PDA

View Full Version : سوال: گزارش از Access query با VB

Dr.Bronx
یک شنبه 21 مهر 1387, 02:15 صبح
سلام
می خواستم از یک Query که توی بانک اکسس هست به وسیله خود VB گزارش تهیه کنم
توی حالت معمولی این کارو نمی شه کرد
آیا راهی برای این کار موجوده یا ...........
ممنون

majjjj
یک شنبه 21 مهر 1387, 08:03 صبح
بله شما باید ریفرنس اکسس رو به برنامتون اضافه کنید تقریبا یک چیزی مثل استفاده از کریستال ریپورت میمونه توی عنوانهای سایت بگرد یکی قبلا خودم گذاشتم که هم کویری و هم پرینت رو همونجور که شما میخواهی اجرا میکرد فقط خدا کنم جزء اون تایپیک که برنامه هاش پاک شد نباشه

Dr.Bronx
یک شنبه 21 مهر 1387, 12:22 عصر
بله شما باید ریفرنس اکسس رو به برنامتون اضافه کنید تقریبا یک چیزی مثل استفاده از کریستال ریپورت میمونه توی عنوانهای سایت بگرد یکی قبلا خودم گذاشتم که هم کویری و هم پرینت رو همونجور که شما میخواهی اجرا میکرد فقط خدا کنم جزء اون تایپیک که برنامه هاش پاک شد نباشه
با عرض سلام خدمت شما
من قبل از ایجاد این تاپیک همه جارو جستجو کردم و به هیچ نتیجه ی مطلوبی نرسیدم
اگه امکان داره این ریفرنس رو دوباره قرار بدین و اگه با مثال هم باشه که خیلی بهتر میشه
قبلا از همکاری شما متشکرم

majjjj
یک شنبه 21 مهر 1387, 12:30 عصر
شما اگه مجموعه افیس رو روی سیستمتون داشته باشین میتونین ریفرنس میکروسافت اکسس 11 ابجکت لایبراری رو تیک بزنیین البته بسته به نوع افیس شما ممکنه اون عدد 11 فرق بکنه

Dr.Bronx
یک شنبه 21 مهر 1387, 12:42 عصر
طرز استفاده از اون رو می خواستم
اگه امکان داره یه نمونه قرار بدین که این مشکل من حل بشه آخه خیلی وقته درگیر این مسئله هستم
با تشکر

Ali_ph
دوشنبه 22 مهر 1387, 00:05 صبح
با سلام
اگه منظورتون استفاده از جدول و کیوری های موجود درفایل اکسس در داخل برنامه وی بی است میتوانید با افزودن DataEnvironment با بانک اطلاعاتی اکسس ارتباط برقرارکرده و جدول ها و کیوری هارا به آن بیافزایید و با افزودن DataReport به پروژه خود، گزارش خودرا طراحی و استفاده نمایید.

Dr.Bronx
دوشنبه 22 مهر 1387, 00:10 صبح
این کار برای Query جواب نمی ده
و اطلاعات اون رو نشون نمی ده
اگه شما نمو نه ای در این مورد دارین بزارین
ممنون می شم