یک رنگ تنها یک کد رنگ نیست و بحث هارمونی و هم خانوادگی رنگ ها باشه! چون یک رنگ تک و تنها چشم را خسته میکنه. در صفحه اول Yahoo و MSN هم کاربر میتونه تغییر رنگ بده اما خانواده رنگ عوض میشه نه تنها یک رنگ.
به هر حال کار خوبی را شروع کردی ,من همیشه به این فکر میکنم که چرا سایت های فارسی برای فاسی زبانان جذابییت کمتری داره!
همیشه موفق باشی :)َ
در ضمن اگر یک دعوت نامه هم به من بدی خوشحال میشم. مرسی

vahid4134
جمعه 19 مهر 1387, 11:17 صبح
وحید جان خوشحالم که به این مسایل اهمییت میدی. هر کمکی خواستی که از دست من بر بیاد بگو, خوشحال میشم. :)
در مورد رنگ این حرف کاملا درست بیننده باید امکان انتخاب داشته باشه و زیاد درگیر نشه اما فکر میکنیم منظور از یک رنگ تنها یک کد رنگ نیست و بحث هارمونی و هم خانوادگی رنگ ها باشه! چون یک رنگ تک و تنها چشم را خسته میکنه. در صفحه اول Yahoo و MSN هم کاربر میتونه تغییر رنگ بده اما خانواده رنگ عوض میشه نه تنها یک رنگ.
به هر حال کار خوبی را شروع کردی ,من همیشه به این فکر میکنم که چرا سایت های فارسی برای فاسی زبانان جذابییت کمتری داره!
همیشه موفق باشی :)َ
در ضمن اگر یک دعوت نامه هم به من بدی خوشحال میشم. مرسی
من فقط می خوام هر کاربر ایرانی که وارد سایت شد بفهمه که ایران هم این قدرت رو داره که مثل بقیه سایتهای خارجی. هر نظری که داده بشه روش کار میشه و تا یک سایت برای ایرانی زبانان نوشته بشه.
یکی از دوستان که مثل شما توجه خاصی رو داشت (البته روی بحث php داشت بحث می کرد) نظر در مورد نوشتن app توسط رو توسط کاربران داد. که نظر خوبی بود و قرار شده در فاز بعدی 360 روش قرار بگیره
اگر دعوتنامه می خوایید لطف کنید ایمیلتون رو بهم بدید تا براتون ارسال کنم. ایشالا اگر عضو بشید بهتر می تونید کمکم کنید. خوشبختانه اگر در مورد css اطلاعاتی داشته باشید می تونید به من کمک کنید مثلا برای تغییر قالب از حالت آبی به حالت سنگ لوحی تنها css زیر اضافی لود میشه و کل قالب رو عوض می کنه
http://base.hoodad.com/?MC4yNTM2Mi4yNTM2Mi44MDQxNS44NjcyNC40MDcyNS42OTYzM y44ODA3NC4yMzgyMy42NTY2NC40MjQ1My42MTA4My44NDQ4My4 wODY5NC42OTYzMy42MTA4My4yMzgyMy42NTY2NC44NjExMi40O DU3My4wODg4My4yNTk3NC40MjQ1My40MDExMy4yMzYzNC40MjY 0Mi42MzcwMi44NjExMi40ODU3My42NTY2NC4wNDgxNS40ODU3M y40MDkxNC44ODA3NC4wODg4My4yNzIyNS44NjcyNC40MDcyNS4 2OTYzMy4wMDYxMi4yMzgyMy40MDcyNS4yNTE3My4wMDYxMi44N DQ4My4yNzIyNS4yNTE3My4yMzAyMi42MzMyNC40MDcyNS4yNTE 3My44ODA3NC44NjcyNC42NzkwNS40NjIzMy4wMjU3NC40MDkxN C40MjY0Mi42MzcwMi44NjExMi40ODU3My4yNzIyNS42NTY2NC4 yNzYwMy4wODg4My4wNjM1NC4yNTE3My4yMzAyMi44NjcyNA==
لطف کنی ایملیتون رو بهم بدید ممنون میشم

امید امرایی
جمعه 19 مهر 1387, 15:18 عصر
بنده زیاد با Community ها ارتباط خوبی ندارم اما با یک نگاه چیز خاصی جز مسئله ذکر شده Interface به نظرم نمی رسه.

تنها سوال اینه که استفاده از نام های و پارامتر های بسیار طولانی و کاملا غیر خوانا در بارگذاری اسکریپتها و استایل ها چه کمکی به برنامه شما می کنند ؟

خوشحال می شم اگه آدرس ایمیل بنده رو هم مورد لطف قرار بدید
omidamraei@gmail.com

vahid4134
شنبه 20 مهر 1387, 12:55 عصر
بنده زیاد با Community ها ارتباط خوبی ندارم اما با یک نگاه چیز خاصی جز مسئله ذکر شده Interface به نظرم نمی رسه.

تنها سوال اینه که استفاده از نام های و پارامتر های بسیار طولانی و کاملا غیر خوانا در بارگذاری اسکریپتها و استایل ها چه کمکی به برنامه شما می کنند ؟

خوشحال می شم اگه آدرس ایمیل بنده رو هم مورد لطف قرار بدید
omidamraei@gmail.com

سوال خوب و به جایی بود. این پارامترها پارامترهای خاصی هستند. اطلاعات base روی سرور مادر هست. و همه سرویس ها اطلاعات base رو از یک سرور دریافت می کنند. این کار برای این هست که از یک طرف دستکاری در url سختتر بشه. سوال اینه چرا دستکاری url برای من اینقدر اهمیت داشته؟
در واقع در سرور base یک اسکریپت این اطلاعات رو دریافت می کنه. این اطلاعات حاوی یک سری اطلاعات حفاظتی هست و اشاره به چند فایل. که اسکریپت می خواد و بر اساس این پارامترها و پارامترهای ارسال از مرورگر اول چک می کنه لازم هست فایل رو بده یا نه؟ (منظورم اینه فایلی که cache شده با فایلی که الان روی سرور هست یکی هست یا نه) بعد چک می کنه ببینه که مرورگر می تونه فایل copmress رو بگیره یا نه. بعدش میاد فایلها رو به هم می چسبونه و به مرورگر میده. اینطوری از یک طرف برنامه من توی چند تا فایل هست و ساختارهاش از هم جدا هست. از یک طرف مرورگر لازم نیست برای دریافت فایلها چند بار کانکت بشه و با یکبار کانکت شده اطلاعات چند فایل رو میگیره و موارد دیگه ای که مربوط به کد نویسی و ساختار داخلی سایت هوداد هست
دعوتنامه رو براتون ارسال کردم
ممنون از توجهتون

meysamm
یک شنبه 21 مهر 1387, 08:26 صبح
سایت قشنگیه لطف کنید یه دعوت نامه برای من بدید تا با سیستم کاربری هم بیشتر آشنا بشیم!

vahid4134
یک شنبه 21 مهر 1387, 12:17 عصر
سایت قشنگیه لطف کنید یه دعوت نامه برای من بدید تا با سیستم کاربری هم بیشتر آشنا بشیم!
ممنون از توجهتون
لطف کنید ایمیلتون رو ارسال بزارید تا براتون ارسال کنم

sedamorde
پنج شنبه 25 مهر 1387, 19:36 عصر
شرمنده من یک هفته ای سفر بودم و دیر جواب میدم.
وحید جان فکر کنم به تنها چیزی که زیاد واردم css! کاری داشتی بگو دوست من :)
ایمیل من: ali.bakhtiar (at) yahoo (dot) com

vahid4134
جمعه 26 مهر 1387, 12:09 عصر
شرمنده من یک هفته ای سفر بودم و دیر جواب میدم.
وحید جان فکر کنم به تنها چیزی که زیاد واردم css! کاری داشتی بگو دوست من :)
ایمیل من: ali.bakhtiar (at) yahoo (dot) com
ممنون دوست عزیز.
ایشالا مشکلی بود بهتون عرض می کنم حتما. ممنون از لطف همتون. خوشبختانه در این بین با بعضی از افراد به به صورت خصوصی با من تماس داشتند و مایل به همکاری بودند صحبت کردم. افرادی که ایشالا کمک کنند تا این سایت بتونه نیازهای یک ایرانی رو برآورده کنه.
البته من انتظار داشتم این سایت بیشتر مورد توجه (حداقل کسانی که عضو شدند) بشه و نظرشون رو در مورد سایت و نواقص اون بیان کنند. اما همین حد هم بیشتر به خاطر لطفشون بوده که ممنونم ازشون