PDA

View Full Version : سوال: انتقال اطلاعات

M9.Moradi
شنبه 27 مهر 1387, 10:57 صبح
انتقال اطلاعات
با سلام به همگی دوستان
من یک بانک اطلاعاتی دارم که بخشی از اون در واحدهای مختلف و در جاهایی که از هم دورند و امکان ایجاد شبکه بین آنها وجود ندارد. بانک اصلی هم در یک دفتر دیگه است. من می خواهم اطلاعاتی را که واحدهای مختلف به صورت روزانه و یا هفتگی تولید می کنند به دفتر مرکزی بفرستم (البته به صورت اتوماتیک و (User friendly. اما چون فرم ها یه کمی پيچيده اند از امکان Data Collecting و ارسال الکترونیکی خود آفيس 2007 نمی تونم استفاده کنم. دوستان اگه ایده ای در این زمینه دارند خواهش می کنم اونو در اختيار بنده قرار بدن. با تشکر.

amirzazadeh
شنبه 27 مهر 1387, 11:13 صبح
[quote=M9.Moradi;616239]
انتقال اطلاعات

دوست من بهترين گزينه براي شما استفاده از نسخه replica ميباشد.براي اين منظور شما بايد از نسخه مركزي برنامه به تعداد لازم نسخه replica تهيه كنين و در بازه زماني مورد نظر خودتون اطلاعات با نسخه اصلي سينك كنين.براي اطلاعات بيشتر واژه replica رو جستجو كن براي ارسال اطلاعات ميتونين از outlook و يا سرويسهاي ياهو يا گوگل استفاده كنين.
........................
موفق باشيد

M9.Moradi
سه شنبه 30 مهر 1387, 02:52 صبح
با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز
فایلی که من دارم در Access2007 طراحی شده و همونطور که میدونید Replica در اون پشتیبانی نمیشه. شایدم من طرز استفاده از اون را نمی دونم. خوشحالم میشم اگه شما و بقیه دوستان اگه ایده های دیگه ای دارن اونو برای کمک به من ارائه بدن.

saeed razaee
سه شنبه 30 مهر 1387, 07:07 صبح
دوست عزيز شما مي توانيد اطلاعات را زيپ كرده و با ايميل ارسال كنيد و در مقصد آنها در باز كرده و اطلاعات مورد نياز در در بانك اصلي كپي كنيد.

sib_data
سه شنبه 30 مهر 1387, 07:19 صبح
دوست عزيز
اخرش روزي مجبور ميشي كه اطلاعات وارد شده و گزارشات به صورت ان لاين عمل كنه بهتره به سراغ خطوط تلفن و ارتباط بين سيستمها با تلفن يا اينترنت باشي. خود برنامه اكسس هم به خوبي اين امكان ار بهت ميده. سعي كن همه به يك سيستم مركزي وصل بشن و به ان اطلاعات داده و از ان گزارش بگيرند.

M9.Moradi
چهارشنبه 01 آبان 1387, 15:29 عصر
sib عزیز
من درست متوجه منظور شما نشدم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین. امکانات خود اکسس چیه؟ منظور تون همان انتقال اطلاعات از طریق Email هستش؟ من امکان وصل شدن به سیستم مرکزی رو ندارم. لطفا واضحتر بیان کنید . مرسی

M9.Moradi
چهارشنبه 01 آبان 1387, 15:31 عصر
دوستان دیگه هم اگه نظری دارنین و کمکی می تونید بکنید خواهش می کنم اونو ارسال کنید