PDA

View Full Version : سوال: فیکس کردن table

saleh.hi.62
سه شنبه 23 مهر 1387, 23:00 عصر
با سلام

من یک table دارم توی صفحه مستر پیج و توی مستر پیج یه data list .

حالا مشکل اینجاست که وقتی محتویات داخل دیتا لیست مثلا یه لیبل بیش از حد میشه دراز میشه table کشیده میشه و طراحی سایت میریزه به هم.

1-چه جوری میشه table رو fix کرد که ثابت باشه و تحت هر شرایطی یه اندازه ثابت داشته باشه

دوستان اگه راه حل دیگه ای هم به ذهنشون میرسه بگن ممنون میشم .

salehbagheri
چهارشنبه 24 مهر 1387, 08:45 صبح
يه كلاس (CSS) ايجاد كنيد و مقدار عرض (Width) را در آن مشخص كنيد!

بعد كلاس ايجاد شده را به خانه هاي جدولتون پيوند بزنيد!

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 24 مهر 1387, 10:10 صبح
دوستان منم همین مشکل می بینم می خوام از div استفاده کنم اما نمی دونم چطور مثل جدول فیلد هارو بچینم مثلا
نام: تکست باس

می خوام فاصله نام فیلد تا تکست باس برای همه فیلد ها مساوی باشه

saleh.hi.62
چهارشنبه 24 مهر 1387, 11:29 صبح
ممنون دوستان ولی مشکل اصلی اینه که من تیبلو به چندین قسمت تقسیم کردم و اطراف اون عکس قراردادم برای زیبایی ظاهر سایت.
تو این حالت که اطرافش عکه چه کار باید کرد اگه یه نفر یه سمپل بزاره که این مشکل رفع بشه ممنون میشم .چون کار طراحی یه سایت رو شروع کردم و این مشکل تو شروع کار دستو پامو بسته.!!!!!!!!!!

farshad_persia
چهارشنبه 24 مهر 1387, 12:31 عصر
دوست عزیز اگر شما یک نمونه از کد رو اینجا بذاری بهتر می‌شه کمک کرد بهتون

saleh.hi.62
چهارشنبه 24 مهر 1387, 20:08 عصر
دوستان فقط قبل از اینکه صفحه رو ران کنید ببین چه جوری و بعد چه جوری طول صفحه و عرضو میتونم کنترل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

salehbagheri
جمعه 26 مهر 1387, 11:56 صبح
اين بحثي كه آقاي صالحي مطرح كردند، در عين سادگي، بسيار گسترده است!

بهترين راه اينكه با مشاهده سايت هاي نمونه (منظورم Sample) كدهاي مربوط به Theme و Body آنها را آناليز كنيد تا اينكه كم كم يه چيزهايي دستگيرتون بشه! اگر هم در قسمتهاي خاصي مشكل داريد ميتونيد مطرح كنيد تا حل كنيم!

سايت هاي نمونه:
سايت خودم كه لينكش تو امضام هست و سايت آقاي صابر فاتحي كه اونم لينكش تو امضاشون هست رو ميتونيد امتحان كنيد!