PDA

View Full Version : مشكل با ذحيره ي enter در sql 2005

بیتافرهی
سه شنبه 16 مهر 1387, 23:51 عصر
اگر بخواهيم در يك فيلد مقدار enter را هم ذخيره كنيم ،چه كار بايدبكنم؟
sql 2005
من در c# يك TEXT BOX دارم كه MULTILINE اش TRUE است.
اگر كاربر بخواهد توضيحاتي در مورد يك كالا در اين tEXT BOX وارد كند و بخواهد توضيحاتش را در چند خط وارد كند و كليد ENTER بزند ، وقتي جدول را در SQL باز مي كنم ،كلماتي كه بعد از ENTER نوشته است را در جدول ذخيره نكرده است.
براي رفع اين مشكل چه راهي پيشنهاد مي كنيد؟
ميشه كدشو بنويسيد؟

sheitoonbala
چهارشنبه 17 مهر 1387, 11:34 صبح
سلام . در NET. برای اعمال enter از r\n\ استفاده کنید.

بیتافرهی
چهارشنبه 17 مهر 1387, 20:24 عصر
ميشه بيشتر توضيح بديد؟

KambizZandi
چهارشنبه 17 مهر 1387, 20:24 عصر
... وقتي جدول را در SQL باز مي كنم ،كلماتي كه بعد از ENTER نوشته است را در جدول ذخيره نكرده است. ...

شما وقتي در sql سطرها رو ميبينيد بايد با mouse ارتفاع سطر رو زياد کنيد تا بقيه اطلاعات رو هم ببينيد

بیتافرهی
پنج شنبه 18 مهر 1387, 17:57 عصر
مرسي از توجهتون
ولي من نوع اون فيلد را در sql از نوع (1024)nvarchar انتخاب كرده ام.و اونقدر هم توي اين فيلد كلمه وارد نكردم كه دچار اشكال شود.
شما حتي اگه توي sql در يكي از فيلد هاي جدولتون enter را بزنيد ،مي بينيد كه اونو ذخيره نمي كنه و به يك ركورد جديد مي رود.پس sql نمي تونه enter را ذخيره كنه.
ظاهرا اينجور كه من دنبالش بودم يه كدي هست ولي من نه اون كد و نه نحوهي استفاده اش را نمي دانم.

m.hamidreza
شنبه 20 مهر 1387, 20:07 عصر
Strings.Replace(Convert.ToChar(13).ToString(), "کد اینتر");

Strings حاوی مقدار Textbox هست و کد اینتر هم همون چیزی که دوستمون در پست 2 گفت باید باشه.

حامد مصافی
شنبه 20 مهر 1387, 23:13 عصر
تا جایی که شما توضیح دادید مشکلی وجود نداره. مشکل شما جای دیگست که بدیهیه بدون دیدن کد قسمت مورد نظر نمیشه اظهار نظر کرد.