PDA

View Full Version : سوال: رفع مشكل يك تقويم فارسي جديد كه خودم درست كردم

azygole
جمعه 19 مهر 1387, 19:27 عصر
سلام خسته نباشيد . ممنون از آقاي Behrouz_Rad كه مرتب سئوالاي من رو حذف مي كنن :ناراحت:

ديروز تاپكتي درست كردم با اين موضوع :
من يك تقويم جديد درست كردم كه خيلي راحت و آسون هست . مشكلم اين هست كه اگه بيش از يك textbox داشته باشم نمي دونم چه كد جاوايي بايد بنويسم تا بتونم تاريخ جداگانه به هر textbox پاس بدم . و دوم اينكه مي خوام در Calendar1_SelectionChanged كدي بنويسم كه با انتخاب تاريخ پنجرش بسته بشه نه با زدن دكمه بازگشت . تشكر مي كنم از 2 نفر يكيشون اسمشون يادم نيست و تكه كدي كه در pageload نوشتم رو يادم دادن و يكي آقاي kezack كه باز كردن يه پنجره با فرمت مورد نظر خودم و پسوند aspx رو يادم دادن:لبخندساده:

azygole
جمعه 19 مهر 1387, 20:19 عصر
ببينيد وقتي كاربر دكمه لينك تقويم رو ميزنه يه تقويم كوچيك باز ميشه . اين تقويم توي يه فايل aspx هست كه با كد جاواي همون دكمه تقويم صداش زدم يعني : javascript:onLink('Cal.aspx') كه يه تابع رو صدا مي زنه و اون تابع فرمت پنجرمو تغيير ميده . بعد فرم تقويم كه باز شد بايد روز رو انتخاب كنيم كه در Calendar1_SelectionChanged اطلاعات يه session رو تغيير دادم و وقتي بازگشت رو مي زنيم صفحه مادر يا default با دستور جاواي javascript:window.close(); window.opener.location.reload(true); بروز يا refresh مي شه و خودش هم بسته ميشه . مي خوام اين كار با Calendar1_SelectionChanged انجام بشه و اگه چند تا textbox داشتم چي كار كنم؟كه اين برام خيلي مهم تر هست . ممنون از پيگيريتون

azygole
شنبه 20 مهر 1387, 07:14 صبح
سلام دوستان . ممنون آقاي blackheart به خاطر تشكرتون . من مشكل دوم رو با يه if ... else حل كردم . اما متاسفانه ديشب وقت نشد بزارم رو سايت بزارين درست مي كنم براتون ميزارم . :)