PDA

View Full Version : ارسال ايميل گروهي

bps20590
شنبه 20 مهر 1387, 12:44 عصر
با سلام
من يك بانك اطلاعاتي دارم كه شامل تعداد زيادي ايميل ميباشد ميخواستم بدانم كه چگونه مي توانم ايميل مورد نظر خودرا براي آنها بصورت گروهي ارسال كنم آيا بايد از حلقه استفاده كنم ويا نرم افزار خاصي براي اينكار وجود دارد

aghasina
شنبه 20 مهر 1387, 15:28 عصر
ای دی یاهوم رو اد کن تا برات بگم
این زیر نوشته

amircoco
شنبه 20 مهر 1387, 18:55 عصر
اگر از تابع mail استفاده میکنید

mail("amircoco2002@yahoo.com,amiralihoseinkhan@gmail.com","Subject","body of message")

همچنین برای ارسال ایمیل به صورت SMTP بهتره از برنامه هایی مثل PHPMailer استفاده کنید و به وسیله آن میتوانید هر تعداد ایمیل خواستید ارسال کنید

امید امرایی
شنبه 20 مهر 1387, 23:40 عصر
در واقع در تکمیل فرمایشات amircoco (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=73969) عزیز , لازم به ایجاد حلقه نیست با یه Query می تونید همه ایمیل ها رو بگیرید و به تابع mail بدید. البته بسته به تعداد ایمیل ها Execution Timeout رو هم در نظر داشته باشید چون این زمان در تابع میل برای هر آدرس جداگانه محاسبه نمی شه

bps20590
یک شنبه 21 مهر 1387, 06:14 صبح
با تشكر ازشما

Bahram0110
یک شنبه 21 مهر 1387, 13:01 عصر
به نظر من این کارو بکن:
از برنامه ای مثل phpmailer استفاده کن،
ای میل ها رو یکی یکی از DB بخون و اونا رو به BCC اضافه کن. اینجوری بقیه هم نمی فهمن که این ای میل به صورت گروهی فرستاده شده.

aghasina
یک شنبه 21 مهر 1387, 15:09 عصر
سلام به همه
میشه در مرود SMTP بیشتر توضیح بدید
روی دامینه؟
از کجا تهیه میشه کرد؟
با این تمام ایمیل ها بدون Fail ارسال میشه؟

Bahram0110
یک شنبه 21 مهر 1387, 19:23 عصر
سلام به همه
میشه در مرود SMTP بیشتر توضیح بدید
روی دامینه؟
از کجا تهیه میشه کرد؟
با این تمام ایمیل ها بدون Fail ارسال میشه؟
http://en.wikipedia.org/wiki/Simple_Mail_Transfer_Protocol
اگه با smtp ای میل بفرستی احتمال اینکه اسپم شناخته بشه کمتره

amircoco
سه شنبه 23 مهر 1387, 12:07 عصر
اگه با smtp ای میل بفرستی احتمال اینکه اسپم شناخته بشه کمتره
البته من با smtp مشکلی دارم که هنوز رفع نشده و این بود که یاهو و gmail بعضی تگ های من را مثل a , img , style عوض می کردند مثل آنکه اسپم شده باشد. خیلی گیج شدم :گیج:
منبع اصلی پروتکل SMTP

yaqubian
سه شنبه 23 مهر 1387, 20:45 عصر
دوست عزیز
علت اینکه اکثر email ها مخصوصا در یاهو با سیستم smtp بعنوان spam شناخته می شن بخاطر share بودن IP هاست.
موفق باشید

amircoco
چهارشنبه 24 مهر 1387, 13:32 عصر
دوست عزیز
علت اینکه اکثر email ها مخصوصا در یاهو با سیستم smtp بعنوان spam شناخته می شن بخاطر share بودن IP هاست.
موفق باشید

ممکنه بیشتر توضیح بدید تا این مشکل رو رفع کنم

yaqubian
پنج شنبه 25 مهر 1387, 21:52 عصر
دوست عزیز
این مشکل مربوط به جایی می شه که از اون هاست گرفتید. باید با مدیر هاست مشورت کنید.
البته این نکته هم یادتون باشه بعضی وقتا ایمیل خیلی دیر می رسه اینم دلیلش اینه که روی سرور هاستتون آنتی ویروس نصب کردن ولی در مورد مشکل شما فقط مدیر هاست باید تصمیم بگیره!
موفق باشید

vahid4134
جمعه 26 مهر 1387, 12:15 عصر
ممکنه بیشتر توضیح بدید تا این مشکل رو رفع کنم
برای اینکار باید مدیر سرور به یاهو ایمیل بزنه و یک سری فرم ها رو پر کنه
در مورد smtp هم شما همیشه با یک میانجی مثل sendmail ایمیل ارسال می کنید. (خود تابع mail پی اچ پی به این نرم افزار وصل میشه) اما با phpmailer و امثال اون که مستقیم به سرویس smtp وصل میشن و دستورات رو ارسال می کنند. که این روش همیشه سریعتر عمل کرده.