PDA

View Full Version : سوال: نمايش يك در ميان اطلاعات در ليست باكس به صورت رنگي

iranpour
سه شنبه 23 مهر 1387, 07:07 صبح
با سلام
تنظيماتي نياز دارم كه در ليست باكسي(list box) كه در فرم طراحي شده است اطلاعات به صورت يك رديف در ميان رنگي نمايش داده شود . ضمن اينكه نتوانستم grid را در ليست باكس فرم فعال كنم و به همين دليل پيگيري خط اطلاعات توسط كاربر سخت است . ممنون مي شم راهنمايي كنيد

saeed razaee
سه شنبه 23 مهر 1387, 09:07 صبح
با سلام
نمونه اين كار را دوستان در گزارش زحمت كشيدند و نمونه آن را اگر سرچ كنيد پيدا مي كنيد.

iranpour
سه شنبه 23 مهر 1387, 09:24 صبح
ممنون . اما در آن سايت چيزي نبود . در اين سايت هم خيلي گشتم . در گزارش نمي خواهم . در فرم نياز دارم . ضمن اينكه آدرس دو تاپيك را پيدا كردم كه چيز گويايي در آن نبود . اگر راهنمايي بفرمائيد ممنون مي شوم

hoshy345
سه شنبه 23 مهر 1387, 12:18 عصر
دوست عزیز این رو ببین شاید خواسته شما رو براورده کنه

mohsenna30ri
چهارشنبه 24 مهر 1387, 07:07 صبح
يک راه حل راحت و جالب استفاده از آفيس 2007 مي باشد
در اکسس 2007 و در ساخت گزارشهاي ويزارد يکي از آنها همين خطوط يک در ميان رنگي است
که خيلي جالبه
حتي لازم نيست که فايل خودتون رو به 2007 تغيير بدين بلکه از فرمت 2003 نيز مي توانيد استفاده کنيد
گزينه هاي جالب ديگه اي نيز داره که مي توانيد استفاده کنيد:لبخند::لبخند:

iranpour
چهارشنبه 24 مهر 1387, 07:17 صبح
سلام
از هر دوي شما بزرگواران كه راهنمايي كرديد ممنونم . در نمونه ارسالي ، مورد شما sub form است . من در ليست باكس مي خواهم .
در حالت دوم نيز ، فايل من در 2007 طراحي شده اما آن قابليت براي گزارش است . من در فرم نياز دارم . به پيوست فايل نمونه را ارسال مي نمايم و خوشحال مي شوم راهنمايي بفرمائيد كه حداقل بتوانيم border هاي آن را ترسيم نمايم .

iranpour
چهارشنبه 24 مهر 1387, 12:08 عصر
خواهش مي كنم اگر كسي راه حلي مي دونه راهنمايي كنه !!