PDA

View Full Version : پنج سوال

alikoochooloo
سه شنبه 31 تیر 1382, 11:45 صبح
سلام
درست است که این سوالها ربطی به وی بی نداره ولی خواهشا هر کی می دونه جواب بده
رو کم کنیه...
سوال اول :ویندوز را با سی نوشته اند یا سی پلاس پلاس
سوال دوم:آیا ویندوز در محیط داس نوشته شده است؟اگر آری با تو ضیح و اگر نه در چه محیطی نوشته شده است؟
سوال سوم:خود c با چه زبانی نوشته شده است؟
سوال چهارم:آیا اولین زبان برنامه نویسی اسمبلی بوده است؟(در نسل pc)
سوال پنجم: کلا منبعی که این تریپ سوالات را جواب بدن هست؟

Rambod
سه شنبه 31 تیر 1382, 14:20 عصر
:shock: :!:

sunboy
سه شنبه 31 تیر 1382, 15:00 عصر
نه جدی اینای که پرسیده سوالات منم هست

S.Azish
سه شنبه 31 تیر 1382, 15:24 عصر
1. 95% C نه ++C و 5٪ Assembly
2. مطمئنآ تحت DOS به این دلیل که Microsoft محصول خودش رو تحت سیستم عاملهای شرکتهای دیگر تولید نمی کند.
3. Assembly
4. بله
5. منبع خاصی سراغ ندارم ولی این جالب بود

http://www.gamedev.net/reference/articles/article895.asp

morteza_dehghan
سه شنبه 31 تیر 1382, 22:38 عصر
سلام
علی آقا اگر یک میل بزنی به شرکت مایکروسافت جوابت را دقیقا میده بعد به ما هم بده خوب مرسی
جدی گفتم ها :oops:

alikoochooloo
چهارشنبه 01 مرداد 1382, 09:47 صبح
ممنونم از همتون مخصوصا S.azish و آقای دهقان

سعید قدیری مقدم
پنج شنبه 02 مرداد 1382, 19:13 عصر
در باره microsoft اصلا فکرش رو هم نکنید من با بیسیک مشکلی داشتم به microsoft ایمل زدم به نظرتو چی جواب اومد :shock:
The embargo applies to any transaction with anyone located in Iran, Iraq, Cuba, and Syria; citizens, businesses, government or military agencies. The relationship between the United States and these embargoed countries does seem to be improving and we hope the trade embargo may be lifted in the near future. Until then, regrettably we cannot offer Microsoft
products or services under U.S. law, despite the presence of our products in these markets.
به نظر شما جالب نیست :wink:

بمب منطقی
شنبه 04 مرداد 1382, 13:27 عصر
والا تا اونجایی که من میدونم برای درست کردن یه سیستم عامل باید پایه اونو تو اسمبلی ایجاد کرد و بعد , از زبانهای جاوا و ++c استفاده نمود البته اینو بگم که به همین راهتیا که گفتم نیستا.
:P :P :P