PDA

View Full Version : گفتگو: آموزش کار با کنترل پنل vista panel(فوری فوری)

ahmadbadpey
سه شنبه 23 مهر 1387, 15:53 عصر
آقا چند روزه یه هاست رایگان پیدا کردم که از کنترل پنل vista panel استفاده می کنه . راستش هرچه فایل فرستادیم کار نمی کنه . می خواستم ببینم اگه کسی آشنایی باهاش داره یا قبلا باهاش کار کرده یه کمکی به ما بکنه.

mhmmdshirazi
چهارشنبه 24 مهر 1387, 21:29 عصر
ببین اسم هاستتو بگو.شاید تونستم کمکت کنم.

shahriyar3
چهارشنبه 24 مهر 1387, 21:43 عصر
آقا چند روزه یه هاست رایگان پیدا کردم که از کنترل پنل vista panel استفاده می کنه . راستش هرچه فایل فرستادیم کار نمی کنه . می خواستم ببینم اگه کسی آشنایی باهاش داره یا قبلا باهاش کار کرده یه کمکی به ما بکنه.

از اينجا byethost32.com هاست گرفتي ؟؟؟:لبخندساده:
اگه نگرفتي اينجا رو هم يه تست بكن
اينم ويستا پنل داره در ضمن php 5 و هم ساپورت ميكنه.
م.فق باشي

mhmmdshirazi
پنج شنبه 25 مهر 1387, 18:28 عصر
من به احتمال زیاد ممشکلتو فهمیدم چون خودم با این هاست کار کردم ببین تو فایلاتو باید توhtdocs آپلود کنی اگه با فایل آپلود خودش آپلود میکنی باید دونه دونه آپلود کنی ولی من بهت ftp رو واسه آپلود پیشنهاد می کنم اونم نه با نرم افزار تو mycompiuter تو xp ویا تو computer تو vista اون با تو آدرس بنویس ftp.yourhostname.com بعد یوزر و پستو بزن و هر چی رو می خوای کپی کن توش.

ahmadbadpey
پنج شنبه 25 مهر 1387, 19:04 عصر
من به احتمال زیاد ممشکلتو فهمیدم چون خودم با این هاست کار کردم ببین تو فایلاتو باید توhtdocs آپلود کنی اگه با فایل آپلود خودش آپلود میکنی باید دونه دونه آپلود کنی ولی من بهت ftp رو واسه آپلود پیشنهاد می کنم اونم نه با نرم افزار تو mycompiuter تو xp ویا تو computer تو vista اون با تو آدرس بنویس ftp.yourhostname.com بعد یوزر و پستو بزن و هر چی رو می خوای کپی کن توش.

آقا من هم همین کار رو می کنم ولی باز مشکل داره مثه اینکه فایل ها یا هم ارتباط ندارد . مثلاstyle.css با هیچ کدوم از صفحات ارتباط نداره . و صفحات به هم ریخته و نصفه و نیمه نمایش داده می شه از آدرس زیر بازدید کنین
Website URL: http://arandownload.a20.ir

as13851365
پنج شنبه 25 مهر 1387, 20:44 عصر
به احتمال خیلی زیاد مشکل شما بیشتر مربوط به هاست است .

شما هاست دیگه ای رو امتحان کن به نتیجه می رسی

ahmadbadpey
پنج شنبه 25 مهر 1387, 21:06 عصر
به احتمال خیلی زیاد مشکل شما بیشتر مربوط به هاست است .

شما هاست دیگه ای رو امتحان کن به نتیجه می رسی
دوست عزیز با تشکر
فکر نکنم مشکل از هاست هم باشه چون من روی سه تا هاست که از vista panel استفاده می کنند امتحان کرده ام اما همون مشکلو دارم احتمالا اشکال تو آپلوده نمی دونم!!!

mhmmdshirazi
پنج شنبه 25 مهر 1387, 22:33 عصر
من که خودم این مشکلو ندارم و از هاست تو هم استفاده کردم.

mhmmdshirazi
پنج شنبه 25 مهر 1387, 22:36 عصر
یه چیز دیگه تمام صفحاتت رو .php صیو کن و یه نکته دیگه به احتمال زیاد تو لینک دادن حروفت کوچیک بزرگه ایا رو چک کن چون Index.php از نظر هاست تو با index.php فرق می کنه.

mhmmdshirazi
پنج شنبه 25 مهر 1387, 22:38 عصر
این سایت رو خودم ساختم می تونی از سورس من استفاده کنی البته حال کامل کردنشو نداشتم ولی سورسش خیلی راحته
mysite (http://mhmmdshirazi.gigfa.com)

mhmmdshirazi
پنج شنبه 25 مهر 1387, 22:41 عصر
این سایت رو خودم ساختم می تونی از سورس من استفاده کنی البته حال کامل کردنشو نداشتم ولی سورسش خیلی راحته
mysite (http://mhmmdshirazi.gigfa.com)

ahmadbadpey
جمعه 26 مهر 1387, 11:47 صبح
آقا دستت درد نکنه مشکلم حل شد . مشکل تو بزرگی و کوچیکی حروف بود.

mhmmdshirazi
جمعه 26 مهر 1387, 21:37 عصر
خوشحالم مشکلت حل شده!!!!!!!!!!!!!