PDA

View Full Version : سوال: چاپ لوگو قرار داده شده در گزارش

iranpour
چهارشنبه 24 مهر 1387, 13:37 عصر
گزارشي تهيه كرده ام كه در آن يك فايل bitmap را در طراحي خود به عنوان logo قرار داده ام . اگر دكمه command مستقيم پرينت ارسال كند ، اين تصوير چاپ مي شود اما اگر از command غير مستقيم با print preview استفاده كنيم ، تصوير چاپ نمي شود . مجددا اعلام مي كنم اين تصوير در خود ريپورت به عنوان لوگو است . لطفا راهنمايي فرمائيد چگونه مي توان تصوير را چاپ كرد؟

iranpour
شنبه 27 مهر 1387, 07:23 صبح
لطفا يك نفر پاسخ مرا بدهد .

amirzazadeh
شنبه 27 مهر 1387, 08:00 صبح
لطفا يك نفر پاسخ مرا بدهد .
لطفا نمونه خودتون رو اپلود كنين تا با كمك دوستان بررسي بشه.

iranpour
شنبه 27 مهر 1387, 09:29 صبح
در فرم ضمانتنامه دكمه پرينت قرار داده شده .

amirzazadeh
شنبه 27 مهر 1387, 10:18 صبح
در فرم ضمانتنامه دكمه پرينت قرار داده شده .
دوست من ببينيد مشكل حل شد.
...........................
موفق باشيد

iranpour
شنبه 27 مهر 1387, 11:52 صبح
متاسفانه باز هم نشد ...
زماني كه command ، پرينت است قبول مي كند اما با print preview مشكل دارد . ممنون مي شوم باز هم راهنمايي كنيد

ali ashna
شنبه 27 مهر 1387, 15:23 عصر
فكر كنم مشكل از نحوه انتخاب فايل لوگو باشه. به هر حال يك بار ديگه در قسمت picture مسير صحيح تصوير مورد نظر را انتخاب كن (با استفاده از دكمه كنار فيلد picture ) نبايد مشكلي ايجاد بشه. فكر كنم نمونه زير بدون مشكل باشه.

iranpour
یک شنبه 28 مهر 1387, 11:57 صبح
ضمن تشكر از شما . متاسفانه مشكل من حل نشد ! يادآوري مي كنم اگر به وسيله دكمه دستور پرينت مستقيم را بدهم مشكلي نيست اما با پيش نمايش مشكل دارد

amirzazadeh
یک شنبه 28 مهر 1387, 13:18 عصر
ضمن تشكر از شما . متاسفانه مشكل من حل نشد ! يادآوري مي كنم اگر به وسيله دكمه دستور پرينت مستقيم را بدهم مشكلي نيست اما با پيش نمايش مشكل دارد
دوست عزيز با پيش نمايش چه مشكلي دارين ؟ در هر دو مورد پيش نمايش و چاپ مستقيم لوگو پرينت ميشه.