PDA

View Full Version : گفتگو: کارشناسی ارشد IT

behzadi_eng
دوشنبه 22 مهر 1387, 22:18 عصر
با سلام به همه ی دوستان
لطفاً هر کسی اطلاعاتی ، نظری یا پیشنهادی در مورد ارشد IT داره توی این تاپیک مطرح کنه تا همه بتونن ازش استفاده کنن ، با تشکر .

behzadi_eng
دوشنبه 22 مهر 1387, 22:21 عصر
تاريخ و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 و چهاردهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور 07/07/87

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 و چهاردهمين دوره المپياد دانشجويي كشور مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 از ساعت 9 صبح روز يك شنبه 12/8/87 (دوازدهم آبان ماه 1387) به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و در پايان روز دوشنبه 20/8/87 (بيستم آبان ماه 1387) پايان مي‌پذيرد.
اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان روي پايگاه اينترنتي سازمان سنجش ودر نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه 6/8/87 و 13/8/87 منتشر مي گردد.
ضمناً به اطلاع مي رساند كه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 در صبح و بعد از ظهر روزهاي چهارشنبه 23، پنج‌شنبه 24، جمعه 25 و شنبه 26 بهمن ماه 1387 برگزار خواهد شد.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

Itist82
دوشنبه 22 مهر 1387, 22:37 عصر
سلام
من دانشجوی ارشد آی تی گرایش امنیت شبکه دانشگاه مالک اشترم. من اصلا از مباحث امنیت خوشم نمی اومد و فکر نمی کردم این رشته تو این دانشگاه همهش کامل مربوط به امنیت باشه، دوستان لطفا دقت کنن توی انتخاب رشته و دانشگاه. چیزی رو برید که دوست دارید.
موفق باشید

shahab_ksh
دوشنبه 22 مهر 1387, 22:44 عصر
منم خیلی دوست دارم شرکت کنم این رشته رو و دارم می خونم امیدی به دولتی ندارم واسه همین واسه قزوین آزاد میخام شرکت کنم از بچه ها کسی IT ارشد اونجا هست؟

Itist82
دوشنبه 22 مهر 1387, 22:50 عصر
منم خیلی دوست دارم شرکت کنم این رشته رو و دارم می خونم امیدی به دولتی ندارم واسه همین واسه قزوین آزاد میخام شرکت کنم از بچه ها کسی IT ارشد اونجا هست؟

دوست عزیز من لیسانس اونجا بودم، دانشگاه عالیه ایه. اسمش آزاده ولی واقعا خوبه. اگه آزاد می خواهید برید فقط به اونجا فکر کنید. من نظرم اینه.

shahab_ksh
دوشنبه 22 مهر 1387, 23:20 عصر
دوست عزیز من لیسانس اونجا بودم، دانشگاه عالیه ایه. اسمش آزاده ولی واقعا خوبه. اگه آزاد می خواهید برید فقط به اونجا فکر کنید. من نظرم اینه.

تا جایی که میدونم دانشگاه آزاد واسه IT ارشد فقط قزوین رو داره؟!!!

afsharm
سه شنبه 23 مهر 1387, 08:32 صبح
دوستانی که در حال حاضر ارشد IT‌ می‌خونن: به چه رتبه و درصدهایی برای قبولی نیاز هست؟ و به نظر شما چند ماه برای آمادگی کنکور لازمه؟

Itist82
سه شنبه 23 مهر 1387, 20:29 عصر
تا جایی که میدونم دانشگاه آزاد واسه IT ارشد فقط قزوین رو داره؟!!!

درست نمی دونم چون من اصلا کنکور آزاد ندادم فقط می دونم که رشته شبکه رو فقط آزاد قزوین داره و رشته ی دیگه ای هم نداره. سایر گرایش ها رو نمی دونم آزاد توی کدوم واحد ها ارائه می ده و اصلا می ده یا نه.

در مورد در صد ها و اینا، دروس مشترک رو خیلی اهمیت بدید، اگه مشترک رو حدود 40 بتونید بزنید عالیه. بقیه رو هم بین 20 تا 50 بزنید زیر 70 می شید. تاجایی که من دیدم احتمال قبول شدن به ترتیب صعودی(یعنی اونی که اول میاد رتبه ی کمتری می خواد) این جوریه که اول روزانه ی همه ی دانشگاه ها غیر از شاهد و مالک اشتر، بعد شبانه ی همه ی اونا و بعد روزانه و شبانه ی دانشگاه های دارای شرایط خاص. مجازی ها رو مطمئن نیستم کجای این لیست بذارم.
مجموع روزانه و شبانه 131 نفر امسال گرفتن. مجازی ها هم روی هم 90 تا بود. اگه روزانه یا شبانه ی دانشگاه های معمولی (تهران، امیر کبیر، شریف و ...) می خواهید باید زیر80 یا 70 بیارید.
اینکه چه قدر باید خود به خودتون بستگی داره. من حدود 8 ماه خوندم، رتبه ام درست 100 شد.
موفق باشید

night_walker
چهارشنبه 24 مهر 1387, 10:47 صبح
با سلام
منم امسال میخوام رشته IT رو برای ارشد انتخاب کنم برای همین هم رفتم و در یکی از این موسسه های کنکور برای آزمون و جزوه ثبت نام کردم. در مورد آزمونها که چیزی نمیتونم بگم چون هنوز آزمون ها شروع نشده .ولی جزوه هاش آش دهن سوزی نیست، هر چند یک سری از جزوه هاش به درد بخوره ولی بعضیهاش اصلا خوب نیست. اگه کسی بتونه منبعی برای آزمون معرفی کنه که هم خلاصه باشه یعنی بشه توی این چند ماه خوند و هم مفید باشه ممنون میشم.
در ضمن فکر میکنم که دوستانی که در کنکور قبول شدند و یا شرکت کردند و قبول نشدند اگه منابع و درصد هاشون رو به همراه رتبشون اینجا بگذارن کمک خیلی بزرگی باشه.

Itist82
چهارشنبه 24 مهر 1387, 14:39 عصر
ولی جزوه هاش آش دهن سوزی نیست، هر چند یک سری از جزوه هاش به درد بخوره ولی بعضیهاش اصلا خوب نیست. اگه کسی بتونه منبعی برای آزمون معرفی کنه که هم خلاصه باشه یعنی بشه توی این چند ماه خوند و هم مفید باشه ممنون میشم.

من چیزایی رو که خودم دیدم خوبه بهتون معرفی می کنم، ادعا نمی کنم بهترینه، ولی بد نیست: ساختمان داده و طراحی الگوریتم مقسمی (دوتا کتابه) سیستم عامل جزوه دکتر حقیقت که توی پارسه هم درس می دن. و از اون جایی که کتاب های آقای مقسمی خوب بود فکر کنم پایگاه داده اش هم خوب باشه، ولی من نخوندم.
خودم برای پایگاه و هوش و مهندسی نرم و شبکه کتاب های پوران پژوهش رو خوندم. جزوه های پارسه خوب نبود، غلط داشت. کتاب های پوران پژوهش خوبه، مشکلش اینه که تست خیلی کم داره. خیلی دنبال تست های بیشتر باشید.
پیشنهاد می کنم شبکه و گسسته اصلا نخونید! چون وقتتون تلف می شه و سر جلسه هم نمی تونید بزنید! اتفاقی که برای خودم افتاد.

Strategist
چهارشنبه 24 مهر 1387, 20:08 عصر
از دوستان یک نفر لطف کنه توضیح مختصری در مورد گرایش ها ، مباحث و واحد های تخصصی این رشته بده.

night_walker
شنبه 27 مهر 1387, 09:05 صبح
سلام
کتاب پایگاه داده مقسمی خوبه من خوندم و اونو به همه توصیه میکنم ولی در مورد شبکه بیشتر از انتقال داده سوال میاد تا از شبکه بنابراین اگه میخواهید بتونید تست بزنید برید سراغ انتقال داده کتابهای پارسه در مورد شبکه هم به درد نمیخوره چون وقتی میخونی خیلی ساده است ولی باهاش اصلا نمیتونی تست بزنی. من دنبال یک منبع برای مدیریت میگردم. شنیدم جزوه ای که در دانشگاه امیر کبیر درس میدن خوبه ولی نمیدونم جزوه کیه اگه کسی داره یا میدونه بگه که ما هم استفاده کنیم.
یک سوال دیگه این دانشگاه مالک اشتر چه جور دانشگاهیه؟ سراسری مدرکش رو خارج قبول دارند یا نه چون زیر مجموعه وزارت دفاعه می پرسم.

a_maisami
یک شنبه 28 مهر 1387, 10:13 صبح
همه چيز در مورد كنكور ارشد :

http://konkorearshad.blogfa.com/

Itist82
دوشنبه 29 مهر 1387, 19:16 عصر
دانشگاه مالک اشتر چه جور دانشگاهیه؟ سراسری مدرکش رو خارج قبول دارند یا نه چون زیر مجموعه وزارت دفاعه می پرسم.

دانشگاه مالک اشتر درست مثل همه ی دانشگاه های دیگه زیر نظر وزارت علومه ولی وابسته به وزارت دفاعه. مثلا وزارت دفاع یه سری رشته ها رو برای کارمندان خودش به صورت داخلی اونجا برگزار می کنه. اساتیدش هم خیلی هاشون با شریف و بعضا امیر کبیر مشترکن. مدرکش رو هم درست مثل هر دانشگاه دیگه ای همه جا قبول دارن.
کلا بد نیست فقط باید بتونید از مصاحبه اش رد بشید! خیلی خفن احکام می پرسن!! اطلاعاتتون باید زیاد باشه!

leilast
دوشنبه 29 مهر 1387, 21:00 عصر
من شنيدم جزوه هاي دكتر قدسي استاد شريف هم خيلي خوبه ،كسي منبعي ازش داره تو نت؟

behzadi_eng
شنبه 04 آبان 1387, 20:05 عصر
با سلام ،
کسی می دونه که آیا دکتری گرایشهای IT به خصوص دکتری شبکه توی ایران ارائه می شه یا نه؟ِ

leilast
یک شنبه 05 آبان 1387, 18:28 عصر
براي زبان عمومي واختصاصي چه منابعي رو پيشنهاد ميكنيد؟
مرسي

haririan
یک شنبه 05 آبان 1387, 20:18 عصر
سلام به همه در مورد جزوات پارسه گول تبليغات رو نخوريد حتما يه چند تا از اونا رو ببينين بعد اگر خواستيد خود زني كنيد!!! بخريدشون . مخصوصا كتاب هوش مصنوعي

محبوب دل من
دوشنبه 06 آبان 1387, 10:27 صبح
سلام
من هم امسال می خوام ارشد IT بدم دنبال کتابهای تست مناسب می گردم میشه به من هم معرفی کنید.یه چیز دیگه کدوم دانشگاهها رشته تجارت الکترونیک رو داره.
ممنونم

Itist82
دوشنبه 06 آبان 1387, 11:28 صبح
یه چیز دیگه کدوم دانشگاهها رشته تجارت الکترونیک رو داره.
ممنونم

امسال امیر کبیر، خواجه نصیر، علم و صنعت و قم در روزانه و همینا غیر از علم و صنعت شبانه تجارت داشتن. فایلایی که اتچ کردم رو هم ببینید. همه ی رشته ها و دانشگاه هاست.

mehran_titanium
دوشنبه 06 آبان 1387, 17:21 عصر
من چیزایی رو که خودم دیدم خوبه بهتون معرفی می کنم، ادعا نمی کنم بهترینه، ولی بد نیست: ساختمان داده و طراحی الگوریتم مقسمی (دوتا کتابه) سیستم عامل جزوه دکتر حقیقت که توی پارسه هم درس می دن. و از اون جایی که کتاب های آقای مقسمی خوب بود فکر کنم پایگاه داده اش هم خوب باشه، ولی من نخوندم.
خودم برای پایگاه و هوش و مهندسی نرم و شبکه کتاب های پوران پژوهش رو خوندم. جزوه های پارسه خوب نبود، غلط داشت. کتاب های پوران پژوهش خوبه، مشکلش اینه که تست خیلی کم داره. خیلی دنبال تست های بیشتر باشید.
پیشنهاد می کنم شبکه و گسسته اصلا نخونید! چون وقتتون تلف می شه و سر جلسه هم نمی تونید بزنید! اتفاقی که برای خودم افتاد.
سلام.وقت به خیر. من عضو جدید این سایتم و خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما پیدا کردم.اسمم مهرانه و دانشجوی سال آخر نرم افزارم. چند تا سوال دارم در مورد ارشد آی تی:
1-با چه رتبه ای امکان قبولی گرایشهای امنیت و شبکه هست ؟ بقیه رو هم اگه بگید ممنون میشم.
2- وضع بچه هایی که نرم افزار خوندن و میخوان آی تی شرکت کنن چجوریه؟ امکان قبولیشون نسبت به بچه های آی تی چجوریه؟
3- جاهایی که مصاحبه دارن کجاهاست و تا چه رتبه ای امکان قبولی هست؟

kusha313
سه شنبه 07 آبان 1387, 09:15 صبح
دکتر حقیقت فقط در پارسه جزوه میدن؟ یا در دانشگاه هم تدریس می کنن؟

Itist82
سه شنبه 07 آبان 1387, 16:55 عصر
1-با چه رتبه ای امکان قبولی گرایشهای امنیت و شبکه هست ؟ بقیه رو هم اگه بگید ممنون میشم.
2- وضع بچه هایی که نرم افزار خوندن و میخوان آی تی شرکت کنن چجوریه؟ امکان قبولیشون نسبت به بچه های آی تی چجوریه؟
3- جاهایی که مصاحبه دارن کجاهاست و تا چه رتبه ای امکان قبولی هست؟

1- من توی چند تا پست قبل تر چیزایی مربوط به این گفتم. برای اون دوتا گرایش باید معماری رو خوب بزنید که کار هر کسی نیست! رتبه زیر 30 هم می خواد!
2-فرقی نداره، حتی بهتر هم هستن! یه نگاهی به درسها بندازید، همشو شما هم خوندید
3- مالک اشتر و شاهد و یکی دوتا دانشگاه مجازی مثل نور طوبای تهران. من با 100(دقیق) مالک اشتر قبول شدم تقریبا جزو نفرات آخرم، البته روزانه ام.

دکتر حقیقت فقط در پارسه جزوه میدن؟ یا در دانشگاه هم تدریس می کنن؟

نه ایشون توی دانشگاه آزاد قزوین هم درس می دن.

mehran_titanium
چهارشنبه 08 آبان 1387, 11:45 صبح
1- من توی چند تا پست قبل تر چیزایی مربوط به این گفتم. برای اون دوتا گرایش باید معماری رو خوب بزنید که کار هر کسی نیست! رتبه زیر 30 هم می خواد!
2-فرقی نداره، حتی بهتر هم هستن! یه نگاهی به درسها بندازید، همشو شما هم خوندید
3- مالک اشتر و شاهد و یکی دوتا دانشگاه مجازی مثل نور طوبای تهران. من با 100(دقیق) مالک اشتر قبول شدم تقریبا جزو نفرات آخرم، البته روزانه ام.

نه ایشون توی دانشگاه آزاد قزوین هم درس می دن.

ممنونم از اطلاعاتي که به من دادي.فقط يه خواهش ديگه هم دارم ممکنه درصدهاتونو بدونم؟

mehran_titanium
چهارشنبه 08 آبان 1387, 17:50 عصر
دوست من سلام. ممنون از این که جوابمو دادی. چند تا سوال دیگه هم دارم که اگه جوابمو بدی واقعا به سرم منت گذاشتی:
1-رشته شما بورسیه است؟
2- جو دانشگاه چه جوریه؟ آیا نظامیه؟ و سخت گیریهای نظامی رو داره؟مثلا با لباس نظامی باید سر کلاس رفت؟
3-مصاحبه اش در چه حدیه و چیا رو میپرسن؟
4-از نظر کاری گرایشهای آی تی چجورین؟چون نرم افزار رشته خوبیه و من الان دارم تو یه شرکت نرم افزاری کار میکنم و صرفا به خاطر علاقه به امنیت دارم عوضش میکنم که اونم سالی پنج نفر میگیره!!!!!
5- اگه نتونستم امنیت یا شبکه قبول شم گرایشهای آی تی و تجارت چجورین و از نظر کاری چه وضعی دارن؟

راستی من تا بیست تا پست نداشته باشم نمیتونم پیغام واسه کسی بفرستم؟
بازم ممنون. موفق باشی

afsharm
چهارشنبه 08 آبان 1387, 18:05 عصر
راستی من تا بیست تا پست نداشته باشم نمیتونم پیغام واسه کسی بفرستم؟

نه متاسفانه. دقیقا ۲۰ تا پست لازم داری.

Itist82
چهارشنبه 08 آبان 1387, 21:23 عصر
1-رشته شما بورسیه است؟
2- جو دانشگاه چه جوریه؟ آیا نظامیه؟ و سخت گیریهای نظامی رو داره؟مثلا با لباس نظامی باید سر کلاس رفت؟
3-مصاحبه اش در چه حدیه و چیا رو میپرسن؟
4-از نظر کاری گرایشهای آی تی چجورین؟چون نرم افزار رشته خوبیه و من الان دارم تو یه شرکت نرم افزاری کار میکنم و صرفا به خاطر علاقه به امنیت دارم عوضش میکنم که اونم سالی پنج نفر میگیره!!!!!
5- اگه نتونستم امنیت یا شبکه قبول شم گرایشهای آی تی و تجارت چجورین و از نظر کاری چه وضعی دارن؟

خواهش می کنم، فکر می کنم وظیفه است که آدم تجربه اش رو در اختیار بقیه بذاره. جواب هاتون:
1- نه بورسیه نیست، هیچ فرقی هم با سایر دانشگاه ها نداره. درست مثل همون امنیت اطلاعاتیه که امیر کبیر داره ارائه میده.
2- عین همه ی داشگاه های سراسری! به هیچ وجه اون تصوراتتون وجود نداره! هر کی هر جور بخواد میاد دانشگاه یکی دوتا قانون عجیب و نه چندان سفت! داره، مثلا اسما ما نباید گوشی دوربین دار ببریم تو، اما همه می برن! فلش مموری هم ممنوعه، اما همه از دم دارن! ولی لب تاپ شدیدا ممنوعه! این یکی رو واقعا کسی نمیاره (تو رو خدا نخندید! وزارت دفاعه دیگه!:چشمک:) اما حتی اینو هم اساتید میارن، البته حراست نمی دونه!!!
3- اما مصاحبه! اگه این دانشگاه رو زدید بعد کنکور برید یه توضیح المسائل رو حفظ کنید! همش اعتقادیه. البته نترسید، اگه کتابهای بینش دبیرستان (اون زمانی که اسمش بینش اسلامی بود، نه الان که دین و زندگی شده) رو هم یادتون باشه، می تونید جواب بدید. سه چهارتایی هم سوال مربوط به اصطلاحات نظام سیاسی کشور( مثلامجلس خبرگان و اینا چین) و سیاست خارجی (در حد فلسطین و اینا) پرسیدن.
4- من رشته شما رو خیلی دوست دارم، اما برعکس امنیت رو نه! البته اگه شما علاقه دارید بد نیست، خوشتون میاد. در ضمن اگه توی گرایش های مربوط به شبکه و امنیت رتبه نیاوردید، مالک اشتر رو بزنید، درست همون امنیت اطلاعاته. من یه فایل اتچ کردم که مال سرفصل های این رشته توی امیر کبیره از روی این فهمیدیم که با رشته ما فرقی نداره. اساتید ما اکثرا با شریف مشترکن و بعضا با امیر کبیر. مثلا معماشناسی ما با دکتر مهاجریه که از اساتید شریفه.
5-از نظر کاری درست نمی دونم، من خودم عاشق برنامه نویسیم، اصلا نمی خوام توی این زمینه امنیت کار کنم! اما یکی اخیرا بهم می گفت توی مملکت ما مدیر ها می گن یه فارغ التحصیل آی تی استخدام کنیم بهتره! قیافه داره! می گفت شماید یه مهندس نرم افزار هم بتونه عین یه مهندس آی تی کار کنه، اما فکر می کنن آی تی بگیرن بهتره! (=جهان سوم!)

موفق باشید!:لبخندساده:

Itist82
چهارشنبه 08 آبان 1387, 21:47 عصر
فایله رو یادم رفت اتچ کنم!!:لبخند:

mehran_titanium
چهارشنبه 08 آبان 1387, 22:52 عصر
فایله رو یادم رفت اتچ کنم!!:لبخند:
ممنونم از شما دوست عزیز اطلاعات خوبی بود

mehran_titanium
پنج شنبه 09 آبان 1387, 12:35 عصر
سلام!
1-میشه بگید منبع برای شبکه و گسسته چیا خوبن؟
2-چه درسایی نمره بیارتر هستند و میشه با وجود این وقت کم ازشون نمره گرفت و ساده هستند؟
3- زبان انگلیسی چه منبعی براش خوبه؟آیا از گرامر هم سوال میاد؟پارسال اومد؟سوالات زبان آی تی مثل کامپیوترن؟
ممنون.

ferzhina
جمعه 10 آبان 1387, 15:43 عصر
3- اما مصاحبه! اگه این دانشگاه رو زدید بعد کنکور برید یه توضیح المسائل رو حفظ کنید! همش اعتقادیه. البته نترسید، اگه کتابهای بینش دبیرستان (اون زمانی که اسمش بینش اسلامی بود، نه الان که دین و زندگی شده) رو هم یادتون باشه، می تونید جواب بدید. سه چهارتایی هم سوال مربوط به اصطلاحات نظام سیاسی کشور( مثلامجلس خبرگان و اینا چین) و سیاست خارجی (در حد فلسطین و اینا) پرسیدن.

سلام
اگه میشه یه خورده بیشتر در مورد مصاحبه بگین
آخه توی گرایش ما حدود 98 نفر رو اعلام کردن ولی 10نفر بیشتر نمی خوان.میگن بیشتر بر اساس رتبه هست ولی مصاحبه سیاسی و حفاظت اطلاعاتمون هم باید خوب باشه!
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Itist82
یک شنبه 12 آبان 1387, 14:40 عصر
سلام!
1-میشه بگید منبع برای شبکه و گسسته چیا خوبن؟
2-چه درسایی نمره بیارتر هستند و میشه با وجود این وقت کم ازشون نمره گرفت و ساده هستند؟
3- زبان انگلیسی چه منبعی براش خوبه؟آیا از گرامر هم سوال میاد؟پارسال اومد؟سوالات زبان آی تی مثل کامپیوترن؟
ممنون.

1-من کتاب پوران پژوهش رو خوندم اما شاید مال پارسه بد نباشه، من نخوندمش
2- طراحی و ساختمان داده. بین اینا هم توی هر کدوم قوی تر هستید همونو بخوندید: سیستم عامل، هوش، پایگاه اما شبکه و گسسته خیلی وقت گیر و به درد نخورن!
3-این مشکل همه است! باید یه عمر تو کار زبان بوده باشید! گرامر نه خیلی، ولی هر چی دایره لغاتتون تو زمینه آی تی وسیع تر باشه به نفعتونه. شباهت شاید داشته باشن نمی دونم، من سوالای نرم افزار رو ندیدم

Itist82
یک شنبه 12 آبان 1387, 14:43 عصر
3-
آخه توی گرایش ما حدود 98 نفر رو اعلام کردن ولی 10نفر بیشتر نمی خوان.میگن بیشتر بر اساس رتبه هست ولی مصاحبه سیاسی و حفاظت اطلاعاتمون هم باید خوب باشه!

عزیزم رشته شما چیه؟ من در مورد مصاحبه مالک اشتر هر چی می دونستم گفتم، دانشگاه شاهد هم 70 تا سوال کتبی داد که اونم اعتقادی بود و سه گزینه ای. چیز بیشتری نمی دونم!

mehran_titanium
دوشنبه 13 آبان 1387, 15:07 عصر
سلام.یه نکته جدید:
امسال ضرایب دروس مشترک در رشته آی تی به 4 ارتقا یافته است. نمیدونم خوبه یا بد!!!

ferzhina
جمعه 17 آبان 1387, 16:34 عصر
عزیزم رشته شما چیه؟ من در مورد مصاحبه مالک اشتر هر چی می دونستم گفتم، دانشگاه شاهد هم 70 تا سوال کتبی داد که اونم اعتقادی بود و سه گزینه ای. چیز بیشتری نمی دونم!

من رشته ام مخابراته.
برای تکمیل ظرفیت مصاحبه داریم.
بنظرتون شاغل بودن هم مزیت به حساب میاد؟ برای مصاحبه باید مانتویی بود یا چادری؟
مثلا در مورد ولایت فقیه و انرژی هسته ای هم چیزی می پرسن؟
اگه فامیل خارج از کشور داشته باشیم چی؟
مرسی

mehran_titanium
شنبه 18 آبان 1387, 08:36 صبح
سلام.روز به خیر.بازم چند تا سوال دارم:
1-تا چه رتبه ای میشه تو گرایشهای مختلف آی تی قبول شد؟حدودشو اگه بگید ممنون میشم.
2-سوالات هوش معمولا چطورن؟سختن یا ساده یا متوسط؟
ممنون

Itist82
دوشنبه 20 آبان 1387, 20:08 عصر
من رشته ام مخابراته.
برای تکمیل ظرفیت مصاحبه داریم.
بنظرتون شاغل بودن هم مزیت به حساب میاد؟ برای مصاحبه باید مانتویی بود یا چادری؟
مثلا در مورد ولایت فقیه و انرژی هسته ای هم چیزی می پرسن؟
اگه فامیل خارج از کشور داشته باشیم چی؟
مرسی
سلام
جوابهاتون به ترتیب:
مصاحبه ربطی به سوابق علمی و کاری شما نداره، فقط اعتقادی! حتما و حتما چادری باشید و بگید که همیشه بودید!!:چشمک:
ولایت فقیه بله، از من پرسیدن! انرژی هسته ای هم اصلا بعید نیست!
یه طومار می دن بنویسید که جیک و بوک خود و خانوادتون رو سوال کردن، یکی از مواردش همین بود اما اگه فامیل خارج کشور داشته باشید فکر نکنم تاثیر چندانی داشته باشه، اگه می ترسید ننویسید!
خواهش می کنم، موفق باشید

Itist82
دوشنبه 20 آبان 1387, 20:11 عصر
سلام.روز به خیر.بازم چند تا سوال دارم:
1-تا چه رتبه ای میشه تو گرایشهای مختلف آی تی قبول شد؟حدودشو اگه بگید ممنون میشم.
2-سوالات هوش معمولا چطورن؟سختن یا ساده یا متوسط؟
ممنون

سلام
1- یه بار یه فایل از ظرفیت های روزانه و شبانه فکر کنم گذاشتم(عکس بود) همونا رو جمع بزنید و علاوه کنید به حدود 90 تا مجازی که دانشگاه ها شیراز و نورطوبای تهران مجموعا می گیرن. یعنی 131 به اضافه 90.
2- هوش متوسطه، خونده باشید حدود 30 درصد حد اقل می تونید بزنید. سوال های کنکور سال های قبل رو هم چک کنید متوجه می شید.

موفق باشید

mehran_titanium
پنج شنبه 23 آبان 1387, 09:29 صبح
سلام.وقت به خیر.میخوام بدونم آیا رشته آی تی(همه گرایشها) در مقاطع بالاتر از ارشد (همون دکترا) هم پذیرش دانشجو داره؟ممنون

manvaputra
شنبه 25 آبان 1387, 23:43 عصر
حالا واقعا رفتن به رشته آی تی اینقدر مهمه که به خاطرش حاضرید از هفت خان رستم بگذرید؟؟؟

mehran_titanium
یک شنبه 26 آبان 1387, 12:17 عصر
حالا واقعا رفتن به رشته آی تی اینقدر مهمه که به خاطرش حاضرید از هفت خان رستم بگذرید؟؟؟

salam hamunoptra!
hale shoma?
bale vaghean arzesh dare ke 7 khan ke sahle az 70 khanam bashe migzarim.age gozashtim ke hich age na ham baz khoshhalim ke talashemoono kardim.

manvaputra
یک شنبه 26 آبان 1387, 14:37 عصر
salam hamunoptra!سلام دوست عزیز اولا hamunoptra درست نیست من و پوترا درسته اگه حرف من باعث شده به تریشه قبای شما بر بخوره به این معنی نیست که شما به خودت اجازه بدی مسخره کنی!

mehran_titanium
یک شنبه 26 آبان 1387, 17:25 عصر
دوست من سلام.من قصد مسخره کردن نداشتم. اگه باعث بد فهمی شد معذرت میخوام. گویا اسمتونو اشتباه خوندم.ضمنا hamunoptra اسم یه شهر در مصر باستان بوده است.

behzadi_eng
سه شنبه 28 آبان 1387, 19:27 عصر
من یه سوالی رو خیلی وقته پرسیدم ولی هنوز هیچ کسی جوابی نداد ، البته یکی دیگه از دوستان هم اینو پرسید اونم اینکه : آیا دکتری گرایشهای IT به خصوص گرایش شبکه توی ایران ارائه میشه ؟ اگه کسی میدونه لطفاً اسم گرایش و دانشگاه رو بگه .با تشکر

Itist82
سه شنبه 28 آبان 1387, 22:41 عصر
من یه سوالی رو خیلی وقته پرسیدم ولی هنوز هیچ کسی جوابی نداد ، البته یکی دیگه از دوستان هم اینو پرسید اونم اینکه : آیا دکتری گرایشهای IT به خصوص گرایش شبکه توی ایران ارائه میشه ؟ اگه کسی میدونه لطفاً اسم گرایش و دانشگاه رو بگه .با تشکر

من اطلاعات درستی ندام، فقط یکی دوسال پیش شنیدم که دکترای شبکه تو ایران وجود نداره. اینو به نقل از کسی شنیدم که خودش دانشجوی ارشد شبکه بود. ولی فکر کنم سایر گرایش ها باشه.

behzadi_eng
شنبه 16 آذر 1387, 21:17 عصر
با سلام به همه ی دوستان
مدتیه که این بخش کمی سوت وکور شده ، از همه ی دوستان میخوام تا دوباره اونو رونق بدن تا همه ی کسایی که می خوان ارشد شرکت کنن از تجارب بقیه ی دوستان بهره بگیرن . بخصوص اگه کسی نکاتی راجع به تست زدن و مرور مطالب بگه ممنون میشم. با تشکر

behzadi_eng
شنبه 16 آذر 1387, 21:22 عصر
از دوستان اگه کسی بگه چطور میشه تو درس هوش مصنوعی درصد خوبی زد به من که خیلی لطف کرده.

Itist82
دوشنبه 18 آذر 1387, 23:20 عصر
یه مطالعه ی عمیق و تمرین. تا می تونید نمونه سوال حل کنید تا راه بیفتید. برای کنکور آزاد یادتون باشه الگوریتم ژنتیک و فازی و شبکه عصبی هم میاد

alpha2008
چهارشنبه 25 دی 1387, 18:57 عصر
سلام
من دانشجوی ارشد آی تی گرایش امنیت شبکه دانشگاه مالک اشترم. من اصلا از مباحث امنیت خوشم نمی اومد و فکر نمی کردم این رشته تو این دانشگاه همهش کامل مربوط به امنیت باشه، دوستان لطفا دقت کنن توی انتخاب رشته و دانشگاه. چیزی رو برید که دوست دارید.
موفق باشید
لطفا ایمیل خود را برای من ارسال کنید
متشکرم
123at456@gmail.com

goodnews
چهارشنبه 17 تیر 1388, 05:13 صبح
سلام
از بين دوستان كسي هست كه بتونه راجع به سرفصل هاي مطالعاتي رشته IT اطلاعاتي به من بده ؟ منظورم از سرفصل تيتر منابع نيست . منظورم فصل هاييه كه از هر مبحث بايد خونده بشه
ضمنا يه خواهش ديگه هم دارم : اگر مقدوره چارت درسي هر كدوم از اين گرايش ها كه در دسترس هست رو اينجا بگذاريد ممنون ميشم

Itist82
چهارشنبه 17 تیر 1388, 16:02 عصر
سلام
از بين دوستان كسي هست كه بتونه راجع به سرفصل هاي مطالعاتي رشته IT اطلاعاتي به من بده ؟ منظورم از سرفصل تيتر منابع نيست . منظورم فصل هاييه كه از هر مبحث بايد خونده بشه
ضمنا يه خواهش ديگه هم دارم : اگر مقدوره چارت درسي هر كدوم از اين گرايش ها كه در دسترس هست رو اينجا بگذاريد ممنون ميشم

در مورد فصل ها اطلاعات درست ندارم و بعیده کسی هم داشته باشه، هر سال ممکنه از یه جا سوال بدن.
در مورد چارت من مال امنیت رو داشتم که توی یکی از پست های قبلیم توی همین تاپیک گذاشتم. برید صفحات اول پیداش می کنید
موفق باشید

kiani_behzad
شنبه 03 مرداد 1388, 13:08 عصر
برای ساختمان داده کی منبع خوبی میشناسه؟
پوران پژوهشو دارم که اصلا خوب نیست.

Itist82
دوشنبه 05 مرداد 1388, 19:11 عصر

کتابای مقسمی حرف نداره. هر چی. من که خوندم فول شدم.

goodnews
سه شنبه 06 مرداد 1388, 01:59 صبح
كسي از دوستان مي دونه كه براي زبان و مديريت بايد از چه منابعي استفاده كنيم ؟
راستي يه لينك براي سرفصل هاي مطروحه توي هر رشته پيدا كردم . اميدوارم براتون مفيد باشه
http://motaleat.sanjesh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=27

kiani_behzad
جمعه 09 مرداد 1388, 22:50 عصر
آره کتابای مقسمی واقعا خوبه عالیه.
اما در مورد زبان و مدیریت و هوش از رو چی بخونیم؟

bijibuji
یک شنبه 11 مرداد 1388, 11:04 صبح
سلام
موفق باشید

درسهاتون در چه زمینه ایه؟ می شه یکمی باز کنید . ممنون

bijibuji
یک شنبه 11 مرداد 1388, 12:43 عصر
در مورد چارت من مال امنیت رو داشتم که توی یکی از پست های قبلیم توی همین تاپیک گذاشتم. برید صفحات اول پیداش می کنید
موفق باشید

لطف شما لا اقل در این Thread بر کسی پوشیده نیست.
خیلی وقت می ذاری و جواب کامل می دی واقعا" از طرف همه تشکر مخصوص می کنم.
اما متأسفانه اون فایل دانلود نمی شه.
اگه بتونی مججد آپلود کنی ممنون می شم.
ضمنا اگر کارنامه خودتون رو یا اگه دارید و مقدوره کارنامه دوستان که می شناسید رو بذارید یا حداقل درصد ها رو بگید مشعوف می نمایید.:لبخند:

bijibuji
یک شنبه 11 مرداد 1388, 13:22 عصر

کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم ها از پوران پژوهش نوشته هادی یوسفی بخق یکی از بهترین کتابها در این زمینه است. ترکیبش با کتاب درس و کنکور ساختمان داده ها از گسترش علوم پایه و نوشته حمیدرشا مقسمی میتونه ایده آل و بی نقص باشه.

بعد از مطالعه عمیق این دو کتاب کمی تست زدن می تونه درصد این درس رو تا حد خوبی افزایش بده.

اما کتاب پارسه در این میون به نظر من یه جور قوت قلبه. خوندن اون کار رو از همه جهت تموم می کنه. مثالها و تستهای سالهای قبل رو کاملا به جا آورده و خوندش خسوسا بعد از دو کتاب اول توصیه بزرگان ساختمون سازی ( انبود سازی) در شهر داده هاست.

bijibuji
یک شنبه 11 مرداد 1388, 13:25 عصر
من یه لینک پیدا کردم...
لینک (http://ceit.aut.ac.ir/portal/node/70)

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 12:43 عصر
سلام. من بازم اومدم. بعد از این که تو ارشد امسال به در بسته خوردم بازم می خوام سال دیگه شرکت کنم!! البته فقط تو آی تی!! راستی کسی می دونه که با چه رتبه ای می شه تو امنیت اطلاعات قبول شد؟؟

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 12:45 عصر
راستی پیش پیش از پاسخهاتون ممنون!

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:01 عصر
کسی می دونه که اوضاع رشته IT اونور آب چطوره؟؟؟

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:01 عصر
آهان وضعیت کاری امنیت اطلاعاتم اگه می دونید لطفا توضیح بدید.

bijibuji
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:02 عصر
سلام. من بازم اومدم. بعد از این که تو ارشد امسال به در بسته خوردم بازم می خوام سال دیگه شرکت کنم!! البته فقط تو آی تی!! راستی کسی می دونه که با چه رتبه ای می شه تو امنیت اطلاعات قبول شد؟؟

زتبه شما چند شده بود و با چه درصدهای؟ کنکور 88 شرکت کرده بودید؟ تصویر کارنامه رو اگه بذارید ممنون می شم. ضمنا فکر می کنم باری داشنگاه شریف و امیرکبیر برای امنیت نیاز به رتبه زیر 30 دارید.

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:02 عصر
یه ساله دارم پست می دم هنوز بیست تا نشده!!

bijibuji
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:04 عصر
کسی می دونه که اوضاع رشته IT اونور آب چطوره؟؟؟

اوضاع رشته IT فقط اونور آب عالیه. ایران تعریفی نداره، البته اگر خلاصه اش کنیم در شبکه و امنیت.
تجارت الکترونیکی که هنوز در ایران جک ساله

mehran_titanium
مگه شریف امنیت داره؟؟ فقط امیر کبیره که اونم 6 نفر میگیره! رتبم 1580 شد!!

bijibuji
یه ساله دارم پست می دم هنوز بیست تا نشده!!

ادامه بده، موفق می شی. مطمئن باش..

bijibuji
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:06 عصر
مگه شریف امنیت داره؟؟ فقط امیر کبیره که اونم 6 نفر میگیره! رتبم 1580 شد!!

شاید من اشتباه کردم. مطمئن نبودم. اما امیرکبیر رو مطمئن هستم. با چه درصدهایی؟ می شه لطفا تصویر کارنامه بذارید؟

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:06 عصر
زبان 17
مشترک 13
مدیریت سفید
پایگاه 0
معماری 48
هوش سفید!!!
به به چه درصدهایی!!

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:07 عصر
شده چت روم!!

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:08 عصر
من بالاخره بیست تا پست دادم!!!!

bijibuji
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:10 عصر
زبان 17
مشترک 13
مدیریت سفید
پایگاه 0
معماری 48
هوش سفید!!!
به به چه درصدهایی!!

زبان انگلیسی ******************* 17
دروس مشترک ******************* 13
اصول و مبانی مدیریت ************ سفید
پایگاه داده ******************** سفید
سیستم عامل***************** ؟؟؟؟؟؟
هوش مصنوعی **************** سفید
معماری کامپیوتر ****************** 48

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:10 عصر
اینم ببینید بدک نیست.

mehran_titanium
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:12 عصر
عامل 33 شدم

mehdi_turbo
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:21 عصر
سلام

اقاي mehran_titunum
لطف كنيد تمام مطالبتون را در يك پست ارائه كنيد كه علكي يا الكي اين تاپيك كه عنوان جالبي داره شلوغ نشه
يكي مثل من كه مي خام زود به نتيجه برسم مجبور نباشم 20 تا صفحه يكي يكي بيام جلو
شما اگر انصاف داشته باشي براي اينكه تعداد پستات زياد بشه نبايد همينطور مطالب فاقد بار ارزشي را به تاپيك اضافه كنيد با اين كار از ارزش كاري دوستان قبلي كم مي شود

البته من كوچيك شما هم هستم ولي هر موقعه كه لازم باشه به دوستان يه سري انتقاد مي كنم اميدوارم كه به ديده اصلاح بنگريد و نه به ديده اقماز يا اغماز

در كل پست جالبي بود من با گرايش IT اشنا شدم و منابع را هم تقريبا كامل بچه ها بيان كردن
از همگي متشكرم

ولي با اين تعداد داوطلب زياد و اين ظرفيت محدود دانشگا ها مطمئنم كه 2 برابر تلاش بيشتر نسبت به نرم افزار لازم داره تا قبول شي !

kiani_behzad
جمعه 16 مرداد 1388, 17:03 عصر
دوستان من دانشجو ترم آخر IT هستم و دارم برا ارشد میخونم و خیلی از منابع رو هم دیدم به یه سری نتایج رسیدم که میخوام نظر شما رو بدونم راجع به هر کدوم.
فقط یه لطفی کنین اگه واقعا مطمئن هستین یه چیزی رو بگین نه اینکه فقط شنیده باشین از اینو اون.
1- دروس زبان و مدیریت منبع درست حسابی نداره. چی پیشنهاد میکنین؟ البته زبان منبع مهم نیست باید مطالب تخصصی زیاد خوند و دامنه لغات رو افزایش داد. اما در مورد مدیریت من شنیدم جزوه امیر کبیر خوبه اما خودم ندیدم پس مطمئن نیستم. کی اطلاع داره؟
2- گسسته منبع چی پیشنهاد میکنین؟
3- هوش تست خوب چی خوبه؟
راستی در جواب اون دوستمون بگم که شریف امنیت نداره. امیر کبیر و مالک اشتر داره.

hghyami
جمعه 16 مرداد 1388, 17:14 عصر
اينجا يك سوال شده بود در مورد كار خارج از كشور. اينور داستانش فرق ميكنه تقريبا به كل. بستگى داره كه ميخواى چى كار كنيد و كجا كار كنيد. اينجا به صورت كل مصرف ويندوز شديد بالاست و mahsoolati مثل exchange/Sharepoint خيلى استفاده ميشه. چيزهاى ديگه مثل Virtualazation هم خيلى الان محبوب شده. اينجا مَثَل اگر فر كنيم كه بخواى براى ساپورت كمپانى كار كنيد معمولا به چند صورت هست. تو ساپورت كمپانى شما ۴ level داريد كه به ترتيب زير هست
۱. Level ۱ ساپورت كه basic هست و معمولا چيز هاى ebtedaee رو دنبال ميكنند و natooneh پاسش ميدن مرحله بدى
۲. Level ۲ كه پيشرفته تر هست و اگر level ۱ natooneh پاسش ميدن اينجا
۳. Level ۳ كه خوب ديگه توضيح نياز نيست بدم
۴. بعدش ميشه seniour ها كه ديگه معمولا آخرين خط هست و معمولا هم با مشكلات گروه ۳ سر كله ميزنند و هم modirat هم به gardaneshoon هست. البته كمپانى با كمپانى فرق داره.

ديگه اينكه معمولا اگر شما ميگى من takhasoosam تو exchange هست يعنى اينكه بايد همه چيز رج به exchange رو بدونى. خيلى مهم هست براشون كه طرف بدونه و اينكه بر عكس ايران كه همه ماشاالله achar فرانسه هستن اينجا بر عكس هست. وقتى ميرى مصاحبه و ميگى من achar farnseh هستم يا استخدام نميشى يا بايد ثابت كنى كه هستى و آيا براى اون كار نياز هست يانه.

kiani_behzad
جمعه 16 مرداد 1388, 17:31 عصر
یه پیشنهاد دیگه:
اگه دوستان موافقن تو همین بخش یا یه بخش دیگه به سوالات ارشد هم جواب بدیم. هرکی هر سوالی رو بلده میتونه با دلیل جواب بده و بقیه هم نظر بدن.

hghyami
جمعه 16 مرداد 1388, 17:33 عصر
سؤالات ارشد يعنى چى؟؟

mehdi_turbo
جمعه 16 مرداد 1388, 18:25 عصر
سلام
دوست من كسي وقتش را صرف مباني مديريت كه ضريب 1 داره نمي كنه بر عكس ضريب 4 ها را مي تركونه
تست هوش به نظر من هم پوران پژوهش و هم جلد 4 ( اگه اشتباه نكنم) از سري كتاب ه اي مهندسي كامپيوتر از انتشارات ازاده هم خوبه
گسسته كتاب بپوران پژوهش چاپ 87 از مهندس يوسفي خيلي قشنگ گفته و ساده البته منبع اصلي
descrete mathematics By john won baugh
مي باشد كه ترجمه اش حدود 1000 صفحه اي هست

kiani_behzad
جمعه 16 مرداد 1388, 18:32 عصر
سؤالات ارشد يعنى چى؟؟
یعنی سوالاتی که توی کنکور اومده. اگه کسی مثلا هرچی کتاب میخونه ممکنه نفهمه چطور جوابشو به دست بیاره اینجا مطرح کنه.

kiani_behzad
جمعه 16 مرداد 1388, 18:38 عصر
سلام
دوست من كسي وقتش را صرف مباني مديريت كه ضريب 1 داره نمي كنه بر عكس ضريب 4 ها را مي تركونه
تست هوش به نظر من هم پوران پژوهش و هم جلد 4 ( اگه اشتباه نكنم) از سري كتاب ه اي مهندسي كامپيوتر از انتشارات ازاده هم خوبه
گسسته كتاب بپوران پژوهش چاپ 87 از مهندس يوسفي خيلي قشنگ گفته و ساده البته منبع اصلي
descrete mathematics By john won baugh
مي باشد كه ترجمه اش حدود 1000 صفحه اي هست
ممنون.
البته منم مدیریت نمیخونم میخواستم بدونم منبعش چیه شاید ارزش خوندن داشته باشه اما یه نکته دوست عزیز به نظر من حذف کردن کامل هیچ درسی کار درستی نیست. اما مثل اینکه مجبورم مدیریت و شاید هم معماری رو حذف کنم البته میدونم اشتباه است.
گسسته پورانو دارم و باهات موافقم خوبه.
اما به نظرم خوندن منبع 1000 صفحه ای تو این وقت کم فایده نداره.

bijibuji
جمعه 16 مرداد 1388, 19:49 عصر
یعنی سوالاتی که توی کنکور اومده. اگه کسی مثلا هرچی کتاب میخونه ممکنه نفهمه چطور جوابشو به دست بیاره اینجا مطرح کنه.

من موافقم. پیشنهاد خوبیه.
اما مختص IT و فقط هم کنکور. یک تاپیک مشخص واسه همه درسها ایجاد بشه و هیچ بحث دیگه ای جز سوال و جواب در مورد اشکال مطرح نشه.

البته فکر کنم که یک قسمت جداگانه نیاز داره و جاش هم توی تالار شبکه نیست.
از مدیر انحمن خواهش کنید...
من پایه ام

mehdi_turbo
جمعه 16 مرداد 1388, 20:09 عصر
اما به نظرم خوندن منبع 1000 صفحه ای تو این وقت کم فایده نداره.

نه من نگفتم بخون كه گفتم كتابش مشخصاتش اينه
ولي اگه كسي اين كتاب را بخونه و ياد بگيره و بفهمه كه كتاب چي گفته ساختمان گسسته را 100 مي زنه
من خود چند فصل ابتدايي از اون را خوندم خيلي خوب گفته
ولي ايراد هايي از نظر تايپي داره متاسفانه

kiani_behzad
جمعه 16 مرداد 1388, 21:54 عصر
نه من نگفتم بخون كه گفتم كتابش مشخصاتش اينه
ولي اگه كسي اين كتاب را بخونه و ياد بگيره و بفهمه كه كتاب چي گفته ساختمان گسسته را 100 مي زنه
من خود چند فصل ابتدايي از اون را خوندم خيلي خوب گفته
ولي ايراد هايي از نظر تايپي داره متاسفانه
این کتابی که گفتی به زبان فارسیه؟
اغفال شدم ببینمش اینقدر ازش تعریف میکنی دوست عزیز.

goodnews
شنبه 17 مرداد 1388, 04:14 صبح
سلام
جدا ممنون ميشم اگر منبعي براي زبان و مديريت معرفي كنيد

mehdi_turbo
شنبه 17 مرداد 1388, 08:17 صبح
این کتابی که گفتی به زبان فارسیه؟
اغفال شدم ببینمش اینقدر ازش تعریف میکنی دوست عزیز.

بله ( منبع رياضي گسسته :)
كتابي كه ازش صحبت مي كنم اگر اشتباه نكنم توسط قلزم و چند نفر ديگه ترجمه شده
و اصل كتاب به زبان انگليسي هست descrete mathematics By john won baugh
در ضمن جلد صورتي خوشگلي نيز دارد و تقريبا 1000 صفحه محتويات

kiani_behzad
شنبه 17 مرداد 1388, 14:47 عصر
دیگه داره کم کم منابع مورد نظرم کامل میشه. اما در مورد مهندسی نرم افزار نمیدونم چی خوبه؟ بچه ها مهندسی نرم افزار چون جزو دروس مشترکه خیلی خیلی مهمه کسی منبع خوبی و همینطور تست خوبی میشناسه؟
راستی در قسمت مربوط به پیشنهادات به مدیران سایت یه تایپیک درست کردم و پیشنهاد دادم که برای حل سوالات کنکور یه بخش جدید درست بشه برین اونجا شما هم نظر بدیم تا بدونن موافق این کار زیادن.

bijibuji
شنبه 17 مرداد 1388, 16:31 عصر
سلام به همه

دوستان لطفا" استفاده از این تاپیک رو فراموش کنید. اینجا تالار شبکه است و مبحثی به نام کارشناسی ارشد IT اصلا" نباید اینجا شکل می گرفت.
لطفا پرسش ها و فعالیت های خودتون رو در این تاپیک (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=172503) ادامه بدید تا هم قانون رو بهتر رعایت کرده باشید و هم سریعتر به جواب برسید.

امیدوارم بعد از پست اینجا پستی گذاشته نشه ....
با تشکر از همه شما دوستان محترم

لطفا تحت هیچ شرایطی به این پست پاسخ ندید و از فشار دادن دکمه http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=34935&stc=1&d=1249734837 جدا خودداری کنید.

ادامه فعالیت های مرتبط با این موضوع در این تاپیک ... (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=172503)

vahidzolf
جمعه 12 شهریور 1389, 15:05 عصر
سلام . خدمت Itist82باید بگم اون سالی که شما قبول شدی 88 گسسته خیلی سخت بوده. نمیشه بگیم نخونیم که سخت میاد. گسسته بهترین منبعش کتاب آقای یوسفیه. سواله من اینه که برا شبکه چی باید بخونیم ؟ واقعا نه تننباوم نه جزوه پارسه هیچ کدام انقدر آمادگی بهت نمی دن که بتونی سوالهای شبکه رو جواب بدی

sajad_3dmax
سه شنبه 30 شهریور 1389, 19:53 عصر
سلام
من دانشجوی ارشد آی تی گرایش امنیت شبکه دانشگاه مالک اشترم.
موفق باشید
با سلام .میشه لطف بفرمایید مطالبی رو که برای کنکور مورد استفاده قرار داده این رو معرفی کنید.بنده هم امسال قصد دارم برا امنیت بخونم...با تشکر