PDA

View Full Version : انتخاب مدیر بخش PHP

vcldeveloper
دوشنبه 29 مهر 1387, 16:30 عصر
سلام،

با توجه به اینکه مدتی هست این بخش بدون مدیر است، و با توجه به تلاشی که کاربران بخش برای انتخاب کاندیدهای مدیریت انجام دادند؛ یک تاپیک جدید برای رای گیری از کاربران برای انتخاب مدیر بخش ایجاد کردم. این رای گیری به مدت 2 هفته خواهد بود. تا استقبال کاربران از هر یک از کاندیداها مشخص بشه. نتیجه این رای گیری، و مباحثی که در بخش مدیران برای انتخاب مدیر این بخش صورت خواهد گرفت، تکلیف مدیر بخش PHP را مشخص می کند.

دوستان می تواند در داخل این تاپیک نظر خود درباره کاندیداها را اعلام کنند. اشکالی نداره که مثلا کاربری علت مناسب ندانستند یک کاندیدا برای مدیریت را مطرح کند، ولی به شرطی که اظهار نظرش تبدیل به توهین به کاندیدای مربوطه نشود، و فقط در حد اظهار نظر در چارچوب قابلیت های مدیریتی باقی بماند.

از اینکه در این نظرسنجی همکاری می کنید، متشکرم.

مهران رسا
سه شنبه 30 مهر 1387, 12:38 عصر
سلام .

من فکر می کنم یک مدیر خوب علاوه بر داشتن دانش و سطح علمی بالا ، باید وقت کافی هم داشته باشه .

در کل برای همه مدیران زحمتکش آرزوی موفقیت دارم .

tanha2007
سه شنبه 30 مهر 1387, 15:19 عصر
سلام.
ضمن وقت کافی، نوآوری هم باید داشته باشد، منظورم این است که تاپیک مفید و پر استفاده را نیز پیاده سازی نماید.

آرزوی موفقیت

yaqubian
سه شنبه 30 مهر 1387, 20:37 عصر
جناب آقای کشاورز
مرسی از لطف دوستان ولی من خودم رو شایسته کاندیدا شدن نمی دونم.
من هم با اجازتون آقا وحید رو انتخاب می کنم.
موفق و پیروز

farshad_persia
سه شنبه 30 مهر 1387, 20:49 عصر
من به عقیده شخصی‌ خودم به آقای یعقوبیان رای میدم

vahid4134
چهارشنبه 01 آبان 1387, 11:03 صبح
همه دوستان لطف کردند.
از اینکه من رو هم به عنوان یک کاندید انتخاب و به من رای دادند همه نشان از لطفشون بوده
امیدوارم که مدیری که انتخاب میشه هم وقت کافی و هم دانش کافی و هم خوش خلق و خوش صحبت باشه که البته در بقیه دوستان نسبت به من دارای امتیاز بیشتری هستند
در کل برای هر کسی که مدیر سایت میشه اگر قبلا بر اساس اشتیاق به سایت می اومده به نظر من بعد از مدیر شدن یک وظیفه هست که به سایت سر بزنه

cybercoder
چهارشنبه 01 آبان 1387, 14:13 عصر
به نظر من دو یا سه نفر لازمه برای این کار.

مهران رسا
چهارشنبه 01 آبان 1387, 16:06 عصر
من که فکر نمی کنم این تالار ، به بیش از 1 مدیر نیاز داشته باشه . بخش PHP ، بخش شلوغی نیست .

cybercoder
چهارشنبه 01 آبان 1387, 16:14 عصر
من که فکر نمی کنم این تالار ، به بیش از 1 مدیر نیاز داشته باشه . بخش PHP ، بخش شلوغی نیست .

بخش های مرتبطی هم وجود داره مثل Mysql HTML Javascript و ...

vahid4134
چهارشنبه 01 آبان 1387, 17:34 عصر
مدیرها اگر مناسب باشند بیشتر باشه بهتر هست به هر حال ممکنه بعضی از مواقع برای یکی از مدیران مشکلی پیش بیاد

tanha2007
چهارشنبه 01 آبان 1387, 18:37 عصر
سلام.
منم با نظر دوستان در اینکه بیشتر از یک مدیر باشد موافقم ...

musiox
چهارشنبه 01 آبان 1387, 19:17 عصر
2 تا بسه 3 تا ...
من به نوبه خودم آرزوی موفقیت می کنم برای عزیزی (عزیزانی) که قراره این مسئولیت خطیر رو بعهده بگیره(بگیرن) ( فقط هوای ما رو داشته باشین :-)

vahid4134
چهارشنبه 01 آبان 1387, 19:29 عصر
اگه به همین روال پیش بره به نظر cybercoder و yaqubian مناسب باشند

mkhaled
شنبه 04 آبان 1387, 23:38 عصر
میگم چرا بعضی وقتا دیر به نتیجه میرسم چون مدیر نداره !
خوب به نظر من یه php باز خسته که از تکنولوژی ADSL برخورداره و زبان انگلیسیشم TOP
باشه واسه مدیریت باید انتخاب بشه.
در ضمن خوش برخورد باشه و وقت کافی هم داشته باشه مغرور هم نباشه و به کوچیکای این زبون مثه خودم کمک کنه بزرگ شن و راه رفتن یاد بگیرن
من با توجه به پست های زیاد دوست عزیزم yaqubian بهش رای میدم
موفق باشید

ali_kolahdoozan
یک شنبه 05 آبان 1387, 05:59 صبح
یکی از بچه های مدیر کل سایت که الان اسمش یادم نیست که خودش آخر php است که خودش را بگذارید

vcldeveloper
یک شنبه 05 آبان 1387, 08:26 صبح
یکی از بچه های مدیر کل سایت که الان اسمش یادم نیست که خودش آخر php است که خودش را بگذارید
امید متقی مدتی هست که به سایت سر نمیزنه.

cybercoder
یک شنبه 12 آبان 1387, 18:17 عصر
بنده خروج خودم رو از اين نظر سنجي اعلام و براي مديران آينده هم آرزوي موفقيت و پيروزي مي كنم.

vahid4134
یک شنبه 12 آبان 1387, 18:52 عصر
بنده خروج خودم رو از اين نظر سنجي اعلام و براي مديران آينده هم آرزوي موفقيت و پيروزي مي كنم.
دلیلش رو هم می تونید بگید؟

cybercoder
یک شنبه 12 آبان 1387, 18:58 عصر
متاسفانه خير.

vahid4134
یک شنبه 12 آبان 1387, 19:10 عصر
فکر کنم (البته اگر دوستان اجازه بدن)بهتره من هم خروج خودم رو اعلام کنم تا مدیر آینده راحتتر توسط مدیران انتخاب بشه.
از همه عزیزانی که به من رای دادند ممنونم

musiox
یک شنبه 12 آبان 1387, 19:42 عصر
بنده خروج خودم رو از اين نظر سنجي اعلام....

به نظرتون الان واسه این کار یه کم دیر نیست ؟!

... تا مدیر آینده راحتتر توسط مدیران انتخاب بشه.

اگه یه نفر دیگه ام انصراف بده کار راحت ترم میشه ( شاید دیگه زحمتم نداشته باشه ) !!!!

vahid4134
دوشنبه 13 آبان 1387, 08:13 صبح
به نظرتون الان واسه این کار یه کم دیر نیست ؟!

اگه یه نفر دیگه ام انصراف بده کار راحت ترم میشه ( شاید دیگه زحمتم نداشته باشه ) !!!!
حق با شماست
بیشتر دلیل رو بر بی لیاقتی بزارید
شاید هم یک نوع پیش داوری

musiox
دوشنبه 13 آبان 1387, 09:45 صبح
شاید تنها دلیل وقتگیر بودنش باشه که با انتخاب 2 مدیر ( شاید بیشتر ) این مسئله حل میشه .
وگر نه دوستانی که برای این امر کاندید شدن از نظر دانش و تجربه لایق مدیریت این بخش هستن .

vahid4134
دوشنبه 13 آبان 1387, 09:50 صبح
شاید تنها دلیل وقتگیر بودنش باشه که با انتخاب 2 مدیر ( شاید بیشتر ) این مسئله حل میشه .
وگر نه دوستانی که برای این امر کاندید شدن از نظر دانش و تجربه لایق مدیریت این بخش هستن .
اگر واقعا به مدیر دوم احتیاج باشه من حاضرم که کمک کنم.

tanha2007
سه شنبه 14 آبان 1387, 02:15 صبح
من فکر کنم که مدیر شدن برای دیگران خدمت است و نزد خداوند این یک کار پسندیده است... پس اگر واقعا وقت دارید نباید اینطوری بگویید...

cybercoder
سه شنبه 14 آبان 1387, 15:13 عصر
تا حالا از خودتون پرسیدید چرا خیلی ها دیگه تو این سایت login نمی کنن؟
و هر بار که این موضوع مطرح می شه هیچ جواب قانع کننده ای وجود نداره. به جز قفل شدن تاپیک ها erase یا جریمه!

قصد بنده از مطرح کردن این قضیه مدیریت این بود که شاید بشه اصلاح بشه ولی از قدیم گفتن مال بد بیخ ریش صاحابش
ادامه فعالیت در این سایت برای من تا موقعی که این وضعیت درست نشه واقعا غیرقابل تحمله!

این جا از همه دوستان و غیر دوستان و برخی از مدیرانی که login کرده و نکرده مرور می کنن خداحافظی می کنم

Yousha
سه شنبه 14 آبان 1387, 17:54 عصر
چرا قایم موشک بازی می کنید؟!
مگه قراره مدیریت یه شهرو به عهده بگیرید؟ یه تالاره. همین.
یکیتون بیاد مدیر بشه، گاه گاهی هم رسیدگی کنه.

vahid4134
سه شنبه 14 آبان 1387, 20:51 عصر
تا حالا از خودتون پرسیدید چرا خیلی ها دیگه تو این سایت login نمی کنن؟
و هر بار که این موضوع مطرح می شه هیچ جواب قانع کننده ای وجود نداره. به جز قفل شدن تاپیک ها erase یا جریمه!

قصد بنده از مطرح کردن این قضیه مدیریت این بود که شاید بشه اصلاح بشه ولی از قدیم گفتن مال بد بیخ ریش صاحابش
ادامه فعالیت در این سایت برای من تا موقعی که این وضعیت درست نشه واقعا غیرقابل تحمله!

این جا از همه دوستان و غیر دوستان و برخی از مدیرانی که login کرده و نکرده مرور می کنن خداحافظی می کنم
با احترامی که به شما دارم باید بگم که واقعا بی مربوط بود. اینقدرها هم سایت مشکل نداره.
نباید همه رو به گردن سایت انداخت. سایت در حال تلاش هست و داره مدیریت رو درست انجام میده به هر حال نواقصی هم هست. افرادی هم که دیگه لاگین نکردن تنها به این دلیل نیست. به نظر من شاید غرور بی خودی هم باشه که فردی از یک حرف ناراحت بشه. (البته جدای از افرادی که به دلایل مشغله در کل دلایلی به جز ناراحتی به سایت سر نمی زنن) به هر حال تالار هست و از هر قشری میاد توش. اگر کسی علم و دانش درستی داشته باشه می دونه چه بحثی رو بکنه چه بحثی رو نکنه.
قصد توهین به کسی رو ندارم. اما بعضی از افراد غرور پیدا می کنن و این باعث میشه که تحمل بعضی از چیزها رو نداشته باشن

امید امرایی
سه شنبه 14 آبان 1387, 21:59 عصر
بنده با صحبت های vahid4134 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=28668) عزیز موافقم . و البته cybercoder (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=8250) عزیز هم درست فرمایش می کنند اما باید توجه داشت که هر کسی نون نیت خودشو می خوره و نباید برخورد دیگران بهانه ای برای جا خالی دادن بشه .

ما همه می دونیم که بدون شک مدیریت برای هر کسی چیزی بجز دردسر نیست اما نباید فراموش کنیم که پیش از این خیلی ها این دردسر ها رو تحمل کردن تا ما به اینجا برسیم . بدون اینکه تا امروز حتی نفعی براشون داشته باشیم .

بنده کلّی عرض می کنم و روی حرفم با شخص خاصی نیست .
نباید سوال های بی ربط خودمون رو که زمانی می پرسیدیم فراموش کنیم و حالا انتظار داشته باشیم همه سوالات کاملا فنی بپرسند . اگه برخی دوستان کم لطف هستند ، کوتاهی از خودشونه و باید افتخار این رو داشته باشن که دانش خودشون رو در اختیار دیگران هم بزارن.

طبیعیه که وقتی تا بحال مدیر شش دانگی نظارت کاملی به این بخش نداشته ، مدیران دیگه نتونن واقعا تشخیص بدن چی باید پاک بشه و چی نباید . بنده یک بار جریمه شدم در حالی که اعتقاد دارم نباید می شدم . اما اصلا به نظرم اصلا منطقی نیست که تذکر دهنده رو مقصر دونست چون بنده می بینم که ایشون در این بخش نیستند و تسلطی هم به مطالب و محتوای اونها ندارن . در نتیجه حتی باید تشکر هم کرد ، چون می تونستن این احساس تعهد رو نداشته باشن .

در پایان بنده تقاضا دارم کمی منطقی تر برخورد کنید . البته که وظیفه سختیه اما همه ما به نوعی سعی داریم که کمکی کرده باشیم و از نکات مثبت در این بخش اینه که اکثر دوستان خودشون در نقش مدیران گمنام دارن به حفظ کیفیت کمک می کنن بدون هیچ چشم داشتی .

با تشکر

cybercoder
چهارشنبه 15 آبان 1387, 09:56 صبح
بی ربط نیست و ربطی به غرور نداره اشتباه نکنید
وقتی کسی چیزی رو نمی دونه نباید کاسه داغ تر از آش بشه ، نمی دونه چی رو باید کجا erase کنه و کی رو و چه جوری و به چه نحوی و چرا جریمه کنه همین می شه.

حالا بقیه مسائل رو هم که نمی شه گفت ...

vahid4134
چهارشنبه 15 آبان 1387, 17:05 عصر
بی ربط نیست و ربطی به غرور نداره اشتباه نکنید
وقتی کسی چیزی رو نمی دونه نباید کاسه داغ تر از آش بشه ، نمی دونه چی رو باید کجا erase کنه و کی رو و چه جوری و به چه نحوی و چرا جریمه کنه همین می شه.

حالا بقیه مسائل رو هم که نمی شه گفت ...
از گفتن مسائل ترسی نداشته باشید و مسائل رو بگید. به هر حال اینجا داره یک مدیر انتخاب میشه. اگر کسی کاسه داغتر از آش میشه به خاطر خام بودنش هست. کسی نمیگه کار خوبی می کنه اما کسی که تجربه بیشتری داره باید بلد باشه باهاش برخورد کنه. یا یک جواب نرم یا اصلا هیچ جوابی. در مورد مسایل پراکنده در مورد جریمه و حذف های اشتباه هم همه می دونند که اشکال از نداشتن یک مدیر مناسب برای بخش هست که هدف هم همین هست که انتخاب بشه. به نظر آقای یعقوبیان و حتی خود شما می تونستید خیلی بهتر بخش رو مدیریت کنید.
به هر حال مدیریت که از روی غرض شخصی این اشتباهات رو نکرده. مدیران (البته ببخشید اینجوری می گم) از خداشون هم هست که یکی بیاد مدیر این قسمت بشه خیالشون راحت بشه.

vahid4134
چهارشنبه 15 آبان 1387, 17:07 عصر
راستی پس مدیر کی انتخاب میشه تا عزیزانی مثل cybercoder در سایت بمونن؟

vcldeveloper
چهارشنبه 15 آبان 1387, 17:29 عصر
راستی پس مدیر کی انتخاب میشه تا عزیزانی مثل cybercoder در سایت بمونن؟
بزودی؛ منتظر آقای کرامتی هستیم که سری به سایت بزنند و با نظر خودشان مدیر بخش را انتخاب کنند.

فعلا تاپیک را قفل می کنم.