PDA

View Full Version : سوال: یک مشکل با کنترل فایل آپلود و آپدیت پنل

peymannaji
پنج شنبه 25 مهر 1387, 20:49 عصر
با سلام

من کنترل آپلود رو + دکمه ای که روال آپلو رو توش نوشتم و در آپدیت پنلی قرار دادم ... اما نمیدونم چرا فایل آپلود کار نمیکنه. در واقع چک میکنم که آیا فایلی توسط یوزر انتخاب شده یا نه . با اینکه پر هست باز با پیامی که خودم ایجاد میکنم میگه هیچ فایلی انتخاب نشده ...

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایند .
با تشکر

svm-webmaster
پنج شنبه 25 مهر 1387, 20:54 عصر
می شه لطفا کدتان را قرار دهید، تا قابل درک تر و قابل بررسی باشد.
البته باید بپرسم که شما روی local مشکل دارید یا وقتی کار را بالا می گذارید؟

peymannaji
پنج شنبه 25 مهر 1387, 21:03 عصر
سلام دوست عزیز . من لوکال کار مکینم

کد خاصی هم ننوشتم فرض کنید یک update panel که درونش یک کنترل سرور ساید FIleupload + یک لیبل+ یک دکمه قرار دادم ...
و در روال کلیک دکمه نوشتم : Label1.Text = FileUpload1.FileName

svm-webmaster
پنج شنبه 25 مهر 1387, 21:29 عصر
من تا به حال با این نوعش برخورد نکرده ام. اما برایم پیش آمده که وقتی در local از hasfile استفاده کرده ام جواب داده است و پس از آن وقتی بالا گذاشته ام کار نکرده است که البته برای اینکه بفهمم فایلی انتخاب شده است یا خیر طول filename را به دست آوره ام. ( که در هر دو حالت local و روی اینترنت جواب داده است.) برای همین مسئله بود که پرسیدم local کار می کنید یا روی اینترنت ؟

این را امتحان کردم که کار می کرد.

If FileUpload1.FileName.Length > 0 Then
Label1.Text = FileUpload1.FileName
Else
Label1.Text = "لطفا ابتدا فایل خود را انتخاب نمایید."
End If

البته بدون آپدیت پنل .

my_blithe
پنج شنبه 25 مهر 1387, 21:46 عصر
پسرم کلا آجاکس با چندتا کنترل و فعالیت مشکل داره ، یعنی خطا می گیره که یکی از اونها آپلود فایل به وسیله آجاکس هست. مثلا فایل آپلودر رو توی آپدیت پنل بزاری کار نمیکنه. البته راه هایی هم وجود داره.
یک جستجو توی همین انجمن بزنی می فهمی

m.hamidreza
پنج شنبه 25 مهر 1387, 23:33 عصر
از این تاپیک (http://www.barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=426652&postcount=2) استفاده بفرمایید.

peymannaji
پنج شنبه 25 مهر 1387, 23:55 عصر
سلام m.hamidreza (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=35652) عزیز
من تاپیکی که شما دادید رو مطالعه کردم . 2 تا مورد اونجا دیدم یکی پست شماره 16 و یکی 20 .
شماره 16 که در فایر فاکس جواب نمیده و در IE هم تست کردم postback همچنان وجود داره . در مورد پست شماره 20 هم اینو قبلا تست کردم که باز هم postback داره ... با این حال از لطفتون ممنون ...

موفق باشید .

peymannaji
جمعه 26 مهر 1387, 12:51 عصر
با سلام مجدد .
ما که از خیر postback شدن صفحه گذشتیم . اما خواستم حداقل از UpdateProgress استفاده کنم که تا زمانی که آپلود طول میکشه یک لودینگ یا یک متن رو نشون بده . بنابراین از کدهای این صفحه استفاد کردم

http://aspalliance.com/1442_Building_AJAX_Enabled_File_Uploading_System_w ith_Progress_Bar_Using_ASPNET_20.all

اما متاسفانه محتوای UpdateProgress نمایش داده نمیشه . کدهای خودم رو هم اینجا گذاشتم . من که واقعا به نتیجه نرسیدم شما عزیزان ببینید میتونید کاری کنید ...

با تشکر

m.hamidreza
جمعه 26 مهر 1387, 20:17 عصر
سلام m.hamidreza (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=35652) عزیز
من تاپیکی که شما دادید رو مطالعه کردم . 2 تا مورد اونجا دیدم یکی پست شماره 16 و یکی 20 .
شماره 16 که در فایر فاکس جواب نمیده و در IE هم تست کردم postback همچنان وجود داره . در مورد پست شماره 20 هم اینو قبلا تست کردم که باز هم postback داره ... با این حال از لطفتون ممنون ...

جدی؟! نبود اینجوریا! من یه دفعه دیگه انجام میدم. توی 2008 فرقی نکرده؟

paghalat
سه شنبه 02 تیر 1394, 09:34 صبح
با سلام من دارم داخل پروژم از اپدیت پنل استفاده میکنم اما هنگامی که میخوام با اسکرول موس صفحات را بالا پایین کنم بازهم رفرش داره ایا کسی میتونه کمک کنه اینم کد:
<asp:UpdatePanel ID="EmployeeInfoUpdatePanel" runat="server">

<ContentTemplate>
<asp:Timer ID="Timer3" runat="server" Interval="100" OnTick="Timer1_Tick">
</asp:Timer>
<asp:Label ID="lbltext" runat="server" Text="Label"></asp:Label><br />
<asp:Label ID="lbl_Length" runat="server" Text="Label"></asp:Label>
</ContentTemplate>
</asp:UpdatePanel>

mosi123
پنج شنبه 04 تیر 1394, 03:21 صبح
در مورد اینکه فایل آپلود با آپدیت پانل مشکل داره این قسمت رو در code-behind اضافه کن. و نتیجه رو اعلام کن که اگر حل نشده راه دیگه ای پیدا کنم.
protected override void OnPreRender(EventArgs e)
{
base.OnPreRender(e);

}

keiv@n
پنج شنبه 04 تیر 1394, 11:12 صبح
وقتی قراره صفحه رفرش بشه معنایی نداره شما از پروگرس بار استفاده کنی !