PDA

View Full Version : سوال: مشکل با نرم افزار WampServer

ehsan2007
چهارشنبه 17 مهر 1387, 11:31 صبح
سلام من تازه میخوام با phpکار کنم asp.net یاد دارم این نرم افزارو نصب میکنم WampServer
وقتی میزنم روی phpAdmin که دیتابیسو بسازم ران نمیشه و ارور میده چنین صفحه ای نیست کلا php هم نصب نیست انگار نمیدونم مشکل از کجاست یعنی وقتی میرم فایل php رو با Internet Information Services یا همون iis خودمون فایل php ران نمیشه مثل نوت پد بازش میکنه
لطفا کمک کنید

vahid4134
پنج شنبه 18 مهر 1387, 14:09 عصر
سلام من تازه میخوام با phpکار کنم asp.net یاد دارم این نرم افزارو نصب میکنم WampServer
وقتی میزنم روی phpAdmin که دیتابیسو بسازم ران نمیشه و ارور میده چنین صفحه ای نیست کلا php هم نصب نیست انگار نمیدونم مشکل از کجاست یعنی وقتی میرم فایل php رو با Internet Information Services یا همون iis خودمون فایل php ران نمیشه مثل نوت پد بازش میکنه
لطفا کمک کنید
iis رو استاپ کردی؟

s.mostafa.rahmani
پنج شنبه 18 مهر 1387, 16:09 عصر
ضمناً اگه متن خطاشو اينجا بذاري بيشتر مي‌شه كمك كرد.
براي استفاده از PHP در IIS:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=122339
البته اگه بخواي همزمان از Wamp (كه Apache رو نصب مي‌كنه) و IIS استفاده كني بايد تو تنظيمات يكي‌شون شماره Port رو تغيير بدي.
مثلاً IIS با اين آدرس باز بشه: http://localhost:81 و wamp با همون آدرس عادي: http://localhost

.

Itist82
پنج شنبه 18 مهر 1387, 16:56 عصر
سلام
نکاتی که دو دوست قبلی گفتن رو در نظر بگیرید، یعنی یا استاپ کردن IIS یا عوض کردن شماره پورتش. اینو علاوه کنید به اینکه گاهی بعضی نرم افزار ها مخصوصا آنتی ویروس ها(اگه اشتباه نکنم نود32) مانع از ران شدن آپاچی یا phpMyAdmin می شن. منم خیلی با این موضوع درگیر بودم، آخرش نود32 رو uninstall کردم! البته احتمالا بهتره شماره پورت رو عوض کنیم.

ehsan2007
پنج شنبه 18 مهر 1387, 20:30 عصر
ممنون از راهنمایی دوستان iis استاپ کردم درست شد
اما الان وقتی میخوام دیتابیس رو بسازم این ارورو میده
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

اینم کوئریه که واسه ساخت دیتابیس مینویسه CREATE DATABASE ;

اسمی واسش نمیزاره منم میزارم ارور میده
کلا سر ورژنه my sql فکر کنم ارورش
من sql server 2005 و ویژوال استدیو 2008 نصب دارم با اونا که مشکل نداره

vahid4134
پنج شنبه 18 مهر 1387, 21:21 عصر
ممنون از راهنمایی دوستان iis استاپ کردم درست شد
اما الان وقتی میخوام دیتابیس رو بسازم این ارورو میده
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

اینم کوئریه که واسه ساخت دیتابیس مینویسه CREATE DATABASE ;

اسمی واسش نمیزاره منم میزارم ارور میده
کلا سر ورژنه my sql فکر کنم ارورش
خوب دیگه اشکال از کدتون هست.

s.mostafa.rahmani
جمعه 19 مهر 1387, 00:11 صبح
مشكلي با اونا نداره.
اشكال از كد شماست، كه كامل ننوشتيد.
ضمناً phpMyAdmin خودش امكان ايجاد ديتابيس داره، به كمك اون يه بار يه ديتابيس آزمايشي بسازيد، اسكريپتش رو هم به شما نشون مي‌ده.

masifarshadfar
پنج شنبه 18 مهر 1392, 10:41 صبح
سلام
من wamp server رو دانلود کردم چون شنیدم برای کار با php باید دانلود شود. منتها وقتی روی آیکون نرم افزار می رم بعد از طی مراحل نصب این error می آد:
error :exception exception in modul wampmanager.exe at 000F15A015 couldnot execute run action
لطفا من رو راهنمایی کنید. من تازه میخوام با php کار کنم و تخصص ندارم تو این زمینه