PDA

View Full Version : کپی فایل بر وری سرور

hossein.e
پنج شنبه 18 مهر 1387, 11:40 صبح
سلام به همگی
تو یک قسمت از برنامه ام که با sql نوشته شده نیاز دارم کاربر یک فایل رو روی سرور کپی کنه و آدرسش رو sql ثبت بشه.برای ارتباط با sql سرور مشکلی ندارم
مشکل اینجاست که نمیدونم چطور رمز سرور رو بدم تا موقع کپی کردن فایل بر روی سرور پیغام عدم دسترسی رو نده(لازمه بدونید که اگه بصورت دستی و خارج از برنامه به سرور بشم برنامه درست کار میکنه)

ممنون:چشمک:

r0ot$harp
پنج شنبه 18 مهر 1387, 16:06 عصر
سلام به همگی
تو یک قسمت از برنامه ام که با sql نوشته شده نیاز دارم کاربر یک فایل رو روی سرور کپی کنه و آدرسش رو sql ثبت بشه.برای ارتباط با sql سرور مشکلی ندارم
مشکل اینجاست که نمیدونم چطور رمز سرور رو بدم تا موقع کپی کردن فایل بر روی سرور پیغام عدم دسترسی رو نده(لازمه بدونید که اگه بصورت دستی و خارج از برنامه به سرور بشم برنامه درست کار میکنه)

ممنون:چشمک:

دوست عزیز به نظرمن اگر سرور ویندوز هست یه فایل Asp.Net روش بزارین که این کاررو انجام بده و اگر لینوکس هست از PHP استفاده کنید . در مورد خاصیت Remote کردن و کپی فایل در جای مجوز دار هم به نظرم باید با دوستان بخش سرور صحبت کنید .

باتشکر احسان

hossein.e
شنبه 20 مهر 1387, 09:09 صبح
دوست عزیز سرور ویندوز 2003 هست.
من میخوام تنظیمات ارتباط به سرور رو از طریق vb انجام دهم که بعید بدونم دوستان بخش سرور بدونند.بااین حال اونجا هم سرک کشیدم اما مشکلم حل نشد

r0ot$harp
شنبه 20 مهر 1387, 09:18 صبح
دوست عزیز سرور ویندوز 2003 هست.
من میخوام تنظیمات ارتباط به سرور رو از طریق vb انجام دهم که بعید بدونم دوستان بخش سرور بدونند.بااین حال اونجا هم سرک کشیدم اما مشکلم حل نشد

دوست عزیز این نوع سوال ها سوال هایی هستند که از 1000 نفر یک نفر می تونه کمک کنه . این دلیل بر بی سوادی دوستان نیست ولی این جور کارها به ندرت انجام می شه و سوال کننده باید به دنبال جواب زیاد جستجو کند و زحمت بکشد .

باتشکر احسان

hossein.e
شنبه 20 مهر 1387, 09:37 صبح
دوست عزیز من که جسارت بی سوادی نکردم به کسی ،چون خودم اطلاعاتم از همه کمتره.:ناراحت:
نمیدونم کجای صحبتام همچین مفهومی رو داشت:متفکر::متفکر:
با این حال من دنبال همون یک نفر از اون هزار نفر میگردم
با تشکر از زحمت و راهنمایی شما:تشویق:

hossein.e
یک شنبه 21 مهر 1387, 07:43 صبح
از دوستان کسی نبودراهنماییم کنه؟
"هم اکنون منتظر یاری گرمتان هستیم"

r0ot$harp
یک شنبه 21 مهر 1387, 11:21 صبح
دوست عزیز من که جسارت بی سوادی نکردم به کسی ،چون خودم اطلاعاتم از همه کمتره.:ناراحت:
نمیدونم کجای صحبتام همچین مفهومی رو داشت:متفکر::متفکر:
با این حال من دنبال همون یک نفر از اون هزار نفر میگردم
با تشکر از زحمت و راهنمایی شما:تشویق:

دوست عزیز منظور من با شما نبود . سوء تفاهم پیش اومده .

انسان یعنی فرضیه ساز . یه دقیقه تنهاست هزارتا فکر می کنه :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::لبخند::لبخند: .

من هم گفتم یه موقع از اون هزارتا فکر یکی از اونا بی سوادی نباشه . و در آخر من دارم جستجو می کنم اگر پیدا کردم خبرت می کنم .

باتشکر احسان

hossein.e
دوشنبه 22 مهر 1387, 07:45 صبح
خیلی گلی.:تشویق::لبخند::قهقهه:
و ممنون از همکاریت:تشویق:
من که تا حالا هرکاری کردم به نتیجه ای نرسیدم:متفکر:

hossein.e
شنبه 27 مهر 1387, 07:44 صبح
اساتید محترم با تمام راههایی که بنظرم می رسید امتحان کردم اما هنوز مشکلم حل نشده
لطفا یکی به دادم برسه:گریه::گریه:

r0ot$harp
شنبه 27 مهر 1387, 12:56 عصر
اساتید محترم با تمام راههایی که بنظرم می رسید امتحان کردم اما هنوز مشکلم حل نشده
لطفا یکی به دادم برسه:گریه::گریه:

دویت عزیز راه هایی که رفتی همش رو اینجا بزار ببینم از چه روش هایی استفاده کردی !!!!

تا باهم واست یه نتیجه گیری کنیم .

باتشکر احسان