PDA

View Full Version : سوال: vb و وبلاگ ؟

vb-sosol
جمعه 26 مهر 1387, 13:25 عصر
سلام
می خواستم ببینم چطوری میشه با vb برنامه نوشت که در وبلاگ ها کار بکنه ؟

r0ot$harp
جمعه 26 مهر 1387, 14:22 عصر
دوست عزیز این برنامه ای نیست که هرکسی داشته باشه . من همین برنامه رو برای پست زدن در وبلاگ نوشتم ولی مدیر سایت پاک کردن و دلیلشونم قانع کننده بود .

و منظور شما اگر پست زدن هست بهم PM بده تا بهت بگم چون اگر اینجا هرچی از اون مسئله بزارم بازهم پاک خواهد شد .

و اگر منظورت چیزه دیگه ای هست بگو چیه تا کمکت کنم .

باتشکر احسان

vb-sosol
جمعه 26 مهر 1387, 17:16 عصر
دوست عزیز این برنامه ای نیست که هرکسی داشته باشه . من همین برنامه رو برای پست زدن در وبلاگ نوشتم ولی مدیر سایت پاک کردن و دلیلشونم قانع کننده بود .

و منظور شما اگر پست زدن هست بهم PM بده تا بهت بگم چون اگر اینجا هرچی از اون مسئله بزارم بازهم پاک خواهد شد .

و اگر منظورت چیزه دیگه ای هست بگو چیه تا کمکت کنم .

باتشکر احسان

نه دوست عزیز پست زدن نیست
من می خواهم برنامه ای که با ویژوال بیسیک نوشته شده است را در وبلاگ خودم اجرا بشه . مثلا یک بازی را نوشته و در وبلاگ بگذاریم و فقط هم در وبلاگ اجرا شود .

r0ot$harp
جمعه 26 مهر 1387, 17:30 عصر
نه دوست عزیز پست زدن نیست
من می خواهم برنامه ای که با ویژوال بیسیک نوشته شده است را در وبلاگ خودم اجرا بشه . مثلا یک بازی را نوشته و در وبلاگ بگذاریم و فقط هم در وبلاگ اجرا شود .

دوست عزیز این کار شدنی نیست مگر اینکه بازی شما به زبان Java باشه یا Flash .

باتشکر احسان

vb-sosol
جمعه 26 مهر 1387, 17:34 عصر
دوست عزیز این کار شدنی نیست مگر اینکه بازی شما به زبان Java باشه یا Flash .

باتشکر احسان

حتی اگر یک برنامه باشد چی ؟
مثلا برنامه ای که محاسباتی و یا هر چیز دیگه ای باشد باز هم این امکان وجود ندارد ؟

r0ot$harp
جمعه 26 مهر 1387, 19:24 عصر
حتی اگر یک برنامه باشد چی ؟
مثلا برنامه ای که محاسباتی و یا هر چیز دیگه ای باشد باز هم این امکان وجود ندارد ؟

دوست عزیز شما رویه وبلاگ چی دارین ؟ هیجی جز یه سیستم مدیریت وبلاگ که اکثرا با Asp.Net نوشته شده اند .

دوست عزیز برنامه شما به زبان VB هست و در ضمن کامپایل که می شه به Exe تبدیل می شه . یعنی نمی شه هیچ کاریش کرد . فقط باید از Flash , Java استفاده کنید .

باتشکر احسان

مهران رسا
جمعه 26 مهر 1387, 22:28 عصر
سلام .

شما می تونید از VBscript که یک زبان تحت وب شبیه به ویژوال بیسیک هست ، استفاده کنید .

ولی استفاده از فلش مناسب تر خواهد بود .