PDA

View Full Version : سوال: مشکل با focus

ehsanvbnet
دوشنبه 22 مهر 1387, 00:04 صبح
با سلام به همه ی دوستان عزیر
آقا من هرچی کاری می کنم نمیتونم از با خیلی کار کمتری به کنترلهام نظم بدم یعنی وقتی می خوام index آنهارو تنظیم کنم خیلی اذیت میشم میخواستم ببینم آیا برای ترتیب دادن به حرکت بین کنترل ها باید کد نویسی کنم یا نه Wizard ای وجود داره که این کارو کنه اگه می تونید به هر نحوی کمکم کنید

moosa2007
دوشنبه 22 مهر 1387, 10:21 صبح
موضوع خیلی خلاصه و گنگ توضیح داده شده
لطفا کامل تر توضیح دهید

ehsanvbnet
دوشنبه 22 مهر 1387, 19:51 عصر
سلامی دوباره
برای توضیح بهتر مزاحم شما شدم اینکه میگید واضح نیست یک جور دیگه مطلب رو باز می کنم من یک لیست برای ثبت نام دارم که شامل کلی Textboxاست ولی هنگامی مثلا کاربر از لیست موجود هنگامی که در فیلد نام ، نام خود را وارد کرد و با زدن تب به فیلد بعدی(نام خانوادگی) برسد مثلا به دکمه ی ثبت می رسد و این خیلی زشت است و می خواستم یک طوری از اینکار جلوگیری کنم و من هم از ای اس پی دات نت 2 استفاده می کنم من با استفاده از مشخصه ی تب ایندکس کار کردم ولی کارمو راه نداخت یعنی اعمال نشد.

milade
سه شنبه 23 مهر 1387, 04:55 صبح
من تا حالا به این مشکل بر نخوردم ولی فکر کنم رفتن فوکس به اوت تکست باکس به خاطر اینه که شما اول text نام رو گزاشتید بعد دکمه ثبت رو .
واضح تر بگم :
ترتیب ایجاد کنترلها مهمه نه موقعیت قرار گرفتنشون
موفق باشید

ehsanvbnet
سه شنبه 23 مهر 1387, 20:17 عصر
حالا من اگه تعداد کنترلهام زیاد باشه این که عقلانی نیست که من بخوام تمام کنترلهامو پاک کنم دوباره به ترتیب بزارم یانه اصلا اگه بخوام در آینده یه فیلد اضافه کنم باید تمام کنترلهامو پاک کنم و بعد دوباره بزارم