PDA

View Full Version : مشکل با نقشه سایت

r_mehrizi
سه شنبه 23 مهر 1387, 11:53 صبح
من در پروژه ام از نقشه سایت استفاده می کنم مشکلی که دارم این هستش که در یک فرم از یک کلید استفاده می کنم که اگر کاربر روی اون کلیک کنه به صفحه جداگانه ای هدایت می شود و بعد از پر کردن این صفحه روندی را طی می کند که اگر روی دکمه کلیک نکرده باشد یعنی در یک فرم مسیرها در یک جا از هم جدا می شوند و دوباره به یکدیگر می رسند در فایل web.sitemap من چطوری اینا را درستش کنم

r_mehrizi
سه شنبه 23 مهر 1387, 15:57 عصر
هیچ کسی نیست سوال من را در مورد sitemap جواب بده

kezack
سه شنبه 23 مهر 1387, 16:46 عصر
سوالت یکم واضح نیست میشه بیشتر توضیح بدین

r_mehrizi
سه شنبه 23 مهر 1387, 17:09 عصر
من داخل صفحه web.sitemap کدهای زیر را نوشتم داخل صفحه متولی یک دکمه است که اگه کاربر بر روی اون کلیک کنه به صفحه ثبت نام متولی هدایت میشه وگر نه به صفحه مشخصات تولی باید برود
حالا با این کدهایی که من نوشتم اگه کاربر مستقیما به صفحه مشخصات متولی برود در قسمت بالای صفحه، صفحه ثبت نام متولی را هم جز صفحاتی که من قبلا رفته ام نشون میده در حالی که من نمی خوام این جوری باشه . خواهش می کنم کمک کنید

<siteMapNode url="~/Pages/FAZ5/Motavali.aspx" title="متولی" description="" >
<siteMapNode url="~/Pages/FAZ5/Reg_motavali.aspx" title="ثبت نام متولی" description="" />
<siteMapNode url="~/Pages/FAZ5/Motavali_Detail.aspx" title="مشخصات تولی" description="" >
<siteMapNode url="~/Pages/FAZ5/Vaghfname.aspx" title="وقف نامه" description="" >
<siteMapNode url="~/Pages/FAZ5/shahadat.aspx" title="ثبت اطلاعات شاهدان" description="" >
<siteMapNode url="~/Pages/FAZ5/ok.aspx" title="تایید نهایی" description="" >
<siteMapNode url="~/Pages/FAZ5/showInfo.aspx" title="دریافت کد رهگیری" description="" >
</siteMapNode>
</siteMapNode>
</siteMapNode>
</siteMapNode>
</siteMapNode>
</siteMapNode>
</siteMapNode>

Saber_Fatholahi
سه شنبه 23 مهر 1387, 18:38 عصر
دوست من شما برای انجام کارهایی که مراحل اون بهم وابسته هست می تونین از کنترل Wizard بوی دانت نت بهره ببرین کار کردن با هاشم خیلی خیلی آسونه استفاده کن اگه مشکلی داشتی مطرح کن در خدمتیم

r_mehrizi
پنج شنبه 25 مهر 1387, 09:09 صبح
چرا هیچ کسی جواب نمی ده خیلی ضروریه