PDA

View Full Version : سوال: وارد کردن گروهی و در آن واحد یک سری نمره

Helani
شنبه 27 مهر 1387, 17:32 عصر
سلام
در یه پروژه دو تا جدول، یکی برای دانش آموزان و یکی برای نمرات آنها دارم حالا می خام که در یک فرم وب نام دانش آموزان یه کلاس ظاهر و جلوی هر کدوم یه textbox باشه و نمرات وارد بشه و حالا در یک زمان نمرات در جدول نمرات براساس کد دانش آموز در جدول دانش آموزان ثبت بشه .حتما متوجه شدید که یه جدول هم برای کلاس دارم که در هر زمان قراره که بنا به خواست کاربر برای دانش آموزان یک کلاس نمره ثبت بشه.
لطفا راهنمایی کنید

Helani
شنبه 27 مهر 1387, 19:13 عصر
هر دانش آموز ID داره اما بحث سر اینه که TEXTBOX ها رو به چه نحوی و با چه اسمی بچینم و بعد از زدن دکمه با چه کدی هر کدوم از نمرات رو به عنوان یک رکورد یکجا در جدول نمرات ثبت کنم

Helani
شنبه 27 مهر 1387, 20:48 عصر
یکی از عکسها وضعیت موجود رو نمایش میده و عکس دیگه فرمی رو که الگوریتم اون رو می خام

milade
یک شنبه 28 مهر 1387, 04:05 صبح
سلام
کاری نداره که
شما وقتی دکمه "انتخاب" رو می زنی id کاربر رو هم توی یه چیز(تکست باکس یا hidden ) ذخیره کن بعد با اون دستور اینزرت رو انجام بده
موفق باشی

Saber_Fatholahi
یک شنبه 28 مهر 1387, 15:18 عصر
دوست من به نظر من یه راهش اینه توی گرید ویو لیست دانش آموزان را نشان بدی و برای نمره تکست باکس بذاری بعد با زدن دکمه ثبت نمره نمره های اونها در واقع آپدیت میشه، یعنی به صورت سطر به سطر گرید ویو را می خونی و دستور اپدیت اجرا می کنی من برای وب سایت یک مدرسه همین کار کردم