PDA

View Full Version : چطوری setup درست کنم؟

kiuhnmgtrdcv
دوشنبه 29 مهر 1387, 16:49 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه ای با #c نوشتم و میخوام براش یه setup درست کنم ولی میخوام به نحوی باشه که نیاز به نصب نداشته باشه یعنی تا روش کلیک بکنی برنامه run بشه چون برنامه خیلی سبکی هم هست مرسی

kh1387
دوشنبه 29 مهر 1387, 18:12 عصر
سلام
در قسمت منوی:
file\new\Project
Other project types را انتخاب و از آن setup and deployment را انتخاب کنید
در قسمت سلوشن پروژه تون راست کلیک و properties رو انتخاب و روی باتن prerequest..
کلیک کنید و گزینه دانت 2 رو انتخاب و فایل اجرایی تون رو به همراه هر dll و ضمیمه هست رو به پروژه اضافه کنید. و setup رو بسازید.
موفق باشید

Afshin160
سه شنبه 30 مهر 1387, 08:24 صبح
سلام ...
اگه منظور شما يه فايل EXE است كه در پوشه bin خود برنامه تون كه هست ... ولي اگر واقعا" نظور شما Setup است .. خوب خود شما هم ميدانيد براي اجراء برنامه تون روي يه سيستم ديگر حتما" .Netfreamwork رابايد روي آن نصب كني ولذا مجبوري از برنامه هاي Setup ساز استفاده كني و حال اگر هم report گيري و ديتابيس داشته باشي كه ديگه واقعآ" راهي جز setup به صورت نصب نداري ...
و InstallShield هم گزينه مناسبي براي ساخت setup ....

موفق باشيد .

مهران رسا
سه شنبه 30 مهر 1387, 10:11 صبح
سلام ...
اگه منظور شما يه فايل EXE است كه در پوشه bin خود برنامه تون كه هست ... ولي اگر واقعا" نظور شما Setup است .. خوب خود شما هم ميدانيد براي اجراء برنامه تون روي يه سيستم ديگر حتما" .Netfreamwork رابايد روي آن نصب كني ولذا مجبوري از برنامه هاي Setup ساز استفاده كني و حال اگر هم report گيري و ديتابيس داشته باشي كه ديگه واقعآ" راهي جز setup به صورت نصب نداري ...
و InstallShield هم گزينه مناسبي براي ساخت setup ....

موفق باشيد .

لطفاً در مورد اضافه کردن Framework به InstallShield ، به نحوی که خودکار نصب بشه ، توضیح بدین .

Afshin160
سه شنبه 30 مهر 1387, 10:57 صبح
يه آموزش فارسي براتون مي زارم

اميدوارم بدردتون بخوره ...

افشين160

jaza_sa
سه شنبه 30 مهر 1387, 11:56 صبح
1 - بهتره این سوال رو در انجمن مربوط به خودش میزاشتید
2 - برای نصب اتوماتیک برنامه هایی که به اونها نیاز دارید میتونید در InstallShield از منوی Tools گزینه Prerequisite Editor رو انتخاب کنید
در تب File to Include ، فایل exe مورد نظرتون رو اضافه کنید و
در تب Application to Run فایلی که اضافه کردید رو انتخاب کنید
و بقیه تنظیمات رو انجام بدید و ذخیره کنید

با باز کردن یک نمونه از این فایل ها (پسوند prq) کاملا متوجه موضوع میشید

kiuhnmgtrdcv
سه شنبه 30 مهر 1387, 12:04 عصر
مرسی از راهنماییتون من قبلا با استفاده از دستور csc تو cmd vs 2008
exe
درست میکردم ولی اینکه اسم هر اسمبلی رو یه دونه یه دونه بهش بدی خیلی زجز اوره