PDA

View Full Version : سوال: در مورد شبکه

داوودامیرعجم
سه شنبه 23 مهر 1387, 20:06 عصر
اجرای یک فایل از طریق سرور توسط vb

داوودامیرعجم
سه شنبه 23 مهر 1387, 20:08 عصر
مثلا برنامه ای در کلاینت دارم به نام example.exeدر شاخه داریو cچگونه آن را در کام÷یوتر سرور اجرا کنم
ممنون از همگی

r0ot$harp
سه شنبه 23 مهر 1387, 20:32 عصر
مثلا برنامه ای در کلاینت دارم به نام example.exeدر شاخه داریو cچگونه آن را در کام÷یوتر سرور اجرا کنم
ممنون از همگی

دوست عزیز اولا سوال رو در پست نخست ایجاد تاپیک بپرسین .

در مورد کاری که شما می خواهید بکنید باید از Winsock استفاده کنید .

لطفا در انجمن جستجو کنید نتایج جالبی مشاهده می کنید .

بتشکر احسان

aminkk
سه شنبه 23 مهر 1387, 21:21 عصر
جناب احسان توروخدا اينجوري جواب ندين. تمام جواب هاي شما كلي هستش و همش ميگين جستجو كن.در انجمن جستجو کنید نتایج جالبی مشاهده می کنید.در انجمن نمونه هاي زيادي هست.خوب شما با اين كار فقط تعداد پستهاتون رو بالا مي برين.
من نميگم كار شما اشتاه هستش اما ديگه شما تو هر تايپيك بايد اعلام حضور كنيد؟همه مي دونن كه بايد جستجو كنن اگرم كسي نمي دونست شما جوابش رو نده و بهش نگو كه جستجو كنه تا دفعه آخرش باشه اون موقع خودش ميره دنبالش.

r0ot$harp
سه شنبه 23 مهر 1387, 22:00 عصر
جناب احسان توروخدا اينجوري جواب ندين. تمام جواب هاي شما كلي هستش و همش ميگين جستجو كن.در انجمن جستجو کنید نتایج جالبی مشاهده می کنید.در انجمن نمونه هاي زيادي هست.خوب شما با اين كار فقط تعداد پستهاتون رو بالا مي برين.
من نميگم كار شما اشتاه هستش اما ديگه شما تو هر تايپيك بايد اعلام حضور كنيد؟همه مي دونن كه بايد جستجو كنن اگرم كسي نمي دونست شما جوابش رو نده و بهش نگو كه جستجو كنه تا دفعه آخرش باشه اون موقع خودش ميره دنبالش.

دوست عزیز چیزی نمی گم . ولی من خودم مدیر سایت بودم و مدیر انجمن هم همینطور .

دوست عزیز دوستان زیادی در این چند روز بودن که تاپیک هایی هم نام و هم شکل در چند جا زده اند . اگر قرار باشد من جواب سوال که به سادگی قابل جستجو هست را بدم واقعا کسی دیگه متکی به خودش نمی شه .

دوست عزیز وقتی من دو سال پیش چیز زیادی از VB نمی دونستم یه دوستی پیدا شد که راه درست جستجو کردن رو بهم یاد داد . واقعا تاثیر گذار بود . پس بهتره به جایه این حرف ها بریم یاد بگیریم جستجو کنیم . در مورد اعلام حضور . من احتیاجی به اعلام حضور ندارم . دوست عزیز برتری آدما تو علم و قدرت هست نه تعداد پست . اگر فکر می کنید که این چیزا باعث برتری می شود به مدیر سایت اطلاع بدید کل پست های من رو حذف کنه .

در ضمن اگر بد صحبت کرده ام عذر می خوام .

باتشکر احسان

aminkk
سه شنبه 23 مهر 1387, 22:07 عصر
دوست عزیز دوستان زیادی در این چند روز بودن که تاپیک هایی هم نام و هم شکل در چند جا زده اند . اگر قرار باشد من جواب سوال که به سادگی قابل جستجو هست را بدم واقعا کسی دیگه متکی به خودش نمی شه .

اشكال نداره شما بگو.اينجا شما بردي نه اون شخص. احتياج هم نيست كه فكر كسي باشي گلم.

دوست عزیز وقتی من دو سال پیش چیز زیادی از VB نمی دونستم یه دوستی پیدا شد که راه درست جستجو کردن رو بهم یاد داد .

هر كس وقتي عضو سايت ميشه قاون نامه رو مي خونه و تويه قاون سايت جستجو مطرح شده.حالا اگر كسي توجه نمي كنه به كسي ربط نداره تقصيره خودشه.
اگر شما مي خواهيد آموزش بديد مي تونيد هر كس كه جستجو نكرد بهش pm بدين تذكر بدين يا اينكه جستجو كردن رو تويه امضاتون قرار بدين.

به مدیر سایت اطلاع بدید کل پست های من رو حذف کنه .

خودتون اين كار رو انجام بدين.همون طور كه خيلي ها اين كار رو انجام دادن.

در ضمن اگر بد صحبت کرده ام عذر می خوام .

شما گلي:قلب:

r0ot$harp
سه شنبه 23 مهر 1387, 22:20 عصر
اشكال نداره شما بگو.اينجا شما بردي نه اون شخص. احتياج هم نيست كه فكر كسي باشي گلم.

هر كس وقتي عضو سايت ميشه قاون نامه رو مي خونه و تويه قاون سايت جستجو مطرح شده.حالا اگر كسي توجه نمي كنه به كسي ربط نداره تقصيره خودشه.
اگر شما مي خواهيد آموزش بديد مي تونيد هر كس كه جستجو نكرد بهش pm بدين تذكر بدين يا اينكه جستجو كردن رو تويه امضاتون قرار بدين.

خودتون اين كار رو انجام بدين.همون طور كه خيلي ها اين كار رو انجام دادن.

شما گلي:قلب:

دوست عزیز در مورد قانون اصلا حرف نزنید که اگر همه رعایت می کردند روزانه این همه پست و تاپیک های حذفی به دست خیلی از مدیر ها نمی دیدم . یه نمونه سایت برات می زارم که تعداد کاربراش حدود 70 هزار می باشد . دوست عزیز اونجا بی قانونی وجود ندارد چون آدماش قانون مند هستند . در مورد تذکر در PM اصلا وقت ندارم که این کار رو بکنم . ولی وقتی می بینم تاپیک جدید اومده و وقتی روش کلیک می کنم و بازش می کنم می بینم بازم موضوع تکراری اونجا سریع می گم . در مورد گل بودنم ممنون . و اینم بگم دوست عزیز به جای تذکر در مورد کارهای من بهتره شما که وقت دارید به دوستان جستجو رو یاد بدید /؟؟.؟ :قهقهه::قهقهه::قهقهه::خجالت:: بخند::لبخند: .

باتشکر احسان

aminkk
سه شنبه 23 مهر 1387, 22:25 عصر
ولی وقتی می بینم تاپیک جدید اومده و وقتی روش کلیک می کنم و بازش می کنم می بینم بازم موضوع تکراری اونجا سریع می گم .
ما هم وقتي تايپيكي رو ميبينيم كه به روز شده و تعداد پاسخش افزايش پيدا كرده به اميد يافتن جواب و ياد گرفتن چيزه جديد لطفاً جستجو كنيد رو ميبينيم

r0ot$harp
سه شنبه 23 مهر 1387, 22:34 عصر
ما هم وقتي تايپيكي رو ميبينيم كه به روز شده و تعداد پاسخش افزايش پيدا كرده به اميد يافتن جواب و ياد گرفتن چيزه جديد لطفاً جستجو كنيد رو ميبينيم

دوست عزیز من اصلا اهل جنجال و بحث نیستم و حالشم ندارم . کاری داری بحثی داری آیدی من زیر هست بیا صحبت کن در مورد لطفا جستجو هم بهتر توجه نکنی .

باتشکر احسان

aminkk
سه شنبه 23 مهر 1387, 22:44 عصر
اين آخرين پست من هستش و ديگه ادامه نمي دم.

دوست عزیز من اصلا اهل جنجال و بحث نیستم و حالشم ندارم
مهم نيست.

کاری داری بحثی داری آیدی من زیر هست بیا صحبت کن
كدوم زير؟

در مورد لطفا جستجو هم بهتر توجه نکنی .

چشم. رو چشم فقط شما هم تذكر نده.اصلاً توجه نكن كه كسي جستجو كرده يا نه.تالار مدير داره.
با آرزوي موفقيت براي شما.