PDA

View Full Version : وارد کردن فایل در دیتا بیس

gita_kachoui
دوشنبه 22 مهر 1387, 14:40 عصر
با سلام به دوستان
یک تیکه برنامه می خوام که بتونه یه فایل با opendialog پیدا کرده و در database ،وارد کنه.نمونه ای که واسه image بوده را پیدا کردم ولی من می خوام یه فایل Word یا Excel را وارد کنم.
اگر راهنمایی هم بکنید ممنون می شم.

Alen
دوشنبه 22 مهر 1387, 16:51 عصر
دوست عزیز از فیلد نوع varbinary(max) استفاده کنید
وبا دستورات ReadAllBytes اطلاعات رو بخونید و درون یه متغیر از نوع byte ذخیره نمایید و سپس این متغیر رو در DB در موقع خوندن اطلاعات از DB هم از دستور WriteAllBytes استفاده نمایید و اطلاعاتی را که از DB خوانده شده در داخل فایل ذخیره نمایید
(شاید اون نمونه هم از این روش استفاده کرده باشد در ضمن حتی اگر از نوع داده image هم استفاده نمایید فرقی نخواهد کرد که این کار توصیه نمی شود)

mousa1992
دوشنبه 01 خرداد 1391, 09:57 صبح
دوست عزیز از فیلد نوع varbinary(max) استفاده کنید
وبا دستورات ReadAllBytes اطلاعات رو بخونید و درون یه متغیر از نوع byte ذخیره نمایید و سپس این متغیر رو در DB در موقع خوندن اطلاعات از DB هم از دستور WriteAllBytes استفاده نمایید و اطلاعاتی را که از DB خوانده شده در داخل فایل ذخیره نمایید
(شاید اون نمونه هم از این روش استفاده کرده باشد در ضمن حتی اگر از نوع داده image هم استفاده نمایید فرقی نخواهد کرد که این کار توصیه نمی شود)

سلام دوست عزیز من همین کار ها رو انجام میدم
برنامه به کدهام ایرادی نمیگیره ولی خب یه ارور میده به لینک زیر یه سر بزنید متشکرم

وارد کردن عکس در دیتابیس (http://barnamenevis.org/showthread.php?342288-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%DB%8C%D8%B3)